kalcijeve tablete

AnjaB · 7927

AnjaB

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
: 04 December 2010, 16:43:58
Zanima me, če veste, kje bi se dalo dobit kalcijeve tablete za odraščajočega kužka. Vzreditelj svoje kupuje v Avstriji, jaz pa bi prvo poskušala najti kake malce bližje doma.



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 04 December 2010, 17:25:25
Kakšna pasma kužka?

Dodajanje kalcija je namreč pri mladičku pogosto zeloooo slaba odločitev.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #2 : 04 December 2010, 17:28:45
že desetletja se ne dodaja mladim psom kalcija, razen če je kaj posebaj narobe s prsnovo in predpiše veterinar.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 04 December 2010, 21:01:35
Pasma je mops. :)

Jaz sem pri vseh teh vitaminih, fosforju, kalciju...etc previdna. Tko kot v živalske in ljudskem svetu velja, koristno so v normalnih količinah, vse ostalo, kar so razni pripravki, pa samo na recept! Ker hitro pridelaš več škode kot koristi.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


AnjaB

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 04 December 2010, 22:10:36
ok. no pač to sem vprašala zato, ker mi je vzreditelj rekel, da bi blo fajn ga dajat. pa se že kr dolgo ukvarja s tem, tako da najbrž ve kaj dela. dobro. zaenkrat se kar dobro drži brez. :D



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #5 : 04 December 2010, 23:31:15
ok. no pač to sem vprašala zato, ker mi je vzreditelj rekel, da bi blo fajn ga dajat. pa se že kr dolgo ukvarja s tem, tako da najbrž ve kaj dela. dobro. zaenkrat se kar dobro drži brez. :D
najbrž je problem ravno v tem, da se predolgo ukvarja s tem. Tam iz pamtiveka in temu primerno zastareli so njegovi pranačini  ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!