RO BARJE, 28.8.2010

Ivana · 3155

Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
: 18 Avgust 2010, 17:44:27
Vabimo vas na Rally obedience tekmo, ki bo potekala na vadišču KD BARJE v SOBOTO, 28.8.2010 (v okviru svetovnega prvenstva v sledenju).
Predviden urnik tekmovanja je takle
7:00 prihod sodnika, postavitev prog RO I
7.50-8:20 plačilo startnine/izpita, oddaja dokumentov, prevzem kataloga
7:45 merjenje plečne višine
8:25 otvoritev prireditve
8:30 ogled proge RO I
8:40 začetek tekmovanja
13.30 podelitev pokalov in priznanj, zaključek uradnega dela prireditve
Sodnik: Štefan Kolman

Prijave bomo na društvenem mailu sprejemali do torka 24.8.2010. Klubski mail pa je [email protected].
Na klubski strani bo tudi objavljena štartna lista (par dni pred tekmo).
Upam, da se vidimo v čimvečjem številu.


inka

  • *
    • Prispevkov: 981
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 20 Avgust 2010, 14:06:25
Pridemo gledat :).
Mislim, da tokrat ni v okviru svetovnega prvenstva v sledenju ... ali se jaz motim?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2 : 20 Avgust 2010, 19:27:42
hej

Ste pa dali precej zgodnjo uro za start  :-\

Ivana, prijavila sem se, ampak nisem cisto 100% da pridem. Namrec sem na dopustu, nameravam it domov ravno na dan tekme. Pa ker so tako zgodnje ure, nisem cisto ziher, da mi bo uspelo priti na otvoritev  :-[ Pa saj, bom videla.. Ce me ne bo (oz. ce podaljsam dopust), sporocim..  ;)


Lp,
Maja

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 21 Avgust 2010, 20:34:52
Z Maxi razmišljama da bi šla na najino prvo tekmo :) Samo me zanima kdaj bi mogla najkasneje tam bit, bo na ogled ob 8:30 dovolj? Zmerjena še sicer tudi ni, ampak je sigurno v najvišjem razredu (oz. je bla na izpitu, samo nimam nikjer zapisano, pa tudi nevem več koliko so namerli ;) ).


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4 : 22 Avgust 2010, 22:42:38
Prideva tekmovat :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #5 : 28 Avgust 2010, 16:15:29
Današna tekma je bila dežju navkljub prav fina :) Se mi zdi, da je potekala lepo tekoče in brez zapletov. Sodnik je za vsakega tekmovalca povedal kaj je bilo dobro in kaj slabo ter na koncu še število točk, kar mi je bilo všeč.

Nekaj malega imam slik in pa filmčkov. Posnela sem Tanjo z višavko, Alenko s prepeličarko, Renato in Borisa, Radovana s Timijem in Tjašo z Raa. Če bi kdo želel posnetke, naj mi sporoči, da jih pošljem ali pa uploadam na youtube.

Najin posnetek: http://www.youtube.com/watch?v=NbvTKmYbBfc
Hvala Bambi za snemanje, sem na posnetku videla, da se še vedno vlečem ko megla :-\ :-[

Še slikice:



RO1


RO2


RO3


RO4

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #6 : 29 Avgust 2010, 17:42:27
Hudooo! Kok malo vas je bilo!! V dvojki samo Tjasa?  :D :D :D Zmeri naju ni na take tekme, kjer bi bila sigurno na stopnickah  :D :-[

No, glavno da ste se kljub vremenu imeli super! Cestitke vsem za rezultate, pa se vidimo naslednji vikend v Zalcu  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #7 : 29 Avgust 2010, 18:25:55
Ne ne, v dvojki je bila druga in tretja Tina, ki je morala predčasno oditi :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #8 : 29 Avgust 2010, 18:50:53
Aaa, tako  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


inka

  • *
    • Prispevkov: 981
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 29 Avgust 2010, 19:43:53
Zoe, zelo lepo sta delali - zakaj pa ne malo bolj easy, brez naglice - to bosta kdaj drugič ;). Ne moreta bit vedno prvi :D! S Tarasom sva prav ponosna na vaju in sta najin vzor 8).



Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 29 Avgust 2010, 21:02:27
Ovcka, v dvojki nas je bilo 7 (še vedno ne prav veliko). Je pa bila Melani sama v trojki... ;)
So pa res poskrbeli za fajn streho, da se nismo celo dopoldne namakali  :) .