NOOTIE - šampon in dnevni osvežilec v enem

botticelli · 53111

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
: 16 Oktober 2010, 21:40:25
Nootie izdelki so novost v Sloveniji!

Nootie je prvi izdelek, ki v eni embalaži združuje šampon in dnevni osvežilec za vašega ljubljenčka! V zgornjem delu embalaže se nahaja šampon, spodni del pa je osvežilec, ki se uporablja med kopanji in pomaga ohranjati vlago v dlaki in svež vonj vašega ljubljenčka.

Nootie izdelki so na voljo v pet različicah - izberite si svojega v naši spletni trgovinici!

www.planetpsov.si



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 16 Oktober 2010, 22:05:05
Kakšen osvežilec? To šprica vodo ven ali  je to kot parfum, balzam?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 16 Oktober 2010, 22:19:18
Kot en parfum je, samo ne tako močni vonji in funkcija je tudi navlaženje dlake. No jaz imam tale osvežilec kar za pošpricati malo po zraku :)  Čeprav nisem ravno nek velik pristaš parfumov, so me prepričali :)

Izdelek je pa na naravni bazi in cruelty free!



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 20 Oktober 2010, 09:55:32
Nootie je na voljo sedaj po promocijski ceni!!!


Redna cena: 18,00 €

Promocijska cena: 16,00 €


Nootie so naravni šamponi + osvežilec v eni, inovativni embalaži! Odličen za vašega ljubljenčka. Nežen,naravni šampon bo očistil dlako vašega ljubljenčka, osvežilec bo pa poskrbel, da bo vaš kuža vedno prijetno dišal ter imel negovano dlako tudi med kopanji, saj osvežilec dlako tudi navlaži.


Samo na www.planetpsov.si!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4 : 25 Oktober 2010, 08:35:23
Kakšna pa so sestavine osvežilca?
Jaz raje natur eteričo olje evokaliptusa kanem, ta je še proti klopom.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #5 : 25 Oktober 2010, 12:00:54
Bi za novoletne praznike mogoče še jaz pse mal odišavila  8).
A lahko npišete kaj o tem kateri od vonjev je psom najboj prijeten in kako se s tem dela?
meni bi bil najbrž všeč vomnj češenj, za praznike bi pa mogoče bolj vaniljevikolački pasali  :D.
A to za vse tipe dlake v poštev pride ?
Je šampan tudi enako dišeč?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #6 : 25 Oktober 2010, 12:16:05
:) se strinjam glede eteričnih olj, jih tudi jaz uporabljam. samo edino običajno ostane volj kar dolgo in včasih mi gre potem že na živce. ampak se pa da kombinirati tudi :)

bom napisala tudi sestavo osvežilca, upam da še danes zvečer.

jaz sem testirala vse vonje na psih, pa tudi na njihovi okolici, nisem opazila neke bistvene razlike v reakciji psov, tako da je mogoče bolj odvisno os lastnika, kaj mu je všeč.
Ja tudi šamponi imajo isti vonj, kot je kombinacija spreya.
kot rečeno sprej ima samo vlažilno funkcijo, lahko ga daš ko krtačiš psa, sicer pa jaz samo ene parkrat malo pošpticam in to je to. ni to sprej za razčesavanja, ker če bi toliko ga porabilo bi bil že preveč močen vonj za moj okus. :)
so pa fajn, jaz imam rada kokos, tako da mi je ta najboljši, sicer pa tudi ta topel vanilijev kolaček je dober :) samo problem je ker si pol dejansko zaželiš piškota :):):)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #7 : 25 Oktober 2010, 13:48:27
Meni so tudi eterična olja fajn, ampak jih glih ne morem uporabljat, ker gredo psom blazno na živce. Prav ponorita, če jima nakapam malo olja na ovratnico, tudi ob kar mali dozi. :)

Nasprotno pa ju taki ali drugačni sintetični spreji in šamponi prav nič ne motijo. ;D



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #8 : 25 Oktober 2010, 21:53:52
Sestava spreja:
purified water (˝očiščena˝ voda), SDA 40 alcohol (alkohol), decyl glucoside (blago in naravno čistilno sredstvo), infused with essence of warm vanilla cookie (oz drug vonj pri ostalih izdelkih).

