Za pesjanarje > Reprodukcija

Drgnenje lulčka

(1/3) > >>

sp30:
No naš francoski buldog ( 7mesecev ), si non stop drgne lulčka. S tačko si ga toliko časa da mu pride lulček vn, Potem ga jaz ustavim, ampak rata cel žiučen :-\ On bi še kr s tačko....Drgne si ga zjutraj, čez dan, ponoči. No in zanima me če se da to kako preprečit in če ob tem dejanju lahko izbrizga semensko tekočino ( ker tega po pojstli ravno ne bi imela). Bi to rešila kastracija? Ki jo sicer imamo v planu.

No to izgleda takole : ( samo ker je naš imel zlomljeno tačko to dela s komolcem)

http://www.youtube.com/watch?v=mruG-NTtqdk

TibiQ:
Peljite ga k veterinarju na pregled. Lahko ima kakšno vnetje ali drugačno okužbo, ga srbi in se pač praska.

sp30:
a si pogledau link ki sem ga dala?

TibiQ:
Ja sem, ampak kakorkoli že izgleda tole komu na prvi pogled, je najprej treba izločit fizične vzroke.  ;)

čara:
Lahko pa je to čisto naravno in normalno vedenje.
Naš pokojni karo si je VEDNO, VSAK DAN, svojega "najboljšega prijatelja" umival do potaknosti in večkrat "zagrizel" da mu je pogledal ven. Do izliva nikoli ni prišlo.Tako kot moški, ko si ga umivajo, a ne. Čistoča je pomembna, za ene pse bolj za druge manj.

Pri psici pa opažam, da se večkrat tako zavzeto umiva, da potem hmmm telesni gibi posnemajo orgazem kot pri ženski....Nekako tako, no.... Je pa sterelizirana in je prva psica s katero živim.

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo