Specialna razstava IX. F.C.I. Beograd, 20. 05. & CACIB Subotica 21. 05. 2006

Sassy · 1423

Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
V soboto 20. 05. 2006, bo 1. specialna razstava za IX. F.C.I. skupino v Beogradu. Zanjo so se posebej potrudili in povabili enega izmed zelo poznanih velikih imen Zvi Kupferberga iz Izraela. Gospod je trenutno tudi podpredsednik izraelske Kinoloske zveze, predsednik sodniske organizacije v Izraelu in All round sodnik.
Drugi dan, 21. 05. 2006, bo g. Kupferberg sodil tudi na CACIB Subotici, a o tem bodo izsli podatki kasneje. Celotna sodniska lista za nedeljo bo ze znana na CACIB Zagrebu v marcu.

Za tuje razstavljalce bo verjetno moznost pridobitve Ch. SiCG, s pridobitvijo 2 x CAC nazivov.

Vec informacij na tel.: +381 64 1740933 Dusan Paunovic ( Specialka IX. Skupine)

                               +381 64 1142042 Marta Sipos (CACIB Subotica)




MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Zadnji moment sem danes prijavila Šaško, pa še to me je Sassyka nagovorila. Če bi še katera želela iti s kakšnim majhnim kužkom jo vzameva v golfa za delitev stroškov. Pa tudi do jutri je še zadnji čas za prijavo. Moj mail [email protected]

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Punce kaj ste odnesle???



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
 ;D ;D ;D, odnesle smo vse in še več... ;) polek lepih nagrad še same super vtise in spomine, predvsem pa sklenili nova prijateljstva.

Polek lepih nagrad, od briketirane hrane, lepih in velikih pokalčkov so najboljši udeleženci dobili še statuo beograjskega dečka, ki je bila lepa popestritev med dolgočasnimi in običajnimi pleh nagradami. Vsi udeleženci smo dobili ob dvigu dokumentacije še lepo vrvico za psa od sponzorja. Organizatorji so se zelo potrudili, razstava je bila več kot fantastična, sonce super, moja Šaška je, kot po navadi šarmirala sodnika, udeležence, predvsem pa je vsem 90 psom povedala, da je ona najlepša.  Bila je tako iskana mlada pasja dama, da sem jo ene pol ure po razstavnem prostoru iskala, da sem jo sploh lahko pripravila za vstop v ring. No, mene so poznali redki brez Šaške, z Šaško sem bila najbolj oblegana oseba ( in iskana ) na razstavi. ;D

Sassyka je ravno tako šarmirala, dobila je celo BIS z malo Tali, italijansko čivavo.

Potovale smo super, saj smo šli v Beograd, takoj po SAssyni službi in smo zvečer šli še malo žurat po beograjskih ulicah. Šli sva z golfom, zato naju ni motilo, da sva imele vseh najinih 5 psov spuščenih po avtu in so nama ležali kar po kolenih. No, predstavljaj si carinike, ki so kar pozabili pogledati v naše in pasje potne liste, ko se jim je ponujal drugačen pogled. Zopet smo naleteli na tistega carinika, ki ima psarno francoskih buldogov in smo se kar zaklepetali, za nami pa kolona...še dobro, da sva bili prvi v vrsti  :P

Več si lahko prebereš na mojem forumu pod razstave, samo bom kar delala c/p in je pisan v srbohrvaščini. Slikce še nisem uspela dat na računalnik, ker še nisem razpakirala. Ob 4 zjutraj sem morala Bobiju prištimat avto in Šaško ter Zorota za današnjo varaždinsko razstavo, pa sem trenutno malo lena pa še vsa v pričakovanju kaj so naši dosegli. Sporočili so mi, da je Zoki dobil BOB, za Šaško pa si še grizem nohte, ker jo Bobi prvič handla.

Upam, da bo Sassy še kaj povedala, pa kakšno slikco dala, saj ima vse moje ona, jaz pa njene.

Hvala Sassy za družbo, predvsem pa, da sem se zopet lahko nacrkljala z "mojo" Sassyko in Cocotom.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lola

  • Gost
Čestitam, še ena dobro oraganizirana razstava torej!

Čestitke zokiju in Saški Šaški :D, slikice pa le pripopaj ko bodo