Preprodajalci in njihove marketinške poteze!

ninci · 496835

Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #30 : 17 Februar 2006, 12:34:18
Aja, saj res, pozabila sem še na ameriške buldoge, pitbulle in ameriške staffordshirske terrierje.

Nekateri imajo hudo alergijo, drugi so gluhi, tretji...

Da o zasloljenih cenah niti ne govorim.

urška pozabila si še na bullterrierje  ;) seveda nerodovniške, s krivimi nogami, gluhe,... trigi žal mi je ampak je urškin komentar na mestu in z dobrim razlogom. čutiti pa je nestrpnost prav zaradi tega kar se je dogajalo na drugih forumih. tole je sharonin oglas za njene pse:

"Smo ljubiteljska psarna psov tipa bull.Pri nas imamo staffordshire bull terrierje,angleške,ameriške in staro angleške (Reanescance) bulldoge in pit bulle.Pred kratkim se nam je pridružila še mastinka Nostra.Če vas zanima karkoli o nas pišite ali obiščite www.xxxxx.tk"

naslov spletne strani sem zbrisala. iz iste "psarne" so se začelo pojavljati tudi nerodovniški bullterrierji. o tem si lahko preberete tukaj:
http://www.bullterrier.si/forum/viewtopic.php?t=313

ko govorite o preprodajalcih jih obsojate zato ker imajo toliko različnih pasem, imajo nerodovniške pse in jih na koncu še prodajajo po zelo viskokih cenah... hmm...




Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 17 Februar 2006, 12:40:04
se opravičujem urška, opazila sem da si omenila tudi bullterrieje  :-[
lp



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #32 : 17 Februar 2006, 12:51:41
Črt, gre za žive pse živih lastnikov in že več let trajajoče štepanje. In nas vse, ki situacijo že dolgo poznamo, mineva vse potrpljenje.

In še odgovor na Sharonin post:
Potem je gluha bulterrierka plod moje domišljije, težave psice Blue so tudi plod domišljije njene lastnice (pa očitno tudi veterinarjev), pa angleške buldoge (nimajo rodovnika) po 130.000 tudi nek drug par po imenu Barbara (poznana na drugih forumih tudi pod nickom Fleka) in Dare iz Medvod prodaja. Glede na to, da vaju prezira širši krog ljubiteljev pasem tipa bull, sem prepričana, da ne gre za izmišljotine. Tem posvečenih samo vama je kar nekaj na kar nekaj forumih. V njih se oglašajo tudi kupci vajinih psov, tistih z neobstoječimi problemi.

http://www.bullterrier.si/forum/viewtopic.php?t=313&postdays=0&postorder=asc&start=0 Tale nerodovniški bullterrier tudi prihaja od vas.

Aja, pa dodajam še eno pasmo - mastinote, pa tu pa tam še kakšno nemško dogo.

Ne ti meni o ljudeh. Pasme, ki so namenjene bivanju z ljudmi imata zunaj v pesjakih in to kljub temu, da so kratkodlaki, brez podlanke. Ljudi sodim po njihovih dejanjih. To, kar vidva delata je živa svinjarija. Zame nista nič boljša od Matoše.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #33 : 17 Februar 2006, 13:03:18
Na Črtovo obvestilo o tej temi dodajam na spisek šteparjev še članico tega foruma pod nickom Sharona. Več o njej lahko preberete v temi http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=775.0, prav tako na forumu http://www.bullterrier.si/forum/viewtopic.php?t=313&postdays=0&postorder=asc&start=0 , prav tako na forumu http://www.slo-apbt.com/forum/viewtopic.php?t=1252&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=fleka

Na večini ostalih forumov jo najdete omenjeno pod nickom Fleka.


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #34 : 17 Februar 2006, 15:34:31
Urška: sem prebral vse linke ki sta jih dala ti in šapa ... vendar nisem našel nobenega trdnega dokaza da bi bila sharona preprodajlka oz. 'šteparka' ... ker me zanima kakšno je resnično stanje, bom tudi kontaktiral sharono in če mi bo čas dal, jo bom tudi obiskal, tako bom lahko iz prve roke povedal kakšen je bil moj vtis.

Do takrat pa prosim da se vzdržite napadanj.

Lp, Črt



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #35 : 17 Februar 2006, 15:48:16
Trigi, mislim da boš naletel na polno psov, polno pesjakov in polno sladkih besed. Lahko greš potem še na obisk k ljudem, ki imajo njene pse pa probleme z njimi. Jih bom napotila semle, da se ti javijo.

