Kong

Nelly · 92680

Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #120 : 05 Avgust 2007, 11:42:13
Air Kong je pa tudi meni zelo všeč, vedno ga gledam v trgovini. Kupila ga še nisem, ampak ga sigurno bom v prihodnosti.
Navaden kong pa Nala še kar rada grize, ampak manj kot ostale igračke. Ima raje pliš ali vrv. Če ji dam kak sirček notri potem jo še kar zanima, sicer pa niti ne.



shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #121 : 21 Avgust 2007, 16:19:39
mi imamo kong, a ga ne uporabljamo kaj dosti, saj briketi takoj ven padejo in nima smisla, kaj drugega pa mu tako ali tako ne moremo noter dati, ker bi to dobil ven in je alergičen na vse priboljške in drugo hrano, razen dietnih briketov  :-\

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #122 : 21 Avgust 2007, 19:43:15
No pa sem ga danes le kupila - Air kong 747 . Upam da bo Nali všeč, še nismo sprobal. Všeč mi je pri temu modelu barva, ker se dobro vidi tudi v mraku. Kako leti bomo pa sprobal kmalu :D



neronka

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 31 Avgust 2007, 12:22:26
konga se splača kupiti ker zlo dolgo zdrži. razen če ga vržež na 15m visko smreko, kot se je zgodilo v mojem primeru ;D.
zelo v redu je predvsem pri velikih psih ki bi tiste gumjaste igračke takoj razmesarili :).   


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #124 : 31 Avgust 2007, 12:27:22
Hm,morda bom pa starše prepričala za nakup.
Oče bo verjetno za,saj ne misli kupovat 5 igrač na mesec,le mamo še moram dobiti... ;D



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #125 : 31 Avgust 2007, 14:31:24
Pa je šel naš Dental Kong. :'(
Pri Wi je zdržal odkar jo imam in je bil kot nov...v sredo ga je pa dobila Lille v usta (Wijina polsestra) in ga v pičlih 3 minutah čisto zdemolirala.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #126 : 31 Avgust 2007, 17:01:50
Sem pozabila zadnjič napisat. Tisti zgornji Kong (slika) niti slučajno ni to kar sem pričakovala. Nala ima rada samo tisto vrv, ki jo je v 5 minutah ko ga je imela totalno zgrizla in se komaj da še drži "žoge". Vse skupaj zgleda kot neka razcefrana zadeva. Ostali del je skoraj da nedotaknjen in tistega sploh ne mara. Tko da kaj naj rečem - zgrešen nakup  >:(



regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #127 : 05 September 2007, 22:55:56
moram pa tudi pohvaliti krtačo zoom groom, ker je res super! Do sedaj nisem preizkusila boljše in mislim da je tudi ne bom.

Jaz imam tudi to krtačo, pa na njej ne ostane niti ena dlaka :-\ Res nič ne spravim ven...ne vem, a je to odvisno od tipa dlake a kaj, ker to krtačo vsi res pohvalijo ???. V glavnem, če bi jo kdo imel, jo zamenjam za kakšno žvečljivo zadevo od konga (ki se jo je njegov pes naveličal oz. ga ne zanima), drugače bo pa moja krtača ravno za prežvečit še dobra  ::)


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #128 : 06 September 2007, 07:43:51
Bela Stella, mene pa zanima trdota samega konga (zlo trd, trd, mehak itd) in pa debelina štrika, če jo slučajno lahko ugotoviš. :P

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #129 : 06 September 2007, 09:46:32
mi imamo kong, a ga ne uporabljamo kaj dosti, saj briketi takoj ven padejo in nima smisla, kaj drugega pa mu tako ali tako ne moremo noter dati, ker bi to dobil ven in je alergičen na vse priboljške in drugo hrano, razen dietnih briketov  :-\

večina dietnih briketov obstaja tudi v "konzerva izvedbi"  ;) . S tem lahko polnite konga  :)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #130 : 06 September 2007, 09:48:12
Glede rumenega "konga"-palice imam tudi jaz bolj slabe izkušnje. Psov sploh ni navdušill. Raje imajo žog ein klasično kong obliko.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #131 : 06 September 2007, 10:29:48
Bela Stella, mene pa zanima trdota samega konga (zlo trd, trd, mehak itd) in pa debelina štrika, če jo slučajno lahko ugotoviš. :P

Je zelo trd, tako kot teniška žogica. "Žogica" je dolga 20cm, štrik pa 1cm. Nitke v štriku so plastične, tako da se jih da z lahkoto zgrizt in razcefrat.
Tega Konga res ne priporočam, ker je za moje pojme stran vrženih 10€.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #132 : 06 September 2007, 11:56:34
Jaz imam tudi to krtačo, pa na njej ne ostane niti ena dlaka :-\ Res nič ne spravim ven...ne vem, a je to odvisno od tipa dlake a kaj, ker to krtačo vsi res pohvalijo ???. V glavnem, če bi jo kdo imel, jo zamenjam za kakšno žvečljivo zadevo od konga (ki se jo je njegov pes naveličal oz. ga ne zanima), drugače bo pa moja krtača ravno za prežvečit še dobra  ::)
Mogoče ima pa še prepuhkasto dlako, ne vem, jaz bi na tvojem mestu še malo počakala, da vsaj intenzivno začne menjati dlako. Meni je res super ta krtača in če se ne motim jo je tudi *Luna* pohvalila, pravtako za labradorko, tako da ne vem ???.



