Veliki švicarski planšarski pes [Grosser Schweizer Sennenhund,Great Swiss Mountain Dog]

Chantall · 517380

Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
O Chantall super... :P Končno slikice :o. Vidim, da je Chantall res ena hiperaktivka :D.
Upam, da nas boš zdaj bolj redno zalagala s slikicami :-[.

Lep pozdravček

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Chantall

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 3
Apollo, obljubim da se bom potrudila.  :D

Lp



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Citiraj
Sekcija za švicarske pasme vabi na SREČANJE lastnikov in ljubiteljev švicarskih pasem
v soboto, 15.09.2007 na Janče.

KDAJ?: po 11. uri.
KJE?
Pred planinskim domom na Jančah; izhod iz obvoznice LJ-Polje, Zalog; dolina Besnice – Janče.
KDO?
Vabljeni vsi člani sekcije in kluba, člani kluba SKBPP, lastniki švicarskih pasem, ljubitelji švicarskih pasem in ostalih psov, bodoči lastniki… Skratka vsi, ki ste željni zabave in druženja z ostalimi ljubitelji psov.
PROGRAM?
Poleg druženja, jedače, pijače in muzike bo tudi zabavni program. Predstavitev RO, agilityja, domača mala šola razstavljanja in pa otvoritev I. pasje kopalnice na vzhodnem delu Ljubljane.

Kotizacija na osebo je 12,00 € (2 obroka – žar in na žlico + 2 pijači).
Prijave sprejemamo do 7.9.2007 na e-mail [email protected]. Plačilo kotizacije na samem srečanju.

Srečanje bo v vsakem vremenu in ob vsakem številu prijavljenih.

Prisrčno vabljeni,
Katja Butina, sekcija za švicarske pasme (SKVPM)

Za vse informacije:
Uroš 041/648-438
Katja 041/259-668, [email protected]

Upam, da vas pride čim več!!! Midve z Nubo bova sigurno tam... 8)

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Midva tudi!! :o

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


arkula

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 1
Apoll, mi lahko sporočiš svoj mail oziroma na mojega pošlješ telefonsko?
Kar sva govorili zadnjič na razstavi - so danes prišli izvidi. Ne bi rada, da še moji kaj preveč predpišejo... Popoldan grem po zdravila.

Lp.



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Arkula poslala sem ti na zs, ker ne najdem tvojega maila (nimaš napisanega)... Žal mi je da je tudi tvoja pozitivna na erlihijo :-[!

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Hojla!

Danes je Nuba dokazala, da švicarji niso za v "staro šaro"  :P. Na 5. državni tekmi v  Mariboru je v močni konkurenci zmagala v kategoriji RO2  8)
Slikice sledijo, ko mojalbum neha "štrajkat" ;)!

PS: Komaj čakam srečanje... Še 6 dni!  :o

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Bravo Neca in Nuba!! Še enkrat čestitke  :o :o

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Carici :D 8) Čestitke!




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
apollo čestitke tudi tukaj, res sta bile super danes :o :). Delala ti je res izredno lepo :o


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Slike in poročilo s tekme tukaj http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=4494.msg151455#new

Hvala za čestitke!

lp ;)

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)

Citiraj
Sekcija za švicarske pasme vabi na SREČANJE lastnikov in ljubiteljev švicarskih pasem
v soboto, 15.09.2007 na Janče.

KDAJ?: po 11. uri.
KJE?
Pred planinskim domom na Jančah; izhod iz obvoznice LJ-Polje, Zalog; dolina Besnice – Janče.
KDO?
Vabljeni vsi člani sekcije in kluba, člani kluba SKBPP, lastniki švicarskih pasem, ljubitelji švicarskih pasem in ostalih psov, bodoči lastniki… Skratka vsi, ki ste željni zabave in druženja z ostalimi ljubitelji psov.
PROGRAM?
Poleg druženja, jedače, pijače in muzike bo tudi zabavni program. Predstavitev RO, agilityja, domača mala šola razstavljanja in pa otvoritev I. pasje kopalnice na vzhodnem delu Ljubljane.