Preprodajalec je oseba, ki psa nekje kupi (na vzhodu, iz dvomljivih virov, Matoša stil) in jih potem proda naprej (z dobičkom seveda).

Štepar je pa oseba, ki producira nerodovniške mladiče zdravstveno netestiranih staršev.

Obema opisoma Sharona (aka Fleka) več kot ustreza.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #36 : 17 Februar 2006, 16:34:56
Oseba, ki mi ne gre iz glave pa je forumovka iz APBT foruma, ki je pri njej kupila SBT-ja brez rodovnika (ja, kljub vsem rodovniškim psom) in ki je imel res hude težave z zdravjem, ki so mejile že na IBD. Mladička je iz legla dobila pri starosti 5 tednov. Prav tako je fleka sama povedala, da so bili mladički pri nežnih treh tednih hranjeni s čokolešnikom in skuto (res primerna hrana za mladičke). Vsem tudi priporočam, da na APBT forumu vtipkajo v iskalnik ime Fleka in začnejo brati. Izkušnje, ne le mnenja.

Našla sem še temo: tisti, ki niste člani, včlanite se (je brezplačno), del foruma Zdravje, tema: Kri v blatu

http://www.slo-apbt.com/forum/viewtopic.php?p=11279&highlight=major#11279


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #37 : 17 Februar 2006, 17:13:32
Madona urška ubistvu hvala za tole. Ko se je sharona registrirala na forum in predstavila dve pasmi, mi je nekako potegnilo na Fleko nisem pa šla preverjat niti nikogar spraševat.  Sledim APBT-ju no sem, dokler za branje ni bilo potrebno članstvo :P :-\

Pa vsega pebranega v tem času niti ne bi komentirala.

Aja pa zdaj imajo tudi mastinčico :-\ :(

Lp nina



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #38 : 17 Februar 2006, 18:22:30
no v temi o buldogih se je sharona oglasila... zdaj jo pa tukaj javno sprašujem kako bo pojasnila nerodovniške bullterierje? to je ena najnovejših pasem na njenem spisku zato sprašujem... me zanima pa tudi kako bo komentirala tisto žalostno zgodbo o SBTju ki je bil oddan pri 5ih tednih... ali pa o gluhi nerodovniški bullterrierki katero so PRODALI... ali pa o nerodovniški amstaffki ki ima zelo hude težave z alergijami...  ::) hmm... resno me zanima.




Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #39 : 17 Februar 2006, 20:00:23
Ninci, saj jaz sem tudi rabila nekaj časa, ker ne berem vseh tem. Ko mi je potegnilo za koga gre sem šla pa brati teme in ugotovila, da v bistvu dela enako kot je še vedno do sedaj. Načrtno sodelovanje v "pravih" temah ipd. Stara štorija.

Psi brez podlanke pa še vedno pri -15 živijo v pesjakih. Ljubezen ja, taka prava, ki gre skozi denarnico.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #40 : 18 Februar 2006, 13:35:09
saj ne sodi čisto sem, ampak ko sem gledala tiste linke mi je padlo v oči: kaj je narobe, če imajo bulterierji črne riti?


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #41 : 18 Februar 2006, 14:02:29
Nezaželjena obarvanost na tem delu telesa pri tem tipu obarvanosti.



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #43 : 18 Februar 2006, 22:44:32
no pa se je odkrilo še nekaj novega glede fleke... trenutno imajo leglo s svojo mešanko med ASTjem in APBTjem. evo slike:

mama:


leglo:


oče:


mama je njihova psica KUBA katero lahko najdete na njihovi spletni strani:
Kuba

zraven slik v oglasu za leglo piše pa še tole:
"ameriški pitbull terier, mladički izredno nizkih in širokih staršev, črne barve in red nose, za oddajo v sredini marca (razglisteni, cepljeni)."

zdaj me pa par stvari zanima... predvsem zakaj ste se odločili da boste kubo parili s tem samcem? kakor je razvidno iz slike ne ustreza standardu saj ima krive sprednje noge. noge pri zdravem psu so ravne, močne in izgledajo nekako takole:



kot drugo me zanima kako lahko dva človeka ustrezno skrbita za mladiče renesance buldoga, mladiče iz kubinega legla, mlado mastinko in še cel trop svojih psov? pa po možnosti še za kako leglo neke tretje pasme za katero še ne vemo? imate kubo in njene mladiče tudi zunaj v pesjaku? zakaj sploh so psi v pesjakih pozimi? sharona jaz vas in vašega odnosa do psov preprosto ne razumem... še enkrat bom vprašala... od kje so se vzeli nerodovniški bullterrierji? kako boste pojasnili vse tiste nerodovniške pse iz vaše "vzreje" ki imajo polno zdravstvenih težav? žalostno da nekdo tako služi na račun ubogih psov...

upam da bom dobila kakšen odgovor od vas... pa lep pozdrav.




sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 18 Februar 2006, 23:40:37
Sej mama tut ni prevec ravna spredei .. (noge)



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #45 : 18 Februar 2006, 23:46:34
Sej mama tut ni prevec ravna spredei .. (noge)
seveda, če je pa "izredno nizka in široka"  ::)

aja fleka pa zanima me zakaj na vaši spletni strani piše da je kuba AST, njene mladiče pa prodajate kot APBTje? zavajanje kupcev?



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 18 Februar 2006, 23:48:17
Heh, to je to ja :)
 Sej pol tut AST ni.. ce je ze mat mesanka z Astom / apbtjom ..



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #47 : 18 Februar 2006, 23:56:00
Heh, to je to ja :)
 Sej pol tut AST ni.. ce je ze mat mesanka z Astom / apbtjom ..
za kubo nekje pise da je AST/APBT mix, spet drugje pa da je AST.  ::) evo še enkrat link:
Kuba



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #48 : 19 Februar 2006, 09:22:05
za kubo nekje pise da je AST/APBT mix, spet drugje pa da je AST.  ::) evo še enkrat link:
Kuba


Če je AST potem ima itak od FCI-ja priznan rodovnik. Če ga nima je lahko kvečjemu APBT ali kakšen mix.

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #49 : 19 Februar 2006, 12:55:17
Urška,najprej človeka spoznaj,nas kdaj obišči in nato napiši svoje mnenje.Zelo težko je soditi človeka,ki gaosebno  ne poznaš,Zaključke pa delaš iz prebranega na forumih.

Žal se moram tudi jaz javiti. In se s tvojim zaključkom, sharona, ne strinjam. Zakaj ? Tudi sama sem imela pred nekj leti s teboj samo telefonske kontakte, ko si se pri meni zanimala za nakup samičke pasme mastino napoletano. Po večkratnih telefonskih pogovorih, sem ti na koncu povedala, da ti in tvoja družina niste primerni lastniki za to pasmo. In sem svoje osebno mnenje podala samo na osnovi tega, kar si mi povedala po telefonu. Res je, da je lažje nekoga oceniti, če z njim kontaktiraš verbalno, kot pa samo na osnovi pisane besede...vendar za moje pojme, dobremu poznavalcu določene tematike to ne predstavlja hujšega problema. Urška pa je na tem področju precej podkovana, zato vam lahko zatrdim, da prekleto dobro ve, kaj piše.

Da se tudi sama nisem zmotila v svojem mnenju o tebi, je potrdil zelo žalosten in tragičen dogodek, ko vam je umrla vaša prva mastinčica, ki ste jo na vso silo kupili sami brez predhodnega posvetovanja in preverjanja kje, od koga in kaj kupujete.

Samo in izključno zaradi tega, ker sem se ob pravem trenutku znašla v bližini našega mastino prijatelja, ki me je osebno lepo prosil, naj vam  pripeljem vašo drugo mastinčico, sem to storila. Kljub vsemu  ste že drugič postali še lastniki te pasme, za katero ste totalno neprimerni. In kot je napisala Urška, še zmeraj pri drugi mastinčici delate isto napake, zaradi katere vam je posledično umrla tudi prva mastinčica.

In ko že tako na veliko vabiš ljudi, naj si pridejo ogledati vaše pesjake. Jaz sem bila pri vas. Z veseljem moram priznati, da so vaši pesjaki lepi in veliki, če je v njih en sam pes ter so bili čisti ob našem obisku. Na žalost pa moram priznati, da so neprimerni za zimsko bivanje, premajhni, kadar imate v pesjakih po dva psa skupaj in še enkrat moram dati Urški prav: popolnoma neprimerne pasme držite v pesjakih. Sploh, če pomislim, da imate v njih mastinčico in nemško dogico  :'(

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #50 : 19 Februar 2006, 17:35:59
Če je AST potem ima itak od FCI-ja priznan rodovnik. Če ga nima je lahko kvečjemu APBT ali kakšen mix.
ninci, vem  ;) mene samo zanima zakaj na spletni strani piše da je AST, čeprav nima rodovnika  ::) 

Miša kaj se je pa zgodilo z njihovo prvo mastinko? hmm... tudi za to mastinko katero so zdaj kupili me skrbi ker sumim da bo kmalu postala stroj za rojevanje  :'( žalostno...



