PRODAMO RODOVNIŠKO PSIČKO PASME LANDSEER

pismarjetka · 2033

pismarjetka

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
: 10 September 2010, 22:32:14
Zaradi pomanjkanja časa prodamo psičko pasme landseer z rodovnikom. Psička je stara 16 mesecev, je zelo lepo socializirana, prijazna do otrok in do živali. Prodamo jo vključno dobrim in odgovornim ljudem, ki bodo lepo skrbeli za njo. iNFORMACIJE NA 051 430 057



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1 : 11 September 2010, 11:03:46
 ::) ::)

A vzreditelj jo pa nebi nazaj vzel?  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 11 September 2010, 11:27:58
Edino pravilno bi bilo, da jo PODARITE z vso njeno opremo. Vsakkor pa obvestit vzreditelja. V končni fazi ste vi zašutrali, ker niste planirali, da se bo v 10letih potrebno marsikje zorganizirat in prilagoditi skrbi za psa.
Prav zanima me, kako take osebe potem postopajo ko imajo otroke in pride pomankanje časa-varuške. In obstajajo tudi pasje varuške-seveda proti plačilu.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 11 September 2010, 14:38:58
A nimate tudi samca? Ron... kaj pa on?


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 26 September 2010, 11:48:59
Poglejte. Res nočem biti nesramna ali nevljudna, ampak me take stvari do kraja razjezijo! Povsod po internetu opozarjajo, v knjigah itd. da PREDEN kupiš psa, da se POZANIMAŠ če boš za psa lahko skrbel vsaj 10 let!  ::) Ne razumem, preprosto ne razumem, kako se niste mogli PREJ pozanimati! Pes se navadi na vaš dom, potem pa ga daste proč?? Kako bi se vi počutili? Pes je kot otrok, ki ga NE moreš kar tako zavreči ali dati komu drugemu! Potem bi otroke tudi na cesto metali... To ne velja samo za vas, ampak za ogromno ljudi.