Tako da simpl in naravna sestava :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #9 : 25 Oktober 2010, 22:32:13
SD 40Alcholoh velja za enega izmed slabih v naši kozmetiki, predvidevam, da tudi v pasji nibogve kako dober za kožo. :-\

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 26 Oktober 2010, 08:15:35
Alcohol SD-40

Imenovan tudi SD Alcohol 40 in sinonim za alkohol SDA-40, čisti kozmetični alkohol. Takoj izhlapi, zato se uporablja kot nosilec za druge sestavine, ki jih »dostavi« pod površje kože in jih tam pusti. Prijaznejši do kože kot ethyl alcohol. Lahko učinkuje antibakterijsko.

:)
Kolkor jaz vem pri dišavah je tako, da nekaj mora raztopiti dišavo, vse dišave ki sem jih gledala imajo alkohol not.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #11 : 26 Oktober 2010, 08:25:01
Vprašanje,če pri psih alkohol sploh pride do kože, ker špricaš dlako oz v dlako.
Pri ljudeh pa kožo neposredno. Kar kožo lahko suši če pretiravaš, nekateri ljudje so zelo občutljivi, pa še odvisno kolk tega je v preparatu. Sicer pa imajo mnogi dezodoransi alkohol, predvsem vsi, ki nimajo aluminija (ki je baje kancerogen po nekaterih medicinskih virih).

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #12 : 26 Oktober 2010, 09:23:07
Jap alumijinij in antiperspiransi sploh so zelooo nevarni, folk se sploh ne zaveda. In če samo pogledaš sestavo ene navadne kreme, da ni glih ona dr. hauschka, ti kar malo slabo postane res kaj vse je not... da o teh poceni kozmetiki ne govorim...no ja tudi Vichy in podobno drae zadeve so po sestavi iste kot one najbolj poceni zadeve,,,, ok druga tema :)

Ja alkohol je tukaj samo kot nosileci in ta sprej je osvežilec in tudi na dlako pošpricaš malo, sem že napisala da to ni sprej za razčesavanje, kjer dejansko rabiš konstantno špricati ampak samo rahlo pošpricaš, dodaš vlago dlaki + malo osvežiš :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #13 : 26 Oktober 2010, 10:29:35
Deo imam jaz brez alkohola in brez alminija-Alverde. O kozmetiki se lahko menimo na kakem pikniku ali pa kak "babji" forum. :)
Parfumi pa imajo vsi alkohole, naterei boljše, drugi slabše.
Nekako jaz pri Bini ne potrebujem tega, ima blag vonj. Mogoče, če bom kdaj imela kakega smrdolinkota.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #14 : 26 Oktober 2010, 10:54:18
Saj jaz tudi ne potrebujem, ampak za občasno bi pa probala imet dišeče pse. Da tako uravnovesim dni, ko se sami nadišavijo s crkovino  :D.
Treba probat  ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #15 : 26 Oktober 2010, 13:25:47
Jap točno to. Moje divjakinje dlato ne moti in včasih pomaga res orn kopanje, samo če psa glih skopaš pol ga naslednji dan spet nebi... tako da kaj takega prav pride :)

Ta embalaža je pač tako da je sprej zraven, odvisno kako se bo zadeva obnesla pa bomo potem videli ali je smiselno imeti tudi ločeno šampon in balzam. :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #16 : 26 Oktober 2010, 13:26:53
čara....enako tukaj, vsa kozmetika je eko, bio, naravna in netestirana na živalih :)


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 27 Oktober 2010, 08:09:45
hotu naročit pa mi ne sprejme prijave:/

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #18 : 27 Oktober 2010, 08:18:09
Ja, žal imamo zadnje dni neke tehnične težave, ki jih že odpravljamo.

Tako da prosim kar na mail napiši in bomo zrihtali :)

[email protected]


Je res ful čudno ker je do nedavnega vse funkcioniralo brez težav, sedaj pa kar naenkrat ne gre več. No stran drugače funkcionira, vse izdelki gor so aktulani in sproti dodajam nove, edino tole z registracijo oz z naročanjem nekaj ne gre. Ko odpravimo težavo sporočim, do takrat pa prosim če lahko naročilo napišete v mail in bomo poslali :)

Hvala!


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 27 Oktober 2010, 15:03:12
Ni panike  :D
Se ne mudi, ker mamo še šampon samo sem preventivno želel Nootie z kokosom.

PRosim če sporočite ko bo stran delovala!

Hvala!
J&L

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #20 : 28 Oktober 2010, 08:27:18
Itak, takoj ko bo možno spet online naročanje javimo :) Sicer pa  stran deluje normalno, samo naročati se ne da online...  :P 
zato prosim še enkrat da nam naročila do nadaljnega pošiljate na mail

[email protected]


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #21 : 16 November 2010, 13:23:13
Jaz sem ga naročila, sem poslala mail. :)

A ta češnjev diši ful po češnjah ali se rožmarin tudi ful voha zraven? Toliko je vonjev, da sem se res težko odločila... :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #22 : 16 November 2010, 14:57:21
Čao!

Hvala za naročilo, več ti posredujem na email :)

Ne rožmarin se ne voha, je samo volj japonskih češenj.

Ti povem da se jaz tudi ne morem odločiti katerega bi imela, tako da sedaj testiramo vse po vrsti :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #23 : 16 November 2010, 15:11:40
Že zgledajo mi vsi zelo dišeči. :D

Mi porabljamo eno flaško šampona par let, zato moramo skrbno izbirat. :P
Ponavadi prej poteče rok uporabe oz. se jaz že naveličam tistega šampona. K sreči imam zdaj dve za kopanje, ena se občasno kam povalja in lahko uporabim šampon vsaj malo bolj pogosto. :)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 16 November 2010, 15:17:42
Tole se pa sliši super...bolj zame kot za psa  :o Si bom definitivno zapomnila za naslednjega psa :)
Pri nas je (bilo) isto kot pri Sibili, en šampon za zelo dolgo, prej je šel rok uporabe kot vsebina. Zato sledeče vprašanje: količina šampona in spreja ter rok uporabe? Ali so različne količine na voljo?


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #25 : 16 November 2010, 16:53:08
Zame bi bil idealen šampon nekje 20ML, maximalno 50 :D Ker do sedaj sem s šamponom skopala 3x (valjanje), in 2x vmes samo blazinice. In odkar imam "pasji koš", rjuhe, igrače, ovratnico, povodec, naberem za 5KG in potem strojno operem. Včasih sem ročno s pasjim šamponom.  ::) Bino zadosti umije dež :P prednost takega tipa dlake.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #26 : 16 November 2010, 19:03:33
Količina te embalaže je 355ml šampona in 118ml spreja.

Običajno imajo te zadeve dolgo življenjsko dobo, tam do 5 let sigurno. Recimo Pure Paws ima neomejeno rok uporabe, seveda ob pravilnem skladiščenju, da ni embalaža kje direktno na soncu recimo.

Ker na samem izdelku ni označeno in tudi nisem zasledila še nikjer na netu sem poslala povpraševanje proizvjalcu tako da sporočim takoj ko dobim uradni odgovor :)

verjamem da če se ne uporablja potem res škoda :)

Čara če želiš ti pa komot naredim testerček, tak po 50 ml, samo moram najti kakšne male stekleničke :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #27 : 16 November 2010, 19:17:45
Zaenkrat ni potrebe. Imam še preveč pasjega šampona doma. Ko bomo tega porabili, bom pa mogoče vzela kaj od tega.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 16 November 2010, 21:25:34
Hvala. :)
Zanimivo, da ni rokov uporabe na teh zadevah. Ne vem sicer , kako je z izdelki te vrste za živali, ampak za ljudi morajo zakonsko vse zadeve imeti opredeljen rok.
Vsekakor pa si bom zapomnila in kupila, ko bo čas za to. Pač za 2x letno   ;D


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #29 : 17 November 2010, 08:50:23
Kolikor vem večina ki sem jih jaz gledala nima rokov gor napisanih, mislim druge proizvajalce. Tako sem recimo še pred leti ko sem imela ene Biogroom zadeve potem uvoznika spraševala koliko je čas trajanja in je rekel 5 let. Pa tudi recimo Jean Paou enako.