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #51 : 19 Februar 2006, 19:32:17
Šapa,

za njihovo prvo mastinko vem samo iz sharoninega pisanja na privat in po njenih besedah je umrla na operacijski mizi, baje ker je imela okvaro na srčku. Sama dvomim v resničnost teh besed, ker kolikor sem seznanjena z zadevo obdukcija ni bila narejena, brez tega pa je težko postaviti pravo diagnozo smrti. Mastinčica pa je potrebovala operativni poseg zaradi pruha -  (po sharoninih besedah ) Jaz psičke nisem takrat videla, zato tega ne morem komentirati. Lahko samo povem, da sem se enkrat oglasila pri njih, da si kužico ogledam ( ko naj bi bila zdrava ) in moram priznati, da takrat sharoni nisem povedala svojega pravega mišlenja o njihovi Nostri.

 Ob vsej zadevi sem najbolj presenečena nad tem, da je tako mlada mastinčica ( cca 2 meseca stara ) bila dana v neprimerni pesjak v tako hladnem času ( november ).

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #52 : 19 Februar 2006, 19:34:00
Glede na to, da imamo sedaj "Pravilnik o zaščiti hišnih živali" menim, da bi zadevo moral preveriti vsaj pristojni veterinarski inšpektor.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #53 : 20 Februar 2006, 00:21:13
Miša, sicer pa ne razumem popolnoma... Vedela si, komu pelješ psa in v kakšnih razmerah tu živijo, pa si ga vseeno peljala?
Res ne razumem...


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #54 : 20 Februar 2006, 10:04:12
Urška,

ne vem, kako naj napišem, da nebo izgledalo, kot pranje umazanega perila.

Ko me je sharona prvič kontaktirala za mastinčico sem na osnovi svojih vprašanj in njenih pomanjklivih odgovorov zaključila, da premalo ve o tej pasmi. Pojma nisem imela kdo in kaj je.

Šele čez dobro leto dni me je sama ponovno kontaktirala in se pohvalila, da so zdaj tudi oni lastniki te pasme in mi zagotovila, da je v tem času veliko brala knjige in brskala po netu, ter, da sedaj o tej pasmi ve veliko več. Ker sem dvomila v njeno znanje, sem se ji ponudila, da ji pomagam in svetujem, vse v dobrobit pasme.
V tem času so se iz štajerskega konca preselili v Medvode, kar je bilo meni zelo blizu, zato smo se dogovorili za obisk.

Takrat sem jo prvič srečala v živo in njeno prvo mastinčico tudi. Pokazali so nam pesjake, predstavili pse in nas povabili v hišo, kjer je bila tudi mala mastinčica. Po enournem obisku sem odšla. Zdela se mi je oseba, ki veliko ve o svojih psih, skrbi za čistočo, saj je bilo resnično čisto. Psi so bili siti in veseli in niso lajali, razen ko smo jih zmotili pri ograji. Povedala sem ji veliko o mastinih, svetovala in ji zabičala, da naj ne dela napak pri vzgoji ter ji še v nadalje ponudila pomoč.

Dopisovali sva si preko mailov, včasih me je policala po mobiju in prišla se je registrirat tudi na stari štajerski forum, kjer sem takrat še aktivno sodelovala.

Potem se je zgodila beograjska razstava in dogodki, ki so privedli, da sem jim pripeljala drugo mastinčico. Da nisem delala usluge njej ampak mojemu srbskemu mastino kolegu priča podatek, da njej nisem za prevoz psa računala ničesar.

Šele ob predaji psa v Ljubljani sem jim javno in glasno povedala svoje mnenje. Na njo pa sem postala pozorna ob njeni izjavi, da bo dala drugi mastinčici ime po prvem preminulem psu, da ljudje nebi začeli ogovarjati. Takrat sem se tudi začela o njej malo več zanimati drugod, med drugim pri ljudeh, ki so že dolgo časa v kinologiji in šele takrat sem izvedela kdo in kaj so.
Takrat sem izvedela med drugim tudi druge stvari, ki so me zelo šokirale. Edino kar sem lahko storila je to, da sem se distancirala čim dlje od njih, med drugim tudi tako, da sem prenehala pisati na tistem forumu, kjer je bila med drugim aktivna tudi sharona. Naj povem, da je bila tam pod imenom tatanka. Škoda, da je tisti stari forum izbrisan, saj so kasneje ustanovili novega, na katerem pa se nisem želela preveč udejstvovati, saj se mi ni zdelo primerno se družiti s takšnimi ljudmi, ki se tam zbirajo.

