Kong

Nelly · 92682

Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #180 : 18 Julij 2013, 17:28:44
Odvisno sicer od zobovja psa. Men jo npr. lab mixa niti ne natrga. Jo pa drži globoko med zobmi na polno in čez celo. Tamala je pa zase preveliko vodno wubo en mal na resice predelala  >:D Točno po sistemu ''samo enkrat na divje''.  :D Pač male špičke pa brezpogojen ugriz. ::)

Med tem ko tavečja še ni uspela uničit navadne wube S velikost od tamale (no pa tamala tud ne).

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #181 : 18 Julij 2013, 17:30:38
Ja ok, ce jo samo drzi pa prinese, ni panike ;) moja2 sta jo prinesla iz vode in se zacela cukat, in je bil samo en poteg potreben, da se je ze neopren razparal.

battito animale


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #182 : 18 Julij 2013, 17:33:54
Ne ne jo cuka, ko blesava. Pravzaprav smo pri njej prej pokvarjeno prinašanje in cufanje začeli na novo gradit iz vode ven (je pač palilo). Ampak zanemarljivo malo luknjic. Mala Grizolda pa to isto wubo sam primla-cufcuf in je šla v resice ::) Vsekakor je ne priporočam za kaj več kot za prinašanje iz vode.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #183 : 18 Julij 2013, 18:44:54
airedale10, hvala lepa za trud, ampak jaz rabim točno tisto žogico na vrvici ;D

Včasih so jih imeli marsikje, ampak ni mi jasno zakaj jih zdaj nikjer več ni, vsaj, ko sem jih iskala jih ni bilo. Mogoče se bom lahko kje zmenila, da jih naročijo, če imajo nasploh od Konga stvari...




airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #184 : 18 Julij 2013, 21:51:04
Hvala vsem!  :) Lepo prinaša iz vode niti slučajno ne, tako da če bom to bom kar klasično, mislim da najboljša izbira  :P



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #185 : 04 Oktober 2013, 13:25:53
Čeravno naša ''družina'' Kongov ni mala in so redno v uporabi pa vseeno rabim kako idejo več  :)
Recepti? Ideje? Kaj vse svojim nabašete v navadnega gumijastega Konga? Mi sprobamo malo, da ne vse. Ideje iz spleta so mi čist sprejemljive. Pa me vseeno zanima kaj jim še vi dajate notri.

Sem pa med recepti zasledila kao Kong ''omleta''. Če sem prav skužila zmiksaš z jajco tisto, kar psu sede in daš za 20s v mikrovalovno. Pa sem bla samo  ??? Čist praktično mikrovelo res malo uporabljam (mi ni) pa se zdaj sprašujem koliko to škodi sami mikroveli, koliko Kongu in poseldično me skrbi, da mi kakšna sestavina ne eksplodira  :D Je kdo to že probal?

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #186 : 04 Oktober 2013, 13:29:32
Briketi not, pol zabasat s konzervo, pa zataknit s kakim velikim keksom.
Poleti pa not voda, lubenica, zadelam tisto mini luknco oz. dam v eno plastično posodo od skute in čez dan ven.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #187 : 04 Oktober 2013, 14:23:18
Vampe, surovo meso, jajca... Vcasih zaprem kong tudi z jagnjecjo ali govejo mascobo. Brikete in priboljske zalijem s kaksno tekocino in dam zmrznit. Ponavadi kong dam v zmrzovalnik in pes dobi zmrznjenega, da ima vsaj ene pol ure dela :)



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #188 : 04 Junij 2014, 12:53:37
Moj je še najbolj zadovoljen če notri dam samo brikete in vitaminsko pasto. Če notri dam kaj drugega (karkoli takega da je malo težje za ven dobit) bo malo lizal potem pa šel proč in vse skupaj pustil na miru.

Njihova Tugger Žaba se pa zelo hitro razpara. Je mogoče kdo že zasledil njihov Satelit pri nas? Wobblerja ima zelo rad predvidevam, da bi s to igračo bilo enako.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #189 : 07 Junij 2014, 09:25:53
vet4you je uvoznik, oni pa še  nimajo kje zavedeno. Jaz čakam na marathone :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #190 : 07 Junij 2014, 12:06:11
Po mojem bo cena teh 'nadomestnih' keksov visoka, se mi zdi škoda kupit igračo, ki je ne moreš uporabljat brez originalnih rezervnih delov  ;D Ne vem če bi lahko kaj drugega dal v tisto luknjo. 


Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #191 : 07 Junij 2014, 22:39:06
Je morda kdo opazil, da se kvaliteta kongov manjša oziroma upada? Z izrazom "kong" mislim na tiste gumijaste zadeve z malim, srednjim in večjim krogom premera.... klasika, obični. Jaz sem totalno razočarana...



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #192 : 08 Junij 2014, 09:29:53
Ne bi vedela, ker imam 1 leto in še nekaj več rdeč standard kong in črnega xxl skoraj 3 leta in sta oba OK. Res pa da večinoma služita kot skleda za brikete in za prinačanje. Za grizenje jo je po prvih treh dneh minilo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #193 : 09 Junij 2014, 08:26:15
Naš ''najstarejši'' puppy kong M ''živi'' še po dobrih 7-8 letih zlorabljanja s strani vsaj ene 5-6psov. Dva krepko prevelika po kategoriji uprabnika. Sta pa ravno zaradi varnosti tavečja dva dobila vsak svojega L rdečega. En z zelo mehkim ugrizom, mix labi. Druga pa kronični uničevalec. Tadva konga sta pa v redni uporabi že okoli 2 leti. Brez poškodb gume. Je pa res, da sem jim od začetka vedno polnila samo male suhe stvari. Da ni bilo ustvarjene potrebe po ''uničit do sredice''. Težavnost (torej čedalje težje zapolnjeni) sem jim previdno stopnjevala. Ko sem enkrat čisto prehitro naši uničevalki dala preveč zabasan kong je bil njen prvi podvig kako ga pregriznat na pol  ::) No sva se zmenle, da ni treba  :P Prav tako par znancev pravi, da so se kongi čisto prehitro uničili in kako, da so naši še celi...so pa svojim psom že čisto na začetku konge polnili preveč ''na trdo''. Meni je poanta konga ravno to, da psi uživajo v cuzanju, ne razbijanju na pol. Vsekakor pa pes, ki obvlada pregrizovanje igrač, vsako naslednjo zaradi izpopolnjene prakse, lažje uniči.  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.