Pesjanarski božiček 3

čara · 183294

Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #360 : 18 December 2010, 15:19:21
Tudi midva sva včeraj prejela darilce  :), najlepša hvala čivavici Lari in Mateji-gaji  :), Loris je čisto navdušen ne morem pa verjeti, da mu je igrača tako noro všeč, da je sploh ne izpusti, kar mu res ni podobno  :o, slikice pa še sledijo :)

Jeee, vsi naši obdarovanci dobili darila  :o  Vesela sem, da sta tudi vidva zadovoljna in da je Loris tako navdušen nad igračko! Super  :)



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #361 : 18 December 2010, 18:41:37
Evo slike:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=40515&id=100000266954592
( so slabe, ker je pač slikan s flešom ;/ )



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #362 : 18 December 2010, 20:26:18
jaz se tudi malo bojim kdaj moj paketek prispe do obdarovanke. poslala sem ga ze v cetrtek in ker ne zivi tako dalec stran od mene bi ga gotovo ze mogla dobit. upam, da ni slo kaj narobe. pa vsi obvezno slikce, ker jih je lustno gledat kak cufajo paketke. :D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #363 : 18 December 2010, 21:21:59
Choha. malo prej sem odgovorila, da je paketek bil že včeraj navarnem pri meni :D :D :D
Slikice pridejo pozneje.
Ful si se potrudila darila je bil mačkon vesel, polovico darila ni več, ostali so samo še dentist piškotki, ena palčka in miška.
Tist angelček je tudi zelo lep :)

Drugače se je pa danes zgodila tragedija s darilom :/
Zjutraj (pomoje ob ene 6,5) se je naš mačkon odločil, da bo ukradel mačje bonbončke v obliki srčkov
(jih naravnost  obžuje).  Ukradel je vrečko jo raztrgal in vse srčke iz nje POŽRL  >:( :-[  ::)

Našla sem samo spraskano vrečo in tri ali štiri srčke  >:( ::)
In zato je danes podnevi malce bruhal  :-X
Ampak zato niso krivi srčki ampak naš presneti požeruh, saj je limit srčkov 5-10 na dan on pa je hudo prekoračil tole vrednost  >:( >:( :-[

Tako da zdaj bo pa ostalo do božiča počakalo, se je itak prenažrl  >:D



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #364 : 18 December 2010, 22:26:58
Pia itak, da bo vesel  :D

se pa Katka zahvaljuje Tea in Mai  :-*

Nitro se zahvaljuje Ani & Marshall   :-*  in seveda ostali Soški klapi

prav tako pa se Tyna zahvaljuje Lev & Ani  :-* v kooperaciji s Soško klapo  :o :o :o

moram priznati, da ste pa vsi naredili tako lepe čestitke  ;) hvala še enkrat  ;)

ko bodo vsi dobili, bomo pa probali misijo nemogoče, slikanje vseh skupaj z darili  :P :P :P

še enkrat posebna hvala PESJANARSKEMU BOŽIČKU za organizacijo in ves trud  :)



Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #365 : 19 December 2010, 09:12:19
Samo na hitro se javim, da je Luongo že dobil darilo, kar nekaj časa nazaj, samo ni bilo časa javiti, ker je pri nas res veseli december...vsi trije otroci ( 1 kosmat in 2 človeška) praznujejo.
Hvala Sabina iz Hrastnika. Samo odpreti pa še ne sme....bo na božično jutro  :o


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #366 : 19 December 2010, 09:47:07
Jeeeej, zdaj so se pa javili vsi naši obdarovanci  ;D ... naj vsi uživajo s svojimi darilci  :-*


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #367 : 19 December 2010, 10:37:05
joj delfincka oprosti, zgleda da sem spregledala... tale veseli december ocitno tut mene mocno daje. :D no sem si kar oddahnila, ko vidim, da je darilo prispelo(za zdavnaj). :P hja Lumpi ima pac pravo ime... tko, da je tut malo ponoci polumpal in si privoscil... se ze pripravlja na valentinovo. ;)  upam, da bo njegov trebuscek cimprej bolje. me veseli, da so mu malenkosti vsec. pa se slikce, da vidim tega mackoncka. :D



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #368 : 19 December 2010, 19:05:25
tyna, sem se trudila izbrskat vajino temo pa tvoj nick pa mi letos ni uspelo... :D no poročaj kako ji je všeč igračka, glede na to da sta božičku napisale da ima rada mehke etc! :) mislm da bo super tud za treninge etc...  :) lp


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #369 : 19 December 2010, 21:51:52
Tudi eden od našega tria je že dobil svoje darilo :) Najlepša hvala Teji in Daltonu!!! Darilo je super in igračke niso prevelike  ;)
Me pa samo zanima za katero psičko je darilo, ker ni bilo nič napisano.

