DOGI-FASHION plaščki za pse

botticelli · 5411

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
: 21 Julij 2010, 10:57:08
Sporočam, da bodo kmalu tudi v Sloveniji na voljo izdelki Dogi-Fashion iz Nemčije.

http://www.dogi-fashion.de

Proizvajalec je specializiran na izdelavo kvalitetnih pasjih plaščkov, ponujajo pa tudi ležišča, torbe za prenašat,...

Za sedaj sprejemamo tudi prednaročila, tako da če ima kdo posebne želje ali kakršno koli vprašanje, naj mi sporoči na: [email protected]

Izdelkov je res ogromno in so tudi prava paša za oči. Sama imam doma že nekaj let več plaščkov, na 4 tace in se super obnesejo. Imamo tudi 2 z kristalčki, in oba sta bila prana nekajkrat, kristalčki pa so še vedno vsi na svojem mestu :)

Naj samo še povdarim, da za razliko od veliko ostalih izdelovalcev plaščev, so ti tudi narejeni za bolj atletske pse in recimo našim kitajčkom super pašejo.


bol.ha

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 21 Julij 2010, 11:11:55
Super!
Tole stran sem že gledala.
Mi bomo rabili kaj pozimi, ker bo tamalo treba oblečti. Tako da bom čakala, da zraste  :P



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 21 Julij 2010, 15:40:26
Super :P :P :)

Veliko lepih stvari,ko bo v Slovenji bom z veseljem kaj naročila,katera številka bi pa bila za mojega yorkya Prsni koš 37,dovžina hrpta 31cm.

Lep pozdrav



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #3 : 21 Julij 2010, 16:14:58
Sem že oddala naročilo  :P.

Super :P :P :)

Veliko lepih stvari,ko bo v Slovenji bom z veseljem kaj naročila,katera številka bi pa bila za mojega yorkya Prsni koš 37,dovžina hrpta 31cm.

Lep pozdrav

12 bi morala bit ok.


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #4 : 21 Julij 2010, 16:47:37
Še dokaz, da se ozkim psom plaščki lepo prilegajo  :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 22 Julij 2010, 09:29:37
Ja kot je že lejca napisala, bi bila št 12 ok.

Cosmotu je na tej slikici plašček že malo premali :) bom pa jaz tudi poiskala še slikice naših v plaščku in prilimala :)


nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 23 Julij 2010, 16:20:56
Zdravo

Zanima me ali se da dobit  ortopetsko ležišče  z spominsko peno da obdrži obliko ???

l.p



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #7 : 23 Julij 2010, 20:18:23
Ja kot je že lejca napisala, bi bila št 12 ok.

Cosmotu je na tej slikici plašček že malo premali :) bom pa jaz tudi poiskala še slikice naših v plaščku in prilimala :)

Mogoče tako izgleda, takrat mu je bil ravno pravi  ;)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #8 : 24 Avgust 2010, 08:52:06
Z veseljem sporočamo, da smo prejeli nekaj izdelkov Dogič-Fashion. Ker še ni sezona plaščkov smo se odločili v prvi pošiljki preizkusitit njihove kavčke in posteljice. Trenutno ponudbo si lahko ogledate v naši spletni trgovini:

www.planetpsov.si

Vsi kavčki so izredno kvalitetno narejeni, zelo kompaktni. Zunanji del je iz skya, notranjos iz pliša. prevleka je snemljiva in pralna na 30°C.



Seveda imamo na zalogi tudi nekaj plaščkov, tudi te si lahko ogledate v naši trgovinici.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #9 : 12 Oktober 2010, 13:49:33
Ponovno zbiramo naročila za plaščke Dogi-fashion. Nekaj plaščkov imamo na zalogi, tako da vabim vse, ki vas zanima, da nas kontaktirate na:

[email protected]

Našo trenutno ponudbo pa si oglejte na:

www.planetpsov.si

Vse plaščke je možno tudi probati v Ljubljani, če vam pa naročeni plašček nebi bil prav, pa ga seveda zamenjamo.

Predvidoma bo tudi vse naše izdelke možno videti in probati na CACIB Vrtojba v novembru :)

Planet psov


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 26 Februar 2011, 16:25:50
Dogi fashion izdelki bodo od ponedeljka na voljo v trgovini Puppy na Vrhniki (bivši Tukano)!


planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 20 Marec 2011, 17:45:10
Planet Psov sporoča

Naročili bomo novo kolekcijo izdelkov Dogi Fashion.
Tako da, če ima kdo kakšne želje nam lahko pošlje email na [email protected] in izdelek naročimo.

Link do spletne strani:
http://www.dogi-fashion.de/xtc/index.php

Lep pozdrav,

Planet psov