Potrebovala bom varstvo nemškega bokserja

SanjaD · 1384

SanjaD

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 11 Oktober 2010, 13:49:45
Prvo vsem en lep pozdrav!

Sem Sanja iz Ljubljane in živim skupaj z mojim 9-letnim bokserjem Berlingom. Do sedaj nikoli nisem imela problemov z njegovim varstvom, saj so ga čuvali moji starši. Aprila 2011 pa se za slabi mesec (cca.20 dni ali manj) odpravljam v Namibijo in tokrat ga zaradi zdravstvenih razlogov mojim staršem ne morem pustiti.
Z Berlingom je pa takole; moj cuker je navajen biti v stanovanju/hiši - ne spi zunaj. Drugače je zelo nezahteven, tudi sam počaka doma, ne laja in ne praska pohištva. Problem je pa sledeči - ne razume se z drugimi psi, s tem mislim z drugimi samci. V zadnjih 3 letih je razvil nerazložljivo agresijo, tako da je treba paziti, ko si z njim zunaj - mora biti na povodcu in se izogibati kontaktom. Letos smo mu odkrili tudi bolezen srca, tako da se naprezati tako ali tako ne sme - torej, dokler mene ni, bi zadostovalo, da se ga pelje ven zjutraj in zvečer, da opravi svoje potrebe.
Skoraj pol leta prej se javljam ravno zaradi tega, ker vem, da bom zanj težje našla varstvo. Zanima me, če je kdo, ki bi bil pripravljen poskrbeti za Berlinga ali pa če kdo pozna koga drugega. Zelo bom hvaležna kakršnih koli informacij.
Če bi se našel kdo bi bilo tudi dobro, da se prej spoznamo in da se Berlingo malo navadi nanj, da ne bo preveč žalosten ko bom šla.

Lp,

Sanja



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1 : 11 Oktober 2010, 14:32:18
Poskusi kontaktirat Nino Bešter (Rinchy na forumu) :)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com