Kong

Nelly · 92676

SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #90 : 20 Oktober 2006, 15:16:40
Ampak do takrat ko ugotoviš ali ga igrača sploh zanima,se lahko zgodi že kaj hudega-še posebaj pri velikem psu.

Potem je bolje,če poznate koga,ki ga ima,da pri njem preiskusite ali ga igrača zanima ali ne,pa se potem odločite.

Recimo da kupite fake,pa vidite,da ga igrača zanima-boste pol kupli še original?
Torej boste dali za ceno originalnega + še za fake.

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #91 : 20 Oktober 2006, 16:34:00
Mislim, da je najprej boljš kupit fake, pa potem ko vidiš, da psa igrača sploh zanima, kupiš original. Ne zdi se mi vredno dat 10 jurjev, da bo Janko to trikrat neso sem pa tja, potem pa ne bo več zanimiv.

Lp
Ja sej tu je tu!
Pa če kupiš potem še originalnega, tudi ni ne vem kaj tistih 500 sit!!!!!
(Pa v Tukanu sploh niso mel originala... ;))

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #92 : 21 Oktober 2006, 15:45:26
Mislim, da če se bo pes z fake kongom igral pod nadzorstvom, da do hujše nesreče ne more priti. V fazi opazovanja, če mu je kong všeč, pa ga sigurno ne bom spustila spred oči, ker če ga bom pustila samega, tedaj itak ne bom znala, če ga je zanimala ali ne.

Tak sem nameravala, da bi potem, če bo kazal zanimanje kupila originalnega konga, ker če mu je v interesu in ga zabava, mi vsekakor ne bo žal denarja. Tistega jurja bom pa potem, če ga bo ali ne bo zanimal, lažje pozabila, kot pa bi pozabila 10 jurjev, oziroma bi se potem lahko sama igrala s kongom :). Tako, da Ana se strinjam.

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #93 : 27 Oktober 2006, 10:37:37
Včeraj sem kupila originalen črn kongo, največje velikosti. Zaenkrat je še zanimiv  :D. Kak dolgo pa bo, pa bomo videli!

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #94 : 29 November 2006, 18:09:04
Jaz tudi nameravam kupit kong samo me malo skrbi da bi dala tolko dnarja pa da ga potem uniči. No upamo da mu bo zanimiv pa da ge ne bo uniču:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #95 : 30 November 2006, 00:44:23
Mene pa zanima ali gre kongu toliko zaupat, da bi ga pustil cez dan v pesjaku. Namrec moja navihana 1,5 stara labradorka se zelo rada sama zaposli in takrat nastrada hisica. :) Gibanja ji ne primankuje v nobenem pogledu, tako da vzrok ni v temu.
Razmisljam da bi kupil najvecji in najtrsi kong.

Hvala za info.



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Odgovori #96 : 30 November 2006, 01:39:28
Pri nas se tudi Kong zelo obnese. Je pa res, da ga Joni nima nonstop na voljo, temvec ga dajem vsake toliko, da ostane zanimiv. Sicer nimam XL psa in imamo velikost S, vendar se po skoraj 1.5 letu uporabe niti zobje ne poznajo, kaj sele da bi unicil. Seveda najbolj zanimiv je napolnjen, se najraje s sirckom in/ali pasteto.



Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #97 : 30 November 2006, 10:36:56
Mene pa zanima ali gre kongu toliko zaupat, da bi ga pustil cez dan v pesjaku. Namrec moja navihana 1,5 stara labradorka se zelo rada sama zaposli in takrat nastrada hisica. :) Gibanja ji ne primankuje v nobenem pogledu, tako da vzrok ni v temu.
Razmisljam da bi kupil najvecji in najtrsi kong.

Hvala za info.

Originalu ja ;)

Lp nina



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #98 : 30 November 2006, 11:45:00
Jaz tudi nameravam kupit kong samo me malo skrbi da bi dala tolko dnarja pa da ga potem uniči. No upamo da mu bo zanimiv pa da ge ne bo uniču:)

Pax črnega ni uničil (smo ga pa izgubili). Imel je ne čisto največjega črnega. Sedaj imava za igro glo kong, ampak je premehek, da bi mu ga kar pustila. Mu bom pa spomladi kupila še največjega črnega.


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #99 : 30 November 2006, 12:30:04
Super! Sem gledal uradno stran Konga in stran vet4you in ponujajo dva crna. Nagledal sem si najvecjega Extreme, pri spletni trgovini ponujajo  KONG ORIGINAL BLACK ULTRA KING XXL in KONG X-TREME XL BLACK (UXL) - črn. Kateri izmed teh je zdaj tisti tapravi. Zmedlo me je dejstvo da je prvi za 1000 SIT drazji. Kateri je trpeznejsi?

Hvala za info.
Lp, Marko



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #100 : 30 November 2006, 13:31:02
No jaz sem se odločla da ga kupim pa tudi mene zanima al naj kupil xxl al extreme?

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #101 : 30 November 2006, 13:47:38
Naš ma xxl. Je izredno trpežen -  edina igrača, ki je preživela. Pa po enem mesecu še vedno ostaja zanimiv. Po mojem mnenju zato, ker ga ne more uničiti. Ker ostale igrače so bile zanimive samo tako dolgo dokler jih naš Janko ni uničil. Janko je novofundlandec.

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #102 : 30 November 2006, 13:55:53
Full mi je všeč ime - Janko:)

No bomo nabavli pa poročali kako se bo obneslo, samo treba prej dnar zbrat, mu bo to kr darilo za novo leto:P

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #103 : 30 November 2006, 17:34:24
Mene pa zanima ali gre kongu toliko zaupat, da bi ga pustil cez dan v pesjaku. Namrec moja navihana 1,5 stara labradorka se zelo rada sama zaposli in takrat nastrada hisica. :) Gibanja ji ne primankuje v nobenem pogledu, tako da vzrok ni v temu.
Razmisljam da bi kupil najvecji in najtrsi kong.

Hvala za info.
Aska ima kong skoz na razpolago in ga še ni uničila :).Zna pa vseeno se zaposliti kot tvoja in nastrada njena hiška :'(
lp


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #104 : 01 December 2006, 17:11:37
Hvala Bugz. Kakšne pasme pa je tvoj kuža?

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #105 : 01 December 2006, 17:50:25
Bugz je rotti:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #106 : 02 December 2006, 12:08:11
Mislim, da bi tudi njega moral kong zdržat  :).

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #107 : 07 Maj 2007, 15:38:02
Mi imamo rdeči kong in ga uporabljamo samo za preganjanje dolgočasja. Ponavadi ga napolnim s skuto, preden grem od doma, da se Ginny malce zabava, ko je sama.

Imam pa tudi dental kong, izgleda takole: klik. Tudi tega uporabljam skupaj s hrano. Ponavadi v režice namažem tisti topljeni  sir, ki je pakiran v trikotničkih. S tem naj bi si pes sicer tudi čistil zobe, samo ga bi pomojem moral grizti.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #108 : 07 Maj 2007, 16:47:51
Wi ima tudi Dental Kong pa ga grize tudi, ko ni nič notri. Včasih dam v reže briketke, trdi sir (malo pogrejem v mikrovalovki, da se malce stopi), na začetek lukenj na obeh koncih namažem malo paštete ali toljenega sira. Pa skozi luknjo tudi potegnem vrvico in se igrava. :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #109 : 07 Maj 2007, 17:09:23
Jaz sem danes gledala Konge za mladička, zaenkrat sem vzela tega najbrž bom pa še kakšnega, tistega, ki je prav za zobke - notri namažeš zobno kremo.



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #110 : 29 Maj 2007, 09:37:25
Imamo še enega konga za mladičke. Zanima me, ali ste vi vašim mladiček že takoj dali notr razne paštetke, sirčke ali to še ni najbolje za mladiča? Naša bo 10 tednov, pa ne bi rada da jo kar takoj že razvadim s temi poslasticami.

Kako ste navdušeni nad spreji od Konga, z raznimi okusi?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #111 : 29 Maj 2007, 16:24:53
Če želiš ji lahko daš v konga sir, skuto ali pa kar brikete. Verjetno bo nad priboljški ali sirčkom bolj navdušena.

Meni se zdijo te tube od Konga predrage. Raje ji v konga nabašem konzervo, skuto ali kakšno podobno domačo mešanico :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #112 : 29 Maj 2007, 16:29:18
Spreji so res dragi, ampak so pa priročni tko če kem greš je fajn. Mogoče bom enga kupila enkrat. Če ima kdo izkušnje z njim lahko pove ;)
Konga bo pa dobila prvič, ko jo bom tudi prvič v pesjak zaprla pa sirček lepo not :D



Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #113 : 27 Junij 2007, 20:00:48
Tole    pa moji naravnost obožujejo


Lp, Ivana


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #114 : 27 Junij 2007, 20:44:17
^tega je Nala že kar pošteno obdelala. Sem ga že vrgla v pralni stroj, ker se sploh ni več vidlo katere barve je  :P

Mamo tud mali kong, ji vsake tok dajem mal sirčka not pa kar pridno poliže in se zabava. Pene pa še vedno nisem kupila, mal sem skeptična.



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #115 : 28 Junij 2007, 06:45:22
Ta kongova krema je totalna bedarija-zeloooo draga,pa nič posebnega.Veliko bolj se obnese sir ali kaj podobnega.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #116 : 28 Junij 2007, 10:34:41
SKY sej zato je pa še nisem kupila, ker mam nekako podobno mnenje kot ti. Tudi od nobenga če nisem slišala, da bi jo pohvalil. Jst dam not lepo topljen sirček pa je čist zadovoljna z njim :D



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #117 : 28 Junij 2007, 11:43:14
Jaz sem dal celo rajši kar trd sirček.Pa fajn ga natlačil notri in je malo dlje trajalo.

Ker to pasto je pa Lok s svojim dooolgim jezičkom spravil ven prej kot v dveh minutkah.   ::)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #118 : 03 Avgust 2007, 10:48:02
No,tudi Lona je danes postala lastnica ta rdečega konga.Potem ko ji je bilo zjutraj nekaj slabo in je celo bruhala,jo je razveselil poštar s paketom(je kar ceneje pri vet4you,pa še trenutno v mb ni bilo nobenega za dobit,razen črnega xxl)... :P

Sedaj  zelo pridno pobira priboljške in se skratka zelo muči z njim.Še z nobeno igračo se ni zaposlila za tako dolgo,tako da sem res vesela,da ji je kong tako všeč.
Dobila je tudi zoom groom krtačo od konga in se mi zdi fina(pa še lepa je :-[)

Pa še to:glede na Lonine zobke(bokserka) se kongu ne pozna niti praskica,pa je medium rdeč in ga že zelo dolgo obdeluje,še celo ko je prazen ji je všeč.
V dokaz močnih zob je tukaj slikica iz morja,kakšen kamen je privlekla iz morja na suho...




rok.peternelj

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #119 : 04 Avgust 2007, 21:14:18
Jaz sem pa naši Lejdi kupu Air konga pa, se mi zdi da ji je full ušeč
pa še dober je za zvečer ker je takšne florescentne barve pa se ga dobro vidi v temi če ge na prinese. ::)

Zgleda pa takole: