Kong

Nelly · 92677

DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #150 : 27 Januar 2011, 15:59:22
Kje je tole znižano?? Jaz ga tudi imam, komaj sem se pripravila zanj odštet 9e ::). Ampak je kar praktičen. Drugače pa je podobna zadeva kikirikijevo maslo, lepo se ga da notri namazat pa psi ga baje obožujejo.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #151 : 27 Januar 2011, 16:14:16
Ma kikirikijevo maslo je sam sladkor ??? jaz jim kar razne topljene sircke mazem notri, pasteto, skuto... je pa res, da si malo umazes prste, ko tlacis notri ;)

battito animale


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #152 : 27 Januar 2011, 16:33:59
Jaz sem to znižano dobla v Tukanu.

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #153 : 27 Januar 2011, 17:13:15
Citiraj
Ma kikirikijevo maslo je sam sladkor Huh jaz jim kar razne topljene sircke mazem notri, pasteto, skuto... je pa res, da si malo umazes prste, ko tlacis notri Wink

Hm, nevem katero ti gledaš, samo kolikor sem gledala sestavo in mini dokumentarec o izdelovanju tega masla tole ne bo držalo. Kong je celo naredil tole"šprico" z kiki maslom, kao za lažje doziranje. Ima veliko maščob, to pa ;). Ampak to ta dobre. Pa beljakovin ma tudi nekaj.. Pač za posladkat je.

Ko utegnem bom torej zavila u Tukano. Imajo kar dosti znižano zadnje čase.. Flexi sem dobila 25% off...



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #154 : 14 Februar 2011, 16:03:57
Katera velikost konga je primerna za border collia? Imam psičko 8,5 meseca staro. Je neka razpredelnica in piše 15-30kg L?

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #155 : 14 Februar 2011, 21:59:09
Katera velikost konga je primerna za border collia? Imam psičko 8,5 meseca staro. Je neka razpredelnica in piše 15-30kg L?

Jaz sem vzela za beardija M, samo prav kong za mladiče. :) Pa je čisto dovolj velik.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #156 : 15 Februar 2011, 09:49:21
Jaz sem vodnega vzela M, pa je moja večja od borderja, ampak ima rajši manjše igrače, zgleda je gobec bolj kamot takrat. So pa v trgovinah za živali veseli, če pride peszraven na probo :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #157 : 15 Februar 2011, 09:53:22
Jaz imam L pa M, pa se mi zdi L boljsi za nafilat, ker ima vec prostora - v M stoji ravno 5 briketov, v L pa lahko ze malo kombiniras.

battito animale


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #158 : 15 Februar 2011, 16:22:38
Bom jo peljala zraven pa bom videla kaj je najbolše za njo ;)

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


kitt

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #159 : 23 Februar 2011, 14:25:56
Jaz uporabljam za borderja v glavnem M velikost, odvisno od oblike Konga.
Kakšnega pa tudi L, ker ga jaz laže držim oz. nisem tako pogrižena in v modricah, če prileti proti igrači in dejansko zagrabi igračo, ne moje roke. :P
Kako pa, da je bila pasta tako znižana? Kakšna posebna akcija ali sumljiv rok uporabe?
Drugače so Kongi in paste po znosnih cenah tudi na www.vet4you.com, pa še navadno so kaki popusti zraven.  :D



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #160 : 23 Februar 2011, 14:54:08
Ne akcija je bila ;)

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #161 : 12 September 2011, 12:45:59
Hehoj!

Ali je kdo videl če še prodajajo žogo Bouncer-naša je žal utonila in se nikoli ni našla.  :(

Pa tale igrača me zanima http://www.kongcompany.com/products/dogs/genius/genius-leo
in http://www.kongcompany.com/products/dogs/genius/genius-mike

Zadnjič v Mr. Petu tega sigurno nisem videla pa v Zooticu tudi ne.  ???

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #162 : 12 September 2011, 12:47:54
Meni se pa zdi da sem te geniuse videla zadnjic v zooticu.

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #163 : 12 September 2011, 12:50:23
Hmmm potem bom še 1x šla, pa jih morebiti prosila naj jih naslednjič še v Velenje pripeljejo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #164 : 12 September 2011, 13:21:46
Geniuse sem jaz že pred kakšnimi 2, 3 tedni videla v Zooticu Citypark, ampak so pa svinjsko dragi!



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #165 : 12 September 2011, 13:32:20
V Celju v Zooticu sem tudi videla te Geniuse. Za ceno pa nevem, ker nisem gledala. Se mi pa zdi, da sem jih ta vikend tudi v Velenju videla...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #166 : 12 September 2011, 14:18:34
Tale genious sem jaz videla v u zooticu v kopru (planet tuš).



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #167 : 12 September 2011, 15:04:30
uuu ste se razpisale.  :)
Ma če so res zelo, zelo dragi, potem rajši vzamem tale črni kong XL-pa tudi stane 20 eur.  Nekaj takega morem vzeti, vzdržljivega, za napolnit z briketi, priboljški, keksi in čez premazat s pašteto, topljenim sirom.  :-\ Bo treba reskirat denar za nekaj kvalitetnega.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Monchyka*

  • *
    • Prispevkov: 71
    • Točke: 0
Odgovori #168 : 15 September 2011, 20:42:47
Heej!

Jst sm kong vidla u Mr.petu v Kranju  :)...cene so zelo navite ::),tavelk mislm da pride okol 20€..za mojo tamalo pa sem odštela 7€ (sam je tanajmanjši :))

Je tvoj prijatelj, tvoj partner, zaščitnik, tvoj pes. Ti si njegovo življenje, njegova ljubezen, njegov vodnik. Vedno ti bo vdan in zvest, tvoj bo do zadnjega utripa svojega srca. Dokaži, da si vreden take predanosti.