Kotizacija na osebo je 12,00 € (2 obroka – žar in na žlico + 2 pijači).
Prijave sprejemamo do 7.9.2007 na e-mail [email protected]. Plačilo kotizacije na samem srečanju.

Srečanje bo v vsakem vremenu in ob vsakem številu prijavljenih.

Prisrčno vabljeni,
Katja Butina, sekcija za švicarske pasme (SKVPM)

Za vse informacije:
Uroš 041/648-438
Katja 041/259-668, [email protected]

Upam, da vas pride čim več!!! Midve z Nubo bova sigurno tam...


Ne pozabite da je jutri piknik :o! Lp :P

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Chantall

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 3
Bolj pozno kot nikoli: čestitke Neca in Nuba! :D



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Eto mi smo doma s piknika... 8) Imeli smo se fino, poklepetali smo z nekaterimi novimi lastniki, se preizkusili v agilitiju, se dobro najedli... ;). Psi so bili večinoma ves čas spuščeni in ni prišlo do nobenih izgredov. Je bilo prav fino videt toliko švicarskih pasem na kupu ::). Slikic nekaj je, ne pa prav veliko, ker ni bilo časa slikat :D. Nuba je postala najlepša psička srečanja in prejela naziv "miss Janč". Med samci je zmagal berni, ampak na žalost ne poznam lastnika :-[. Posneli so nas tudi za oddajo 4 tačke, tako da si boste utrinke s piknika lahko pogledali tudi po TV ::).
Chantall hvala za čestitke! Lepo je blo danes videt tvojo psičko :P.

Lp

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
No še nekaj slikic...

Klark vleče voziček...


Nuba v vpregi


Čakanje na tekmo iz agilitya


Prvi in druga iz RO


Chantall


Zabava


Lp 8)

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Gibb

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Bilo nam je stvarno lijepo u subotu na druženju, imamo puno slika (već sam ih stavila na ljubimci-forum pa su neki i tamo vidjeli).
Ovdje možete vidjeti slike.

Pozdrav,
Gibb


Chantall

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 3
No, od piknika je minilo že recej časa in tudi mi smo se imeli super. Super lokacija, dobra hrana :P in seveda krasni kužki. Samo RO in agi bi lahko bila bolj zgodaj, ko so bili psi še bolj spočiti. Sicer pa je bila tudi Šanti na pikniku spuščena in ni bilo nobenih problemov. Seveda upamo, da bodo ta srečanja postala tradicionalna.

Lp

p.s.: Neca, še enkrat hvala za kopije. :D



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Oj!
Če bi jaz za tale piknik malo prej slišala bi pa prišla... Imamo vikend ZELO blizu(Gabrje pri Jančah  ;D )
Lp,Tjaša



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Midva s Klarkom sva se tudi imela lepo. Sploh ne morem verjet kako pridni so bili VSI psi! Nobenih izgredov, tepeza, glasnih rencanj...res perfektno glede na njihovo stevilo. To je upam marsikateremu obiskovalcu (brez psa) odprlo oci o tem kaj pomeni "socializiran pes" in izbrisalo kaksne medijsko-pogojene neumnosti iz glave. Ah, moj idealizem spet tolce ven. ;D
Za agi se opravicujem...ob 15ih je bilo za ljudi se prezgodaj (polhni zelodci + vrocina), pol ob 16ih pa jih je pol zginilo  ???, tako da drugic definitivno zacnemo sportat prej, ker ce ne "bodoci ucenci" pobegnejo domov. :D
Sploh pa sem vesela , da so se srecanja udelezili tudi prijatelji iz Hrvaske. Mogoce pa bodo se oni organizirali eno festo, pol bomo imeli ze dve na leto! :o Uipiiiii!

Pozdravcek
Ziva in Klark

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Oj!
Jaz se prvič javljam po forumu, večkrat pa si kaj preberem, uglavnem rada bi samo pohvalila vse organizatorice piknika, ki sem se ga udeležila sicer brez psa in za kratek čas, ampak kjub temu kar sem videla se mi je zdelo zelo dobro organizirano.
Še enkrat čestitke organizatoricam!
LP Urša,Tim in Zoya



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Urša dobrodošla na forumu... :o. Pa škoda ker si nas na pikniku tako hitro zapustila ::)! Prilepi kakšno Timovo slikico :).
PS:A si videla Nubo na koledarju :P.

http://www.pesjanar.si/forum/index.php?action=dlattach;topic=4642.0;attach=7705;image

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Hvala Neca, ja saj men je tut žal, ker sem mogla tako hitro iz piknika, upam, da če se bo še kdaj organiziral, da se ga bom lahko udeležila. Ko se bom naučila prilepit slikico jo bom in mam res kar nekaj lepih, drugače pa je Nuba na koledarju zelo lepa, kje pa bi ga lahko dobila? A se kje tudi prodaja?



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Slikice je najbolš najprej naložit nekam na net... Potem jih je pa čisto enostavno prilepit. Najbolje, da ti Urša pokaže kako, drugače pa je tudi na tem forumu nekje natančno opisano kako vse skupaj poteka 8).
Koledar bo naprodaj preko foruma oz. spletne trgovine pasji.net... Zaenkrat se zbirajo prijave za koledar tule

http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=4642.0

Lp :)

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Oj, ja jst bom za nalaganje slikic kar Urša res prosila, ker jst nisem glih dobra v takih stvareh sem ti pa pozabila povedat, da mi je Nuba v vpregi zelo všeč in tut jst sem večkrat razmišljala, da bi Tima vpregla, sam ne vem kako bi odreagiral. :o



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Ojla, dobrodosla Ursa in Tim.  :o
Vceraj sem prav pomislila nate. Na srecanju sem ti takoo zagotavljala, da pa pes ne pade iz mosta..itd. No, ce je svicar prevec naspidiran (beri ima prevec energije) tudi to fantasticno izvede. Klark je za trenutek zazivel v polno svoje ime (Klark Kent-Superman) in resnicno verjel da zna leteti. >:( No, ob panicnih obrazih mene in instruktorice je samo lepo doskocil in sel na druge ovire. 8)
A vidva bosta tudi kaj agi probala :P.

Lp

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Ojla, hvala bogu, da se ni Klarku nič zgodilo. Po pogovoru s tabo sva tudi midva probala most in sploh ni bilo nič groznega je pa res, da sem vsakič, ko gre Tim nanj vsa trda od strahu, da ne bi padel :-\. Zoya pa mi je ravno zadnjič padla dol in sem mislila, da se bo res polomila, pa je bila par minut malo jezna  >:( potem pa je normalno odšibala naprej, hvala bogu :o. A sta vidva že v nadaljevalnem tečaju ?
LP Urša,Tim in Zoya



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Ja, midva sva ze v nadaljevalnem tecaju. Koncno se bolj znajdeva med ovirami na  poligonu in sva dejansko zacela sibat in sprintat- prej sem se jaz skoraj polomila ali zabila v oviro. >:( Nekako mi je tezko povezat gledanje in usmerjanje psa, moj tek, izogibanje oviram + metanje igrac! :o ;D Je pa obema zelo zabavno.
Zadnjic smo Klarka malo pofotkali, ko je cez nizje konske ovire skakal (nismo imeli kaj delat, pa maneza je bila prikladno blizu ;) ). Bom skusala kaksno slikico prilepit, da boste vidli kako visoko lahko svicar skace.  :o

Lp

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Balu, a na tej dobrodelni tekmi naslednji vikend bosta že tekmovala :o Z Asko komaj čakava to agi tekmo :D :o


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Danes se je na KD Krim odvijala 6. državna tekma iz RO. Nuba je v kategoriji RO2 zopet stala na najvišji stopnički ;), kar je že njena 2. zaporedna zmaga :D. Naslednjo sezono štartava v RO3 in upam, da bo tudi tam tako uspešna :)!

Še nekaj slikic:







PS: Švicarji so zakon ;D!

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Neca, čestitke še enkrat! Super sta  8)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si