NOOTIE - šampon in dnevni osvežilec v enem

botticelli · 53108

Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 17 November 2010, 11:07:52
Sem tudi jaz pogledala doma 3 stvari, ki jih premorem (2x šampon in 1x sprej) pa res nima noben roka uporabe. Glede na lepo ohranjeno embalažo dvomim, da se je spralo, zdrgnilo ali karkoli. Bom še v trgovini pozorna, ker moram za mačka kupit nekaj stvari, zdaj me pa res zanima  :) Aja, ima Nootie tudi za muce kaj ali je tudi to primerno?


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #31 : 19 November 2010, 08:33:46
Mi pa že imamo dišečke doma! :o

Šampon je superca, tale vonj češnje je super, ni premočen, ampak ravno prav, res lepo nežno diši, dlaka je mehka...
Je v bistvu naš edini šampon, ko zdaj po njem res dišita tako nežno po češnjah, ne pa po klasičnem pasjem šamponu in mokrem psu. ;D
Mimi se pa dlaka tako sveti, da izgleda, kot, da je črno-bel border. :)
Mi smo vsi navdušeni, vonj je ful prijeten, tako bolj naraven, ne po parfumu, težko opišem, no, ampak lepo diši. :P



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #32 : 19 November 2010, 09:31:59
No super da vam je všeč :):)

Tudi jaz sem opazila isto, ni on agresiven vonj ampak nežen. Pol za vmes pa če hočeš če malo tega vonja pa pošpricaš s sprejčkom, jaz sem ugotovila da sta 2 šprica čisto dovolj, običajno pa jaz kakšno špricnem še na ležišče. Saj pri nas so ležišča redno prana, samo vseeno :)


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #33 : 24 November 2010, 18:00:22
Tudi jaz pridno šamponiram pse z  vonjem vaniljevih kolačkov. Prišla sem v temo z namenom, da napišem, da je vonj neopazen in da ni kot da bi se škatle piškotov sprehajale po stanovanju, pa vidim,da so že drugi komentarji v tem smislu.
Zdi se mi da tudi sicer ni agrsiven šampon in ko tako priročno stoji tam, ga skoraj vsak dan dodam pikico ob tuširanju- kajti vreme je tako obupno,da psom dobesedno" še iz ušes drek" teče po bolj intenzivnem sprehodu. Raa pa je itak specialac za povaljat se v crkovini ali gnoju in je bila že dvakrat v celoti šamponirana.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #34 : 24 November 2010, 21:37:40
super deteljica da vam je všeč :)

kot rečeno, šampon je res na naravni bazi in je res blag in brez agresivnih kemičnih sredstev, tako da ni panike tudi če se vsak dan uporablja za pranje tac recimo.

Drugače pa sem od proizvajalca uspela izvedeti, da naj bi imel šampon rok trajanja nekje 2 leti od odprtja embalaže.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #35 : 24 November 2010, 23:15:54
...Prišla sem v temo z namenom, da napišem, da je vonj neopazen in da ni kot da bi se škatle piškotov sprehajale po stanovanju, pa vidim,da so že drugi komentarji v tem smislu.
...

 :D :D :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 25 November 2010, 08:19:19
A bi bilo za uporabo na mačku?? Me tako mučijo ti šamponi in nimam na kom uporabit  :o Mačku pa ena kopel tudi ne bi škodovala 8)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #37 : 26 November 2010, 08:39:28
Sem poslala tudi to vprašanje na proizvajalca in čakam na odgovor :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #38 : 29 November 2010, 10:11:15
Evo prejela odgovor, Nootie se lahko uporablja tudi za mačke :)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 29 November 2010, 12:01:27
Juhu  :D
Se da to se kje kupit ali le preko spleta? *voh - voh*  ;)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #40 : 30 November 2010, 08:48:57
Za sedaj je samo v spletni trgovini, v kolikor se uspemo dogovoriti še z fizičnimi trgovinami pa seveda sporočim :9

Drugače v ljubljani in okolici ni panike sploh ker se lahko dogovorimo in pripeljem vse povohati :) Kot rečeno za ljubljano in okolico imamo osebno dostavo tako da tudi ni poštnine :)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 30 November 2010, 09:27:49
Čist hudo  :o
Pa še glede na rok uporabe, bo prišlo v poštev tudi za psa, ki pride v prihodnjih mesecih  :D
Aja, hvala za vse informacije. Grem zdej pogledat kateri vonji so na voljo...


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #42 : 30 November 2010, 09:37:56
OK :)

Naj samo še spomnim, glede na sestavo je tudi malenkost razlika tudi glede uporabe - npr. eni so za bolj suho in razdraženo kožo, en je antibakterijski, en je za poživitev :) Velja pa da so vsi blagi tako da tudi če se odločaš na podlagi vonja ni panike :)