pika*

  • Gost
Odgovori #133 : 06 September 2007, 12:06:39
Tudi jaz imam tako gumijasto rokavico in z njo spravim kar veliko dlake ven. Sicer jo uporabljam kot zadnji "stadij" česanja, pred tem uporabljam strgalnik za dlako, pa glavnike, na koncu pa vse skupaj pogladim  in končam s to gumijasto rokavico, na kateri ostane kar veliko dlake. Moj pes pa je tudi labradorec.



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 05 Oktober 2007, 14:37:25
Za tiste, ki imate Cool Kong me zanima koliko je dejansko vrv trpežna?


CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #135 : 05 Oktober 2007, 15:09:25
Odvisno od psa. Pri naši ni vzdržala dolgo, mogoče kakšen teden :-[.
Vsekakor je pa igrača tudi kasneje nadvse uporabna. Dokler ne pristane v potoku in jo ta odnese...

lp


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 05 Oktober 2007, 15:15:06
Hehehe.
A ma drugače na spodnji strani luknjo (da vem če bi se dalo vrv zamenjat)?

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #137 : 05 Oktober 2007, 15:18:41
Kolikor se spomnem, ima luknjo tudi spodaj. Jaz nisem tako praktična, da bi vrv menjala :-[. Sicer pa ideja ni slaba.

lp


Kateeq

  • Gost
Odgovori #138 : 05 Oktober 2007, 16:39:50
Jaz sem sedaj v lokalni trgovini odkrila od Karlieja, je identično kongu, ki ga imam jaz, stane pa samo 3€... in mi j ežal, da sim mojega "original" kupila, ker ima prijateljica tega in sta res popolnoma enaka...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #139 : 05 Oktober 2007, 17:09:07
Chiba nimam točno takega konga kot je ta. Imam podobnega rdečega in ima spodaj tudi luknjo. Po potrebi se štrik lahko zamenja, v primeru, da bi ga Aska strgala ;).


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #140 : 15 April 2010, 10:36:29
A ima kdo kong bounzer? A so psi navdušeni nad njim v primerjavi  cuzem? (psica je kar igriva in im rada vse nove igrače...ampak vse ne zdržijo njenega veselja)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #141 : 15 April 2010, 11:24:16
Čara moja ima veliko raje kot Konga bounzer igračo Orka od Petstages (imajo jih na hov-hov.si). :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #142 : 15 April 2010, 11:29:46
Ma bom jo kr v štacuno vzela zraven pa boma izbrale nekaj kar ji bo všeč, sploh ne mislim več študirat kaj naj kupim-si bo kar sama zbrala.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0

airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 31 Julij 2010, 11:41:40
Dino ima cool kong L in mu je zelo všeč. Dela kar hočeš, samo da bi ga dobil. Priporočam. Plavanja na vodi pa še nisem sprobala.
Kako se pa tisto spužvo ki je v njem da ven?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #145 : 01 December 2010, 22:21:58
Kong cool imamo tudi mi in je Bina navdušena nad njim, cel do bušija je šla v vodo za njim in vrat stegovala zraven. In je ploven, je pa treba peno noter pustit, sicer postane plovnost enaka kamnu  ;D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 02 December 2010, 07:35:48
Mi smo tisto peno ven sneli, saj dino ne mara vode.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #147 : 21 December 2010, 19:35:57
Moja ima rada vodo-dokler ima podn, tam prav uživa v čofotanju, skakanju za kongom in mano, igra se v vodi. Samo nad plavanjem ni navdušena, jo je strah. Bomo videli 2011 pomlad/poletje, če bo zaplavala spet z jopičem.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #148 : 08 Januar 2011, 10:21:36
Naša ma tudi zelo rada kong, z njim smo jo celo navadili na brikete. Ko je bla mejhna ni hotla jest drugega kot expandiran riž za pse... potem smo pa kupili kong pa dali notr briketke in ko ga je ona s taco razmetavala okrog, so briketki padali ven in tako se jih je navadila jest :) je pa edina igrača ki je ni uničla :)



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #149 : 27 Januar 2011, 15:50:23
Naši smo ravno prejšni teden kupili tisti sprej za v kong (je bil iz 9€ na 2,99€ znižan) konga pa niso imeli puppy, tako da naslednič gremo še za kong pogledat...
Ta sprej ma pa naša fulll rada sem si malo na prst dala da je probala pa je bla navdušena - ko le nebi tako smrdelo  ???

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...