Veliki švicarski planšarski pes [Grosser Schweizer Sennenhund,Great Swiss Mountain Dog]

Chantall · 520615

Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Hvala Andreja!  :P

Par danasnjih fotk...

Na obisku je bil Fir...




Princeska...


Kuza Klark


Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


Aaron

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Ooooo dobrodošel bratec Dior in Nika! Ewo pa bo počasi cela familija tukaj(upejmo!) Prideta tudi vidva v Hrušico?
Lp, Aaron&M&A

..še nekej slikic s sprehoda(9 mesecev)



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Nici dobrodošla na forumu :). Mr. Globus a si ti slučajno poskrbel, da je na faksu ena kost manj za kolokvij :P. Hihihihi >:D. Aja pa tudi jaz se priporočam za kako slikico :-[.

Blaze lepo da se tudi vi oglasite na razstavo. Bo pa res švicarjev za cel pinik. Hihihi 8). Smo si res hoteli na tejle razstavi privoščiti en tak mali piknik, ampak očitno nam bo vreme zagodlo :(. No se vidimo v nedeljo :)!

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Nici

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Ja, po vsej verjetnosti pridemo tudi mi pogledat..tako da se vidimo pred ringom 6  :)
Aaron, pride cela familija?



Aaron

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0

ne vem ce pridejo vsi! bi jih blo pa lepo spoznat!



Nici

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Res bi bilo lepo spoznat vse bratce in sestrici, ampak zanimalo me je pa, če iz vaše družine pridejo vsi? :)



Aaron

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Dobro jutro!Ewo še mal pa razstava!
Nici-pridemo vsi ja!
Apollo- kakšen kolokvij to-mar kdo študira veterino tukej?:)
lp,A



Elika251298

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
helow;)

Čestitke Klarku;) Super rezultati;) pa kaj super. fenomenalni;)

Nas sicer v Hrušico ni bilo, ker smo peljali Galo na morje:P, sem pa se pozanimala vse;)

Aja Živa, a je dobil kako fino papico? ;D
Še enkrat čestitke;)

Lp, Manuela

Swissy-lepota,moč pogum. Človeške kreposti, brez človeških slabosti


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Skromna Živa  :P

ČESTITKE KLARKU IN NINI ZA FENOMENALNI REZULTAT!!!!!

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Čestitke Klarku za super nastop in Nini za odlično hendlanje!!!  ;D

LP, Urša

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Bravo za včerajšnji nastop Nina in Klark :). To pa je res bil fenomenalen rezultat :-*!
Mi smo se imeli na razstavi full luštno, dopoldne je bilo okrog ringa sicer malo preveč gužve, ampak celotno gledano odlična družba in idealno vreme. Prvič, da smo ostali celo razstavo in počakali do konca BIS-a 8). Moram pa rečt, da sem bila zvečer tako zmatrana, kot tudi še nikoli... ::). Nuba si je nekje malo porezala blazinico, ampak mislim, da ni hujšega :-X. Sem pa opazila šele danes, čeprav je že včeraj nekam čudno stopala.

Aaron a mi pošlješ mail na zs. Imam nekaj slikic za vas (pa če je vam kakšna lepa skupinska ratala se tudi priporočam :P). Bom popoldne pripopala še sem kako slikico. Pa če koga zanimajo psi, lahko prepišem iz kataloga.
Nici a ste vi potem bili na razstavi?

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


matej80

  • *
    • Prispevkov: 163
    • Točke: 0
Naj dodam samo še to:

Oglejte si danes na TV Gorenjska ob 18:40 ali pa 21:40 ekstra zanimiv prispevek iz razstave v Hrušici.

lp



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Klark BIS 1.mesto Hrusica 2009!!!
Hvala vsem za cestitke! Klarkec se zahvaljuje tudi za navijanje in spodbujanje v BIS programu.  8)

Eika: seveda je dobil nagrado...kar je njemu najljubse- dober, masten, svez sirni burek iz najboljse burekarne v mestu!  :o ;D

Drugace mi pa se vedno ni jasno...veliki svicarski plansarski pes je bil BIS-najlepsi pes razstave? Pa poleg tega ...kar Klark?  :o Mislim, da bom to se kdaj sanjala...hihihi.
Pa da ne bo kdo spet rekel, da na Leio pozabljam...pridna punca je dobila svoj 3ji CAC. Zdaj je treba pocakat da leto mine...

