Kong

Nelly · 92668

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #30 : 17 Marec 2006, 23:11:28
O groza!! Še dobro, da si reagiral tako kot si... Pomojem najbolje da javiš trgovini, kjer si to kupil ali pa proizvajalcu.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #31 : 17 Marec 2006, 23:20:41
Res,sem tudi sam zelooo zadovoljen,da se je zgodilo kot se je.Če bi bil doma sam ali pa tudi,če bi bila starša,bi bilo vsega konec,ker onadva ne bi vedela,kaj početi.


Sem že razmišljal o tem,vendar je bil kong star že kakšne tri mesece.Zanimivo pa je,da sem ga večkrat pregledal(še včeraj) in ni bilo opaziti nobenih poškodb(razen razgrižen rob pri odprtini).


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #32 : 17 Marec 2006, 23:28:43
Sky strašiš  :-\ :-\

Grozno kaj se dogaja...ampak kakšne zobe za vraga pa ima tvoj pes da razgrize originalen kong. Pri nas ponaredek drži že skoraj en mesec pa ga neprestano matra pa je hrana not al pa ne. Stskanje, grickanje... Ne pozna se pa skoraj noben zob gor.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


marc

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 3
  • Eros
Odgovori #33 : 18 Marec 2006, 00:06:16
Meni se zdijo Kongovi izdelki dobri. Res pa so tudi dragi (9000sit). Moj berni ima tisto rdečo žogo (Stuff-a-ball) in je edina igrača, ki je še ni uničil. Problem je bil, da je vsako raztrgal in vse potem požrl.  ???  No ta je pa še v enem kosu. Sicer se je na začetku zelo trudil, zdaj pa je obupal in se rajši igra z njim. Seveda se je pa treba s psom skupaj igrati. Ne bo se kar sam eno uro z igračo zamotil. Je pa teh izdelkov več vrst, glede na obliko, velikost in trdoto. Tisti modro-beli marmorirani so najmehkejši, za mladičke npr., potem so rdeči in najtrši, kao neuničljivi, so pa črni. Več si lahko preberete na njihovi internetni strani. Skratka, jaz ga priporočam. Je v redu zadeva.  ;)



marc

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 3
  • Eros
Odgovori #34 : 18 Marec 2006, 00:10:27
Glede na SKY-jevo prigodo, pa priporočam, da kupite večjo igračo, da je ne bo mogel spravit tako globoko v gobec, do zadnjih zob, ki so res pravi uničevalci. Če je dovolj velika žoga bo moral ornk odpreti gobec, da jo bo zagrabil in potem nima možnosti, da jo pregrizne. Je pa seveda odvisno tudi od psa.

+1



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #35 : 18 Marec 2006, 00:26:30
Ma ne,saj pravim,da smo verjetno imeli nesrečo in je bil ravno naš kaj faliran.

Drugače jaz še vedno nekako zaupam kongovim igračam bolj kot kateri drugi.

Imamo pa tudi mi ponaredek konga(ta velikega) za zunaj metat,ker je originala škoda,če se zgubi.

No,pa je ta ponaredek klonil nekako po 2 dneh-pa je mali komaj borderček.  ;)


Citiraj
Glede na SKY-jevo prigodo, pa priporočam, da kupite večjo igračo, da je ne bo mogel spravit tako globoko v gobec, do zadnjih zob, ki so res pravi uničevalci. Če je dovolj velika žoga bo moral ornk odpreti gobec, da jo bo zagrabil in potem nima možnosti, da jo pregrizne. Je pa seveda odvisno tudi od psa.


Pameten nasvet.

Tudi sam bom sedaj kupil večjega in močnejšega.



Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #36 : 18 Marec 2006, 11:34:49
Danes sem tudi Aski kupila tale kong, sem ji ga nafilala z priboljški in ima sedaj kar nekaj dela, da jih dobi  ven, zaenkrat ji je kong zelo všeč :)..lp


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #37 : 18 Marec 2006, 11:47:32
Pišuka...ste me pa prestrašli, Neon ma kong brez problema v gofli celga sam je tok velik da požret ga ne more ampak dobi ga pa v goflo.  >:( Bom mal pozorna če je kje uničen. Ampak tale tvoj lok je pa "od hudiča" oz. njegovi zobki  :o Meni njufi tok manjšga konga še ni raztrgal ob nenehni uporabi :S A kdo ve kje lahko dobim kej tazga res xxxxl pa ne originalnga ker tut slučajno nmam dost keša  :-[

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


lilly24

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 23 Maj 2006, 21:35:56
mam eno nenavadno vprašanje,ali pa tudi ne. tale kong bi se naj odbijal v različne smeri ane. kako pa to deluje na zelenici? namreč mi nimamo nikjer asfalta razen pločnik okoli hiše in zelooo prometna cesta. predvidevam da se tam ne odbija.ali pač?



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #39 : 23 Maj 2006, 21:40:11
Na zelenici ne skoci tako visoko v zrak, se pa vseeno odbija ;)

battito animale


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #40 : 23 Maj 2006, 21:42:06
amm kong je prav zanimiva stvar ampak na žalost se prehitro uniči za svoj denar... :(

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


lilly24

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 23 Maj 2006, 22:01:18
kar veliko ljudi priporoča to igračko,...sam se mi ne zdi ravno poceni, pa lahko da mu ne bo všeč. žogic se je hitro naveličal. trenutno obužuje ježa, ki cvili ko ga stisne.
v trgovini so mi priporočali kong za madiče,...imam nemškega ovčarja..3 mesce...men se zdi tisti bel ful švoh ( slab )
res da ma zdaj riž ne pa zobe :) ampak vseeno.
lahko se motim, saj tega ne pozam.

lp



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #42 : 23 Maj 2006, 22:03:40
Tisti bel verjetno ni originalen kong... originalni kong za mladice jje belomodro lisast in medium velikost je okoli 2.500 SIT. In ni tako svoh.

battito animale


lilly24

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 23 Maj 2006, 22:10:09
ja tega sem misla, malo sem barvo falila   :D

no bom pa tega probala

hvala



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #44 : 24 Maj 2006, 08:25:17
Pri nas ga dva odrasla psa vlačita, grizeta in hočeta uničit, pa je še vedno tak, kot je bil. Je pa medium in je bil 2500 sit.

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #45 : 24 Maj 2006, 10:05:53
Je kdo že probal tisti kong, ki naj bi plaval v vodi? Mogoče kdo ve, kako se tisti obnese.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Alenka**

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 6
Odgovori #46 : 24 Maj 2006, 10:43:41
Je Kong primeren za vse pse vseh starosti? :-[

+1

"Ta bedni pes, ta tvoj prijatelj vdani,
ki prvi te pričaka, prvi brani
ki v tvojem srcu svoje ima srce,
ki srečen je. če zate v ogenj sme."
Lp,Alenka


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #47 : 24 Maj 2006, 10:47:38
Ja. Samo mladiču je bolj kupiti Puppy Kong, ko pa odraste, pa kupiš "navadnega" - klasičnega.

Je mogoče kdo zasledil kje v Sloveniji, da bi prodajal  Kong Flyer?

+1

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #48 : 14 Julij 2006, 11:25:55
Azu: zdajle se ne spomnim točno... mislim da sva midva v zooticu kupila Kong 767 ki ni ravno klasičen, mogoče imajo Flyerja tudi tam.

Lp, Črt



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #49 : 14 Julij 2006, 11:30:12
Kong Flyer so obljubljali v LJ v Mr. Pet-u. Če so ga uspeli dobiti, žal ne vem, ker že dolgo časa nisem bila v njihovi trgovini.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #50 : 14 Julij 2006, 11:39:51
Nzadnje ko sem bila jaz v Mr.Pet ( v ponedeljek) ga nisem videla. Mogoče jih niso več imeli, ali pa jih še niso dobili.  :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #51 : 15 Julij 2006, 15:43:44
Azu: zdajle se ne spomnim točno... mislim da sva midva v zooticu kupila Kong 767 ki ni ravno klasičen, mogoče imajo Flyerja tudi tam.

Lp, Črt

Kako pa ta Kong izgleda? 767? In kakšne vrste kongov še obstajajo  ??? ??? ???  :-[

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #52 : 16 Julij 2006, 12:06:14
Oj

Malo sem se zmotil v številki ... uradno mislim da je naziv 'AirKong 737' (po boeingu 737 - letalu)... meni je zadeva zelo všeč, je pa to gumijasta palica z vrvjo na enem koncu, tako da jo lahko zelo daleč vržeš (več si lahko pogledaš tudi na www.kongcompany.com) - kar je idealno za našo hiperaktivko ;)

Lp, Črt



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #53 : 16 Julij 2006, 22:26:19
Moj stric je za svojega psa kupil kongo in zraven tisto pasto za zobe. Pa ga Dar (irski seter) se pogleda ne, pasta pa mu tudi ne disi. Sicer je res da ni vec tako otrocji, kot je bil vcasih, ampak ga res cisto nic ne gane, cetudi kaj delas z njim. Pa smo preizkusili na Rosi, pa tudi ni bila ravno navdusena... verjetno odvisno od psa.
Idea pa ga se ni videla.  ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #54 : 16 Julij 2006, 22:50:35
Jaz paste za v konga nisem kupovala...je sir kar ok  :) pa tudi praznega obožujemo  ;D edina igrača ki jo res obožuje.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #55 : 17 Julij 2006, 00:53:52
Je kdo že probal tisti kong, ki naj bi plaval v vodi? Mogoče kdo ve, kako se tisti obnese.

Zelo dobro, res plava. Samo paziti moraš, da ga ne vržeš predaleč (meni je to uspelo, noben od psov ni želel plavati, pa je šel potem Gorazd ponj  ;D).


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #56 : 25 Julij 2006, 17:13:39
A se še komu drugemu zdijo cene kongov pretirane? Saj so res kvalitetni, samo vseeno se mi pa zdijo zelo dragi. sploh če ne veš, ali bo psu nova igrača všeč.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #57 : 25 Julij 2006, 17:27:50
Sam sem sicer imel s kongom slabo izkušnjo,pa mu še vedno zaupam,ker menim,da je to daleč najkvalitetnejša pasja igrača na trgu.
Kvaliteta se pa plača.  ;9

Saj če pogledaš takole-kupiš igračko,redkokatera je pod 1000sit,pa jo pes uniči v dnevu,dveh-pet takšnih igračk,pa že imaš konga,ki je praktično neuničljiv.

Problem je res edino,če psu igrača ni všeč.



So pa popolnoma brezvezne tiste paste za v konga-drage kot žafran,pes jih pa ven zliže v minutki.
Pri nas se je veliko bolje obnesel sir,ki sem ga na trdo natlačil v konga,na sredino pa še pasji piškot in obdelovanje se je lahko pričelo!  :D


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #58 : 25 Julij 2006, 17:56:11
Sky, kaksen kong pa imas?

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #59 : 25 Julij 2006, 18:05:23
Zdaj imamo pa kar Xtreme!  ;)


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!