Monchyka*

  • *
    • Prispevkov: 71
    • Točke: 0
Odgovori #169 : 15 September 2011, 20:44:12
Je pa podobna oblika sliki drugega Konga :)...Drugače pa se namaže s topljenim sirom ali podobnim in kužka za lep čas zaposli ;D

Je tvoj prijatelj, tvoj partner, zaščitnik, tvoj pes. Ti si njegovo življenje, njegova ljubezen, njegov vodnik. Vedno ti bo vdan in zvest, tvoj bo do zadnjega utripa svojega srca. Dokaži, da si vreden take predanosti.


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #170 : 19 December 2011, 21:01:44
Če komu pride prav, v Mr. Petu imajo decembrsko akcijo, ki vključuje tudi Kong, igrače 2+1 gratis.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #171 : 20 December 2011, 16:25:25
Bacila se ja u trošak... ::)
Kong extreme XL in piškoti, ki se noter zataknejo, da je malo več dela.

Kong je ogromen in trden in presneto upam, da bo služil namenu. So mi malo priporočali rdečega, pa si nisem upala vzeti, ker je spodaj, pri luknji mehek in bi se ga sigurno spravila načrtno uničit.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #172 : 20 December 2011, 18:34:28
Če komu pride prav, v Mr. Petu imajo decembrsko akcijo, ki vključuje tudi Kong, igrače 2+1 gratis.

U super!  :o Hvala za informacijo!  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #173 : 13 Januar 2013, 12:55:25
Ima mogoče kdo izmed vas kakšne izkušnje z Tugger knots? Na zooplusu sem našla kar nekaj slabih ocen, ampak ne vem če so psi igračo raztrgali, ker so bili puščeni sami z njo ali zato ker so igrače bolj slabe kvalitete in ne zdržijo normalne igre.  :-\

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Anjica

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #174 : 10 Julij 2013, 13:22:10
Malo pozen odgovor, vendar mogoče pa pomaga še komu drugemu..
mi imamo Tugger knots in sicer žabo (upam da imam v mislih pravo igračo). Mi smo zelo zelo zelo navdušeni. Drugače uničimo vsako igračo v 15min  ::) ta pa še kar drži. Mislim tisti štriki na vsaki strani so na dveh delih, vendar osrednji del igrače je pa še kot nov in tudi ona stvar notri ki piska še deluje (ponavadi prvo to vn izgrize..). Tako da, jaz vsekakor priporočam  :)



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #175 : 18 Julij 2013, 10:28:57
A je kdo slučajno videl, da še kje prodajajo od Konga te teniške žoge z vrvico?
http://www.kongcompany.com/products/for-dogs/airdog/airdog/airdog-squeakair-ball-w-rope/

Nam so se vse uničile in bi rabila nove, ampak jih nikjer pri nas, kjer imajo Kong, nimajo na voljo... Ni mi pa zdaj naročat iz tujine samo te žoge.
Če jih je kdo kje videl v zadnjem času bom zelo vesela te informacije. :)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #176 : 18 Julij 2013, 16:05:50
Videla vem da sem jih v eni trgovini, ampak še nekaj časa nazaj niti ne vem kje... Dino ima od Konga tale dva:




Sta kar v redu... Ta prvi (Kong Cool, samo brez vrvi in brez polnila  :P ) se uporablja bolj za nafilat s priboljški ko grem proč, včasih sem ga tudi metala in ga je res oboževal ampak zdaj ne več toliko, verjetno ker sem kupila malo prevelikega... Ta drugi pa je bil malo zgrešen nakup, sicer v pesjaku se igra z njim ampak zunaj ga druge igrače bolj zanimajo, to mogoče za en met... Ampak kvalitetna pa sta oba zelo.  :)

Razmišljam če bi mu to za rojstni dan kupila:



Kako se obnese ta Kong Wubba? In kakšna točno je razlika med Classic, Water in Snugga?  :P



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #177 : 18 Julij 2013, 16:57:54
Jaz imam water wubbo od konga in je super za pse, ki radi plavajo in prinašajo igračo iz vode. Leti kar daleč, plava in v vodi jo lažje vzamem psu iz ust, ker ima lovke. Navadne wubbe nimam, ker pes na kopnem ne mara prinašanja. Snugga je pa mehka varianta wubbe, verjetno tudi bolj občutljiva.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #178 : 18 Julij 2013, 17:22:34
Imamo vse tri variante doma  ::) Ja Water wubba je iz neoprena (ali temu podobnega materiala). Plava in se hitro posuši. Skratka taka fajna vodna zadeva. Pri igri na suhem pa odpove prej kot klasična wubba. Ta je iz precej močnega najlona. Pri nas pali za prinašanje in cufanje na suhem. Že lep čas. Všeč jim je ko pade pa lovke pomigajo - žurrrrkaaa  8) Fajna za metat, ker si pomagaš z lovkami tako kot pri žogici na vrvi. Snuga je pa čist fajna za mlade pse ali pse, ki majo radi pliš...ampak mi jo uporabljamo tisto še od mladičke zdaj samo za notri. Zunaj je pocasta takoj. Bog ne daj da je malo rose. Zdaj odvisno od igre ki jo imasta. Za zunanje kopno divjanje vsekakor navadna Wuba iz najlona.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #179 : 18 Julij 2013, 17:25:02
Vodna Wubba se strga takoj, samo malo povleces. Je res samo za prinasanje iz vode in nic drugega.

battito animale