Fotke pa bodo, ko prispejo vsa darila.

Naši paketki pa gredo danes na pošto.

LP Gaja

Ojoj ne vem kako sem tole lahko zgrešila.  :-[ ninci hvala za navedek!

Darilo je pa za psičko Laro! Me veseli da ni preveliko in da je kužkom všeč!

Sva pa darilo tudi midva že dobila! Rakec je super - ravno super velikosti, prav tako palčke - super tudi zato ker ne smrdijo preveč in jih lahko gloda tudi v dnevni :) Hvala najinemu božičku - nick mi je pa žal ušel iz glave  :-[ Se opravičujem.



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #370 : 19 December 2010, 22:24:00
Sva pa darilo tudi midva že dobila! Rakec je super - ravno super velikosti, prav tako palčke - super tudi zato ker ne smrdijo preveč in jih lahko gloda tudi v dnevni :) Hvala najinemu božičku - nick mi je pa žal ušel iz glave  :-[ Se opravičujem.

Midva sva vama poslalaa :P
Me veseli da je uredu darilo ;) upam da mu je igračka všeč ;D


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #371 : 20 December 2010, 08:35:21
midva sva poslala v sobot šele, sori:-[ logistične težave... :P

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #372 : 20 December 2010, 11:29:21
Tudi naša Lina je bila pridna letos. Itak ni mogla (no, al pa jest) počakat do Božiča. Smo že zele odprle. Hvala Moniki in Abby za darilo...kostke mormo skrit, žogo je pa odnesla, tisto plačko pa bomo prišparali za Božič

Sam da je naša kosmato pernata banda zadovoljna :D

Papa,
Nika


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #373 : 20 December 2010, 11:42:44
Sporočam, da je Lili bullterrierka danes prejela svoje darilo  ;D Najlepše se zahvaljujejo Daši za darilo, super je!  ;D  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #374 : 20 December 2010, 13:07:23
midva sva poslala v sobot šele, sori:-[ logistične težave... :P

A dobila sta pa že kaj?  :P :P  :-[



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #375 : 20 December 2010, 13:11:01
Tudi naša Lina je bila pridna letos. Itak ni mogla (no, al pa jest) počakat do Božiča. Smo že zele odprle. Hvala Moniki in Abby za darilo...kostke mormo skrit, žogo je pa odnesla, tisto plačko pa bomo prišparali za Božič

Sam da je naša kosmato pernata banda zadovoljna :D

No samo, da ji je všeč. :)



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #376 : 20 December 2010, 13:41:56
jebem**** poštarje, k samo piltke v kaselc mečejo in se jim ne da tud pozvonit!  >:( >:( >:(
Le zakaj se potem plačujejo tako drage storitve, če moram pa osebno na pošto. Banda

Naša druga obdarjenka se tudi še ni javila, da je kaj dobila.  ???



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #377 : 20 December 2010, 13:47:11
Tudi Bode je danes dobil darilo :o
Hvala Daša in Tyna!! :o 8)
Odprli jih bomo pa jutri vrjetno (ker morm še po paket v Dravle)



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #378 : 20 December 2010, 14:01:15
no mi smo tudi dobil en paketek, vendar moram ponj na pošto... :) verjetno je za maia  ;D


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #379 : 20 December 2010, 14:37:51
Danes je dobil paket še Neon  ;D Hvala Urška! Bom jutri oba poslikala  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #380 : 20 December 2010, 15:13:21
Binin paket še vedno "čiča in čaka" na dosegu njenega gobca haha  ;D Je pa res mojstrsko zavit.
Sem se pa odločla, da bo Ms. Jane Marple (hrček) že dobila delček darila, ker imajo hrčki kratko življensko dobo in nikoli ne veš kdaj se jim iztekla  :-[ Tako, da ena palčka že visi in je v obglodanju. Skratka hvala lepa Maxi oz. Alešu iz MB za darilce.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #381 : 20 December 2010, 15:19:02
jebem**** poštarje, k samo piltke v kaselc mečejo in se jim ne da tud pozvonit!  >:( >:( >:(
Le zakaj se potem plačujejo tako drage storitve, če moram pa osebno na pošto. Banda

Naša druga obdarjenka se tudi še ni javila, da je kaj dobila.  ???

No, vseeno upam, da bo vredno it na pošto  :-[
Gre pa meni to tudi na živce. In potem ti še nonšalantno pribijejo, da so zvonili, pa se ni nihče oglasil - "mogoče pa niste slišali, gospa" - japajade, to bo to, oba moja psa, ki zajajata vedno, ko kdo pocinjgla, sta pa za tisto uro gluha postala al kaj  >:( 



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #382 : 20 December 2010, 15:37:18
No, vseeno upam, da bo vredno it na pošto  :-[
Gre pa meni to tudi na živce. In potem ti še nonšalantno pribijejo, da so zvonili, pa se ni nihče oglasil - "mogoče pa niste slišali, gospa" - japajade, to bo to, oba moja psa, ki zajajata vedno, ko kdo pocinjgla, sta pa za tisto uro gluha postala al kaj  >:( 

haha, ista scena. :) No, sej gospa na telefonu je bla ful prjazna, je rekla, da ma kr nekej pritožb čez njega.
Bom šla jutri, ker danes mam šolo, danes pa ne vem kdaj je nazaj pršu. Itak da se splača it iskat!  :o



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #383 : 20 December 2010, 16:00:13
Ekola, oblubljena slikca.


Naš obdarovanec oz. obdarovanka, pa naj nam prosim oprosti, ker paketek še ni prispel. Gre šele jutri na pošto, ampak ga bom oddala zjutraj, tako da bo prišel še jutri oz. najkasneje v sredo ;)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #384 : 20 December 2010, 16:11:05
Naš paketek pa gre na pošto ju3. Upam da ni prepozno...saj do sobote bi obdarovanec moral dobiti darilo! ;)

No, Cosmo je danes dobil svoj paketek  :o :o In ker je bil zelooo neucakan (prav tako kot vsi mi :P), ga je pac moral odpreti (ja, zakon je raztrgati kuverto  ::)).. Najbolj se je razveselil Denticks krtacke, ki jo je bilo treba pod nujno takoj pozvecit  :P No, potem je pa postala aktualna zoga, ampak sva se zmenila, da je tista za zunaj..  :P

Špela hvala za super darilo, Cosmo je bil res navdusen, hkrati hvala tudi za cokoladico in lepo cestitko!!  ;) ;)

Slikce sledijo.. ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #385 : 20 December 2010, 16:39:05
Super da ste zadovoljni!! :) Ja sem mal razmišljala, kaj bi mu lahko kupila, pol pa sem izbrala nekaj, kar se tudi pri nas super obnese in vidim, da sem zadela. Komaj čakam slikce  ;D

:)


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #386 : 20 December 2010, 17:12:55
Hvala  Urški, Ajki in toby-ju za darilce! Predvidevam pa da je za Taya  8) samo nvem kako je sedaj to, ker prvo darilce je pisalo da je tudi zanj... hmm morda je napaka le v imenih...


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #387 : 20 December 2010, 17:13:39
No, pa je še naš  "capo di banda" Funny dobila svoje darilce  ;D Najlepša hvala Urški, Ajki in Tobyu!!!

Slikice še pridejo...



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #388 : 20 December 2010, 17:15:08
Corina se zahvaljuje Tyni in Daši za darilo, so še vedno brez interneta  :D ... Corina in njena cimra DeeDee sta navdušeni na cufo in piskajočo muco...še bolj pa sta navdušeni nad pribolški. ;D


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #389 : 20 December 2010, 17:24:48
Naše darilo je ravnokar odšlo na pošto :) Tak da mislim, da bo jutri že pri naslovniku :) Berem da je veliko ljudi zgrešilo božička. Tudi jst bi ga kmalu za 1 samcat dan. Se mi zdi da bi bil rok prijave lahko kak teden daljši. K je bolj fora če pride darilo okoli božiča :)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER