NOOTIE - šampon in dnevni osvežilec v enem

botticelli · 53113

planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 20 November 2011, 15:40:04


Do konca meseca Novembra smo za Vas pripravili neverjetno akcijo.

Nootie šampon + osvežilec za samo 15 €.



Vabljeni k ogledu na http://www.planetpsov.si/shop/samponi/nootie/.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #91 : 23 November 2011, 17:25:09
Verjetno je že bilo govora, nisem našla v tej temi. Imam šampon-melono. Jaz bom to malo razredčeno uporabljala. Psico po novem kopam približno 4x letno, blazinice pa bolj pogosto.
Kožo ima malo bolj občutljivo, nagnjeno k srbenju, posebno v poletnem času-zato si takrat prisluži kopanje, da se očisti koža, da se ji ne razvije neka neznana reč na eni strani boka (male krastice, odpadanje dlake).

Rabim še kak balzam za dlako/kožo ali je pri 4x šamponiranju na letu balzam nepotreben?

p.s. Tisti osvežilez pa uporabim za prevleko čez mojo posteljo tu in tam. :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #92 : 23 November 2011, 22:19:25
Nootie ima že balzam not, tako da pri tolikšnem kopanju predvidevam da gre za kratkodlako psičko. In običajno ni potreben dodaten balzam. Obvezno svetujem balzam pri dolgodlakih psih, ali psih z mehko dlako ki se vozlja. Kratkodlaki psi ki itak redno menjavajo dlako pa tudi če bi samo šamponirala, bi bilo ok, posebno če je šampon razredčen. edino če bi se ti zdelo, da je koža ful suha, ali da dlaka rabi dodatno nego, potem ja. Sicer pa ni potrebe.

Ja jaz tudi osvežilce uporabljam za kavč, pa tudi pasje posteljice, pa če je treba včasih malo prostor podišaviti :):):)


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 28 November 2011, 19:41:57
Botticelli, kako kaj kaže z razpršilci? Sanjam o Vanilla sweet pea  :-|~


hope

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #94 : 28 November 2011, 20:34:08
Jaz pa sem danes končno prišla do Noote Sweet Pea kompletka in komaj čakam, da ga sprobam na naši kepici.
Diši božansko...
Hvala botticelli za pomoč pri izbiri in za prijeten klepet.  :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #95 : 28 November 2011, 20:57:02
Bomo poskusili pospešiti zadevo, upam da rata, tako da bodo na voljo samo sprejčki in šaponi tudi posebej.

hope... upam da vam bo super služil Nootie, pa kar poročaj kako je blo :)