Sama sem tudi dolgo registrirana na Anžetovem forumu, ampak gor ne pišem, samo berem ga. Ravno iz tega vzroka me velikokrat zabrišejo dol. Ko sem raziskovala o njej sem Anžeta naprosila, če me ponovno logira, da sem lahko brala. Kljub temu, da mi vaša scena v apbt ni poznana sem zelo pozno tudi sama skapirala, da tudi jaz osebno poznam vašo fleko. Vendar takrat je bilo že prepozno.

Kaj naj rečem ? Sedaj je prepozno, ker po toči zvoniti... Vse kar sem lahko storila je to, da sem z njo prekinila stike, prenehala pisati na tistem forumu, kjer je bila tudi ona, kar je botrovalo temu, da tam nisem več dobrodošla.

Mogoče je sharona zaslutila, da sem se o njej pozanimala, ker mi je proti koncu našega "druženja" pošiljala meile z vsebino, da se je spremenila, da bo z novim letom začela novo pot v kinologiji, da bodo dali vstran vse pse razen treh pasem in podobne oslarije. Žal, tega ne verjamem. Človek, ki nima redne službe in sam javno prizna, da živi na račun psov, se ne more kar tako na hitro spremeniti.

Ni mi žal, da sem tisto malo mastinčico pripeljala v Slovenijo. Žal mi je, da sem jo pripeljala v roke napačnih ljudi.

Miša




Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #55 : 20 Februar 2006, 10:37:01
Miša torej če jaz prav razumem, si najprej to mastinčico pripeljala in šele potem videla s kom imaš opravka???

Citiraj
Sploh, če pomislim, da imate v njih mastinčico in nemško dogico Cry

Ena pasma več na spisku :'( :(

Lp nina






MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #56 : 20 Februar 2006, 11:16:41
Ninci,

nekako tako, ja.

Mastinčico sem jim pripeljala, mislim da 28. novembra. Okrog božiča so me pričeli ljudje, ki me berejo po forumih, opozarjati s kom imam opravka. Takrat sem namreč na mojem mastino forumu naredila kratko predstavitev njene mastinčice. Na ljubljanski razstavi letos, v soboto na specialki, me je ustavila ena oseba, ki jih zelo dobro pozna in videla, da se sharona pogovarja z menoj. Takrat sem izvedela še nekaj umazanih podrobnosti. Šele po tej razstavi sem sklenila, da bi želela izvedeti kdo sploh so ti ljudje. Pravo sliko sem dobila šele konec januarja, takrat enkrat sem dobila tudi usmeno potrdilo priznanega kinologa, da so moji sumi popolnoma utemeljeni.

Prebrala sem si vse tiste štorije na apbt forumu, poklicala nekaj ljudi, še enkrat šla brat maile, ki mi jih je pisala in počasi sestavila mozail. Sedaj pa se je tema odprla še tukaj. In sem se javila. Ker sem razočarana , ker ne želim, da jim še kdo nasede, ker je o takih in podrobnih tematikah potrebno javno govoriti, da bo obveščeno čim več ljudi, ker smatram, da jim bo nasedlo še veliko ljudi, če bomo o tem molčali.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #57 : 20 Februar 2006, 19:25:32
zanimivo da fleka zmeraj sodeluje na foumih samo dokler je ljudje ne razkrinkajo... potem pa neha pisati...  ::) vidim da ne bomo dobili odgovorov na vprašanja...



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #58 : 20 Februar 2006, 21:39:11
                   Ojla1

     A je potem tudi dogica zdaj na takem mrazu zunaj v pesjaku ????? Jaz imam vseh mojih 9 v dnevni, ker se mi je zdelo, da je zunaj res prevec mraz- pa imajo lepo narejeno skupno sobo, ki ni mrzla, ce noter smrci 9 psov.   

   Cao-Slavi
   



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #59 : 20 Februar 2006, 22:03:44
Nemška doga sedaj zunaj!!!!!!!
in kje ta ženska stanuje?
Lp, ines!