Drugace pa komaj cakam kaksne vase skupinske slikice, da vas mal vidim ker nisem imela casa cez dan.  8)

Lp Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


Nici

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Bravo Klark! :o Čist raztura! 8)
Apollo: Ja tudi mi smo bili na razstavi. Smo delal gužvo pred ringom :P.



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Škoda da se nismo srečali... Ste očitno že prej odšli :-[.

Ena skupinska za pokušino (no saj kaj več jih ni ratalo :P):


Lp Neca

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Nici

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Ja, okoli 12.00 smo odšli..za prvič sta bili 2 uri čisto dovolj. Do kdaj ste pa vi ostali?
(Sicer pa pridemo mogoče naslednji vikend v Portorož(brez Diora), drugače pa skoraj sigurno konec avgusta v Trbovlje, pa se tam spoznamo :))



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Wuuuuuuhuuuuuuuuu!!!  :o :o :o 8) 8) 8)

Klark je zakon in nadsekastičen, to smo že vedeli, zdaj to vejo tudi vsi v radiusu 200 km, ko smo tako rjoveli po njegovi zmagi  :D. Iskrene čestitke Živi, Klarku in Nini za ta čudovit uspeh  ;D, pa tudi vsem ostalim poznanim švicarjem  :).

Klarkec, kdaj boš častil kako bučko svojemu najboljšemu frendu za zmago proslavit?  ;) :P



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Uau! Bravo!!!  :o

200 km... hm... a to je bilo torej... Sem mislila, da se bliža nevihta  ;D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


Aaron

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Hojla!
A mogoče kdo ve kako je bilo ime tistemu kužku ko ni hotel pokazati zob?Bil je res prekrasen ena gospa malce starejša ga je imela?
Lp,A



blaze

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
  • Tesa
Kužku je ime Don, (rodovniško Tobago Tong tako nekako :)), so bili prvič na rastavi do sedaj se niso raztavljali, bodo pa vsekako še obiskali kakšno drugo rastavo. Seveda pa je najprej potrebno prpravit psa da pusti pogledat zobke.


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Jap, tale kuža je Tobago-Tong (sem pogledala v katalog :P). Tudi meni je bil konstitucijsko zelo všeč :-*. Lep švicar :)!

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Aaron

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
A tako Don, ja res je biu lep kuža prekrasen!saj je rekla gospa, da bodo potreniral zobke pa se pridejo pokazat:)



Nik - Tinca

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Zdravo..

pozdravljeni ljubitelji svicarckov :))

Tudi mi imamo doma svicatja Nika, starega 5 mesecev.
Mali je priden, trmast,... :)
Ravno sva koncala malo solo, drugace pa raste raste raste :)

Zanima me kdaj bi bilo pametno psa hraniti 2x/dan in ne vec 3x/dan, lahko ze sedaj, ali naj se malo pocakam!?
Potem me pa se zanima kam hodite na morje z njimi, ce slucajno kdo pozna v okolici Novigrada kaksne apartma ali .... :)

Lp, Tina


Lp, Tina


matej80

  • *
    • Prispevkov: 163
    • Točke: 0
Pozdravljena ljubiteljica švicarjev,

Iz katerega legla pa prihaja tvoj Nik?

Za hranjenje pa najbolje, da vprašaš svoje vzreditelje (če je to seveda mogoče), jaz sem žal že pozabil, do kdaj sem 3x na dan hranil svojega.

lp

Matej



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Nekako do 6 mesca hranijo po 3x na dan in potem postopno 2x dnevno.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
No danes sem bila na obisku pri malih švicarjih in so KRASNI!!

Par slikc za okus:







več pa v albumu KLIK in v njihovi temi  KLIK

Lp,
špela

:)


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Mi smo bili pa vceri na klubski razstavi v Avstriji. V prelepi vasici Mallnitz, le 100 km izven nasih meja. In spet bili uspesni....

Klark BOB + BIS-best in show!!
97 psov prisotnih, vseh 4 svicarskih plansarskih pasem



Lp
Ziva in Klark

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
A mate pri vaši bajti že v načrtu kak prizidek ali kaj v najem vzet za vse te pokale?!  :o

Čestitam!  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
 :D Ne se...ampak omare so dejansko ze 70% zasedene...se bodo pa mal stisnili "hudicki". LOL

Hvala Andreja. ;) Pa en poljubcek Berry od vseh nas.

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”