črne pikice po seskih

_Dakota_ · 2868

_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
: 03 December 2010, 21:49:25
hej hej

moja psička ima po seskih črne pikice. ne zgledajo kot krastice, ampak podobno kot da bi bili zlepljeni iztrebki bolh, ampak se s težavo lušči. dlaka ne izpada, tudi koža mi ne izgleda drugače prizadeta. nekaj podobnega ima tudi v okolici spolovila. nisem opazila, da bi se kaj posebej praskala, grizla ali lizala na teh področjih. se je mogoče že kdo srečal s čim podobnim?


Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #1 : 04 December 2010, 12:09:28
To ima tudi naša. ;) Nič nevarnega. ;) To je v bistvu umazanija ki se nabira v porah. Ponavadi ča psa dobro skopaš gre to ven. ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2 : 06 December 2010, 17:17:56
AHA!

Zdaj pa vemo kaj imamo. Poleti je tega več, zdaj je skoraj čisto roza, ko se rola po snegu in kotali. Jaz sem ji pa z jodom to umivala... ::) vem za naprej, tuširat bušija, po potrebi z nekaj šampona.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #3 : 06 December 2010, 17:24:39
uf, super, si me potolažila   :)

sicer sem si mislila, da ni nič usodnega, glede na to da ni bolelo, ni srbelo,  ni ni grizla, lizala, ni zgledalo otečeno, vneto, na dotik ni trznila, ampk nisem imela pojma kaj bi lahko bilo  :) zdaj vem da nas daje samo nizka nadmorska višina, in pomanjkanje snega na primorskem  ;D


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #4 : 06 December 2010, 17:26:29
AHA!

Zdaj pa vemo kaj imamo. Poleti je tega več, zdaj je skoraj čisto roza, ko se rola po snegu in kotali. Jaz sem ji pa z jodom to umivala... ::) vem za naprej, tuširat bušija, po potrebi z nekaj šampona.

ha ha, jst tudi! drgnila ko nora, in se s potjo čudila, da niti trzne  ne  :-[


m90

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 11 Julij 2012, 12:46:36
Naša ima tudi črne pikice po seskih, ampak ko jih stisneš iz njih priteče kri?? Imela je tudi obdobje ko si je seske kar grizla in sem takrat mislila da je kakšna alergija, danes sem pa videla da ima nekakšne črne pikice po seskih iz katerih priteče kri? Je imel kdo podobne težave??? Ali kdo mogoče ve kaj bi to lahko bilo?