Pismo Smartu in Rumbi :)

trigi · 3138

trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
: 09 Julij 2005, 23:41:18
Draga Smart in Rumba

Ko rečem da se premakneta to pomeni da pojdita kam drugam, ne da samo zamenjata položaj tako da sta mi pod nogami.

Posode z odtisi tačk so vajine in vsebujejo vama namenjeno hrano.
Ostale posode so moje in vsebujejo mojo hrano. Pomnita, s tem ko naredita odtis tace na mojem krožniku in hrani, še ne pomeni da je hrana ali krožnik vajin, niti slučajno pa se mi to ne zdi všečno.

Stopnišča ni oblikoval NASCAR torej ni dirkališče. Cilj hoje po stopnicah ni podreti mene. Spotikanje vama ne pomaga, kajti jaz padam hitreje kot vidva lahko tečeta.

Nažalost ne morem kupiti nič večjega kot zakonsko posteljo. Se iskreno opravičujem. Ne nadejajta se tega da bom še naprej spal na kavču da bi vama zagotovil udobje.
Psi in mačke se običajno zvijejo v klobčič ko spijo. Ni zahtevano da spita drug nasproti drugega, iztegnjena koliko dopuščajo okončine.
Vem tudi da je iztegovanje repa in molenje jezika iz gobca, da bi povečala pokrito površino nič drugega kot sarkazem.

Še zadnjič, ne obstaja skrivni izhod iz kopalnice. Če mi slučajno vaju uspe ujeti tja notri in zapreti vrata, ni zahtevano praskati, jokati, mijavkati in poizkušati obrniti kljuko ali spraviti taco pod vrata da bi jih odprla. Tudi jaz moram zapustiti kopalnico skozi ista vrata skozi katera sem prišel.
Še nekaj, kopalnico uporabljam še vrsto let in pasji ali mačji nadzor ni obvezen

Pravilen način je da mi dasta poljub in nato gresta povohati rit kakega psa ali mačka in ne obratno!

Da vaju pomirim sem nalepil sledeče sporočilo na naša vhodna vrata:
 
Pravila za Nelastnike Živali ki So Na Obisku in Se Radi Pritožujejo Glede Naših Živali.

 1. One živijo tu. Vi ne.

2. Če ne želite njihovih dlak na obleki se izogibajte pohištva

3. Rajši kot večino ljudi imam moje ljubljenčke.

4. Za vas, je žival. Zame, je on posvojeni sin oz. hčerka ki je majhna, kosmata, hodi po štirih in ne govori razločno. 

5. Psi in mačke so boljši kot otroci … manj jejo, ne prosijo vedno za denar, jih je lažje vzgojiti, ponavadi pridejo ko jih pokličeš, nikoli ne vozijo vašega avta, se ne družijo z zadrogiranimi prijatelji, ne kadijo ali popivajo, se ne obremenjujejo z modo, ne nosijo vaših oblek, in ne potrebujejo morje denarja za izobrazbo – in če slučajno zanosijo , lahko prodate njihove otroke.

Lep Pozdrav, vajin Črt



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 10 Julij 2005, 08:07:08
Hehehehe,hahahaha ;D ;D ;D :D :D :D :D :D...
Črt tole si pa super sestavii.Ampak verejmi...zamenjal ju nebi ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 10 Julij 2005, 17:27:30
Citiraj
Črt tole si pa super sestavii.Ampak verejmi...zamenjal ju nebi Wink.

Da ne bo pomote, tole je preveden angleški tekst neznanega avtorja in samo malo prirejen najinim razmeram ;D In vse brez izjeme drži!

Zamenjala pa... seveda ju ne bi, za nič na svetu ;) :-*

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #3 : 10 Julij 2005, 18:32:22
Tudi prav Ninci ;D.Pa tega ne bi smela povedati,da bi ljudje mislili kako je Trigi sposoben (pa saj je tudi,če je administrator ;) ).Trigi brez zamer!!!!!!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #4 : 11 Julij 2005, 20:45:43
Hhehehe T.m.t , definitivno brez zamer.

Mislim da je čist pošteno če se pove da se nisem jaz tega spomnil, ampak da sem samo prevedel :)

Tudi prevajati ni tako lahko ;)

LP, Črt