Mene je trenutno zasvojil tale Sweet pea ker ima taki osvežujoč vonj :)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 30 November 2010, 09:45:01
Warm Vanilla Cookie ali Cherry Blossom ali (po novem) še tale tvoj Sweet Pea Vanilla...ojoj, tole je res težko. Si kdaj v bližini Trzina ali pa v kratkem na kakšnem sejmu ipd.?
Ker je zima in se mačkon redi, bi lahko Vanilla Cookie, ampak se bojim, da bi ga potem kar pojedli  :o :-|~
Revež mačji, samo zaradi mojih velikih oči bo skopan :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #44 : 30 November 2010, 09:56:48
Lahko se komot dogovorimo v Trzinu v indrustrijski coni, še najbolje poznan mi je on pub, samo ne vem kako se mu reče :) Drugače smo iz Šentjakoba, tako da je Trzin itak čisto blizu :)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 30 November 2010, 10:02:47
Sem čisto za  ;D Kakšen dan po 16. uri... Zdej decembra bom imela več časa. Ja, verjetno London pub misliš  ;) Lahko se še kdo javi za "vohanje" in imamo obenem mini srečanje  8) Joj, potem moraš obvezno imeti kakšno pasje spremstvo  :P


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #46 : 30 November 2010, 10:07:48
No super pol se pa tako zmenimo :)

Ja London pub je :) Pa vsaj nazadnje smo lahko šli not z pesjanarji - čeprav imajo tudi zunej še mize in grelnike, tako da v končni fazi tudi zunaj lahko zdržimo pol urce :)

Ja pol se pa kar zmenimo, recimo v četrtek ob 18ih? (danes in jutri imamo že ene plane). In seveda vabljeni tudi drugi :) Lahko pa tudi še kaj drugega prinesemo pokazati, če kdo želi :)

Ja itak bom pa vzela enga ali dva kitajčka, ker itak sem ravno rekla da rabijo nujno socializacijo ta mladi :)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 30 November 2010, 10:25:46
Super.
Velja, mislim, da se mi bo ravno izšlo ob 18ih :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #48 : 30 November 2010, 10:33:16
Dogovorjeno, je že zapisano :)

No jaz bom tista z kitajčkom v roki :):):)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 30 November 2010, 10:37:00
Jaz pa tista brez  :P
Evo, pridite še drugi, da socializiramo Botticelli-ne psičke :D


manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 30 November 2010, 10:43:18
Botticelli, kateri od Nootie šamponov je za suho kožo primeren? Sem gledala še malo Pure paws in tam je tudi eden, ki je še posebej za suho kožo... Ampak meni se ful Nootie "lušta"... ;D
Zanima me, koliko so stroški dostave do Maribora, ko sem izbirala naročilo, mi je pokazalo samo brezplačno dostavo po Ljubljani...

Bulldogs... And nothing else...


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #51 : 30 November 2010, 11:09:32
Tale je za suho, srbečo kožo mišljen:

Nootie Cucumber melone - ima noter isto alojo in ovsene izvlečke.
http://www.planetpsov.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=156&category_id=21&option=com_virtuemart&Itemid=53&lang=sl


Uf ja vidim, ne pokaže opcije dostava z pošto slovenija, bomo porihtali :) drugače pa je poštnina okoli 4€. bom pa jaz predvidoma v petek 10.12. šla mimo maribora, tako da bi se mogoče lahko tudi dogovorili da ti dostavim, recimo v europark ali pa tam ko je Rutar  :)


manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 30 November 2010, 12:38:27
To bi pa bilo super!  ;D

Bulldogs... And nothing else...


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 30 November 2010, 12:52:00
Jaz si sedaj z našim pasjim šamponom na skrivaj roke umivam, da ga bo čimprej zmanjkalo, da lahko Nootie sprobamo :D :D mi pa trenutno najbolj diši češnja :-*

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #54 : 30 November 2010, 13:10:23
Jaz si sedaj z našim pasjim šamponom na skrivaj roke umivam, da ga bo čimprej zmanjkalo, da lahko Nootie sprobamo :D :D mi pa trenutno najbolj diši češnja :-*
jaz sem si pa že lase oprala, ki mi je človeškega zmanjkalo  :D
In še vedno ne lajam  :o

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #55 : 30 November 2010, 13:11:00
deteljica, to da ne lajaš se ti samo zdi.  :D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #56 : 30 November 2010, 13:12:12
Jaz si sedaj z našim pasjim šamponom na skrivaj roke umivam, da ga bo čimprej zmanjkalo, da lahko Nootie sprobamo :D :D mi pa trenutno najbolj diši češnja :-*

Jaaa, češnja je super! ;D

Mi smo se tudi že z dnevnim osvežilcem dišavili in res super zbudi še vonj od kopanja. ;)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 30 November 2010, 13:14:11
Tole pa je propaganda, bom 2 kupila (oba samo zame! :P :o)...zakaj ne bi vsi dišali po češnjah in piškotkih ;)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #58 : 30 November 2010, 13:20:18
 :D :D :D :D

Ja saj jaz vse probam na svojih laseh :) Mislim v primerjavi z človeškimi šamponi ki so v široki prodaji, ob katerih se mi v želodcu obrne ko preberem kaj vse je not .... no saj tudi ne uporabljam teh ampak bolj naraven :) Ampak ja, poanta je da tudi drugi probavamo pasje šampone na sebi :)

Da ne omenjam pasjih krtač, ki so itak 100x boljše kot človeške :)


EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 30 November 2010, 13:22:59
jaz sem si pa že lase oprala, ki mi je človeškega zmanjkalo  :D
In še vedno ne lajam  :o
:D samo si pa pogumna, da si glavo opereš z "vanilijevimi kolački" (še posebno v tem predbožičnem času) :D :D

Jaaa, češnja je super! ;D

Mi smo se tudi že z dnevnim osvežilcem dišavili in res super zbudi še vonj od kopanja. ;)
a potem bomo na tekmi isto dišali :o :o :D

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu