Nabava BASSET HOUNDA - informacije

roomeo · 17251

roomeo

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 16 Avgust 2010, 21:39:06
Opazil sem, da so iz HR, zanima me kako je s pripeljanjem v SLO, imajo ti psi že potni list?




Zarja

  • Gost
Odgovori #31 : 17 Avgust 2010, 01:11:03
Neverjetno, vse informacije so na forumu, samo malo se je treba potrudit in jih poiskat. Zanimivo kako nekateri pričakujejo, da bodo ostali vse naredili za njih.  ::)  Če se vam ne da brskat po internetu in literaturi, se vam bo še manj dalo vzgajati mladiča. In se strinjam z že prej omenjenim - pes je pes, nega psa je v osnovi podobna za vse pasme in če osnov ne poznate, ste še daleč od izbire pasme.



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 17 Avgust 2010, 10:10:48
 ::) http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1771.0

na vrhu foruma, pod tvojimi podatki imaš en okenček, kjer zraven piše Išči... predlagam da sem in tja kdaj uporabiš to funkcijo


Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #33 : 17 Avgust 2010, 10:37:58
Sem si malo ogledala spletno stran tega gospoda iz Hrvaške.Njegovi mladički Basset Houndov so simpatični,niso pa to psi vrhunske vzreje kot jih oglašuje.Če imajo mladiči v svojem rodovniku v četrtem kolenu enega ali dva zelo priznana plemenjaka to še ni vrhunska vzreja.Pomembno pa je,da so mladiči zdravi,razglisteni,cepljeni in da pridejo v roke ljudem,ki jih bodo imeli radi in bodo za njih primerno skrbeli.
Tjaša



roomeo

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 17 Avgust 2010, 14:58:52
Hvala vsem, ko bo pes pri hiši javim :)

Seveda bo tudi predstavljen v galeriji.