pripetila se je napaka!?

renata_ · 7187

renata_

  • *
    • Prispevkov: 183
    • Točke: 0
: 08 November 2010, 17:09:49
Nikakor ne uspem pri sporočilu pripeti slik. Javlja mi dva tipa napak, in sicer:

1. Sorry! There is already an attachment with the same filename as the one you tried to upload. Please rename the file and try again.

2. You already submitted this post! You might have accidently double clicked, or tried to refresh.

Tudi če slike preimenujem ali jih pripenjam po različnem vrstnem redu je enako. Poskusila sem tudi iz drugega računalnika, brez uspeha. Do sedaj mi je vedno uspelo.

Kaj bi lahko bilo narobe?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 08 November 2010, 17:24:00
Mogoče je slika prevelika. Poskusi jo naložit kam drugam npr. moj-album in jo linkat na forum ;)



renata_

  • *
    • Prispevkov: 183
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 08 November 2010, 19:26:21
Hvala Ninci. Zdaj sem naredila kot si predlagala in je šlo. Ampak tudi tako direktno pripeti do 4 slike v skupni velikosti do 256 kb mi je do danes uspevalo. Mi je bilo lažje oziroma en korak manj, ker pripenjam direktno iz datoteke na računalniku. Tokrat pa prvič nisem pazila na 256 in je bilo preveč, toda potem v naslednjih poskusih nikakor ni hotelo naložiti tudi, če sem želela pripeti eno samo sliko (80 mb). Očitno si je v sistemu en škratič nekaj zapomnil in ni hotel popustiti  :P.

Problem vseeno rešen :).


renata_

  • *
    • Prispevkov: 183
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 08 November 2010, 19:28:09
velikost 80 kb, ne mb  ::). Lapsus.