Treninigi SKVVP

pajo · 139649

North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 25 Februar 2011, 11:40:40
Lhko mam jst kkšnga druzga psa, ker kokr sm se z dedijm pogovarjala gresta nekam z Nortom jutri. :)



pajo

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 2
Odgovori #91 : 26 Februar 2011, 19:45:25
Danes je bilo na treningu rekordnih 18 štartov. Rezultati canicrossa:
Nuša-Buddy   18,21
Mirko-Arch   18,09
Jana-Tess   24,08
Nika-Asta   24,31
BarbaraR-Alba   25,06
Anja-Spajki   32,01
Sanja-Floyd   30,5
Peter-Kal   23,2
Martina-Nala   27,37
Boško-Rik   21,19
Henrik-Indi   27,43
Damjan-Juta   17,07

Poleg tega so se štirje podali na pot še z kolesom
Patrik-Alfa
Žan-Grey
Nika-Lan
Henrik-Whisky


pajo

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 2
Odgovori #92 : 26 Februar 2011, 19:58:54
Naslednji trening bo 12.3.2011ob 10 uri na Igu. Ker sedaj že vsi tečete odlično bomo poskusili trening na drugačni način. Štartali bomo v treh skupinah in sicer po hitrosti tekmovalcev. Se pravi prva bo štartala najpočasnejša skupina v skupinskem štartu, nato srednja skupina in nato najhitrejša. Na progi se dvakrat počakamo. S tem bomo vadili prehitevanja in dvignili motivacijo psov. Skupine štartajo na minutni razmak. Časov se ne bo merilo je pa fino da imate s seboj štoparico in sami odmeriti čas - seveda brez pavz....
Naslednji trening bo spet klasičen. Če kdo hoče poskusiti bikejoring naj to stori. Proga je res lepa.....


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 26 Februar 2011, 20:45:51
Slike z današnjega treninga. Niso nič posebnega, za spomin bodo pa čisto ok. :P Če si kdo želi originalnih fotk, naj mi sporoči. Arch in Mirko ter Kal in Peter so se mi tokrat izmuznili (drugič pejte bolj počas' :D). Fotka Rika in Boškota je tudi 'kr neki' - sem hotela fotkat naenkrat vse tri pare, ki so skupaj finiširali, pa sem zamudila trenutek... ::)

Hvala za majčko, za super druženje (kot vedno :)) in Patriku, da je malo Neli v pogon spravil. :)

Močno upam, da bom naslednjič lahko že tekla z vami.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #94 : 26 Februar 2011, 20:55:32
Joj, upam da bom imela vsaj eno soboto frej za trening ::)
Maja3000, slikce so prav fajn!

p.s. Če se še niste, se ne pozabit prijavit na tekmo v Logatcu :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #95 : 27 Februar 2011, 08:49:55
Maja jaz bi prosila za original fotke, na katerih sem jaz.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


pajo

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 2
Odgovori #96 : 27 Februar 2011, 20:54:34
Še ostale slikce iz treninga. Za tiste ki nimate facebooka.
http://www.facebook.com/album.php?aid=622700&l=a104de1cc7&id=226424250407


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 27 Februar 2011, 21:02:58
Alba, imaš mail. ;)

Še ostale slikce iz treninga. Za tiste ki nimate facebooka.
http://www.facebook.com/album.php?aid=622700&l=a104de1cc7&id=226424250407
Ooo, te so pa ful dobre. :) A se da dobiti kakšen original (da natisnem in dam v Nelijin album za obujanje spominov čez n-let :P)?



anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #98 : 27 Februar 2011, 21:28:37
Tudi jaz bi prosila za originalne fotke  ;D Super so!! In super ste!!

Komaj čakava na naslednji trening  ::)



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #99 : 27 Februar 2011, 22:40:57
Super fotke! Peter in Kal UAU 8) :o. Že prava profija... :-*

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #100 : 01 Marec 2011, 02:12:02
Hvala  :D pa jst bi tudi originale če se da  :o



Za_lan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #101 : 01 Marec 2011, 17:39:07
Lepe slikice, hvala!

Alba, zadnjič si omenila primeren krogec za trening na Mengeškem polju? Pa me zanima, kje je fino začet oz. pustit avto, pa v kateri smeri se gre?

Poznam tisto polje, ma ne vem, vedno mi uspe nardit križ namesto krog  8). Moreš bit profi da ti to rata  :P.

Lep dan
Nika

p.s. lahko se mi kdo pridruži, da ne bova sama tekla oz. kolesarila z Lanom.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #102 : 01 Marec 2011, 18:44:27
Oj, najlažja pot je , da avto pustiš tam pri pekarni Jurček v Depali vasi. Šibneš čez cesto tam kjer je kužno znamenje. Potem pa se da tako lep krog, malo večji krog ali še večji krog odteči. Lahko se zmeniva, pa spoznaš vse poti ;).

Jaz sem sicer doma na drugem koncu, že skoraj pri Loki, kjer se tudi da parkirati najlažje pri baru La femme.

Drugače pa dejansko nikoli ne težijo, ker so velikokrat tam z več avti tudi ljudje s psi, ki vadijo sledenje. Lahko se parkira tudi ob robu potke kjerkoli na polju, se pravi malo na travi.

Od kod pa si ti za_lan?

Jaz tečem od doma, grem čez cesto pri kužnem znamenju (iz ceste proti mengšu se nasproti table atokleparstvo Pančur zavije desno), potem zavijem levo proti domžalam, pa takoj prvo desno, prideš skoraj do tuša, nato 2 krat levo, prideš skoraj do grobelj, tam greš naravnost in potem čez cca 300m ob eni vodovodni postaji desno. Potem pa samo še naravnost in na koncu levo, pa si na začetku. Upam, da nisem preveč zakomplicirala  :-[.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ROTT

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #103 : 01 Marec 2011, 22:33:36
Uuuu, potem smo iz mengeškega konca že trije. Bi se lahko za kakšen skupni trening zmenli  ;D
Midva rabiva kakšnega zajčka spredaj, da gre tako kot je treba  :P
Imam odmerjen krog cca 6km  ;D

Električne naprave delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!


Za_lan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #104 : 02 Marec 2011, 07:53:20
Od kod pa si ti za_lan?

Mi2 prebivava v Trnovem, od doma bi šla lahko na Golovc, Rožnik, PST, ampak tam niti pod razno ni za bikejoring, razen, če želiš, da te strese s kolesa :). Še canicross je včasih pol časa vlečenje štrika, ker spuščeni psi nimajo bontona  hehe. Potem se morem pač nekam zapeljat oz. it na omenjene lokacije ob 5ih zjutraj, kar pa zaenkrat še ni, ker je tema.

Nuši res hvala, za tale barjanski krog, ker imam od doma do tam manj kot 10 minut z avtom in prav nihče naju ne moti med treningom.

Mengreš pa poznam zelo dobro, tako, da bi se res lahko zmenili recimo drug teden za kak trening, popoldan, menda da bo lepo vreme. Meni je vseeno kje parkiram, samo da mi kak kmet ne bo pustil lepih spominov na avtu :).

Lep dan!
 :)


 



martinag

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #105 : 02 Marec 2011, 07:55:12
midve z Nalo bi tudi prišle :D sva iz moravč.. :DDD tko da smo res bliiizuuuu ;)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #106 : 02 Marec 2011, 08:16:53
Rott in Za lan komot se zmenimo naslednji teden. Kmetov ni, ker so vse njive od kmetijskega centra Jablje, in res ne težijo.
Tudi jaz imam odmerjen 6 km krog. Martina komot prideta tudi z Nalo.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ROTT

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #107 : 02 Marec 2011, 08:39:10


Mengreš pa poznam zelo dobro, tako, da bi se res lahko zmenili recimo drug teden za kak trening, popoldan, menda da bo lepo vreme. Meni je vseeno kje parkiram, samo da mi kak kmet ne bo pustil lepih spominov na avtu :).

Lep dan!
 :)


 

Za parkirat ni problem, lahko pred našo hišo :) (imamo do poljskih poti samo kakšnih 100m) Ne bo noben kmet pustil spominka :P
Drugače sva pa midva s pesjanarjem za danes trening že opravila (ja štart je bil ob 5h :o ), naju je skoraj odpihnilo :D

Električne naprave delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #108 : 02 Marec 2011, 08:54:12
Midva bi šla tudi na trening po mengeškem polju 8)




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #109 : 02 Marec 2011, 10:05:00
Hehe verjamem, tako vleče, da je kriza.

Velja, potem gremo naslednji teden na trening!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


pajo

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 2
Odgovori #110 : 02 Marec 2011, 10:44:50
Greste samo laufat al gre kdo na bicikel ?


Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #111 : 02 Marec 2011, 12:03:39
Kaj pa kje okoli Viča - je kakšna krožna makedamska pot? Zdaj gremo od gerbičeve na PST samo ni najboljše ker se treba po isti poti vračat + ustavljat na semofarjih in del po asfaltu tečt. Na "vičovskem barju" je kaj takega?

edit: Zdaj sem se spomnu - Pri zavetišču gmajnice je en krožen makedam ane? Bomo šli drug teden sprobat  :)



Za_lan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #112 : 02 Marec 2011, 12:34:00
Pajo, može i bicikla  ;)!

Globus, ko boš sprobal viško Barje prosim povej, kakšni so vtisi :). Jst se zaenkrat raj umaknem na tavelko barje, kjer vem, da ni spuščenih psov....




Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #113 : 02 Marec 2011, 13:03:13
Za_lan: Kje na barju?



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #114 : 02 Marec 2011, 14:23:05
Globus, jaz sem vedno tekla od doma (blizu KD Ljubljana) po PSTju do koseškega bajerja, potem pa na trim stezo Mostec do živalca, mimo biotehnične in nazaj na PST in proti domu, krog cca 7,5km. Imam v načrtu z Voltom začet ta krog furat, samo bom zaradi gležnja še počakala na prihodnji teden vsaj.

Bicikel bi pa zelo rada sprobala, če bi mi kdo posodil ta dolg štrik, lahko pa naredimo en mešani trening, pa malo skombiniramo. Drugače je luštna krožna pot tudi ob obvoznici pri izvozu Lj - Rudnik, samo je krajša, mislim da slabe 4 km (se jo pa ziher da kako podaljšat, saj poti je ogromno).

Torej, Mengeš je zavzet, kdaj napademo Vič in Rudnik?  :)



Za_lan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #115 : 02 Marec 2011, 14:40:58
Globus, na barje hodim tja, kjer smo imeli v soboto trening. Zame daleč najboljša proga, fajn km, pa krožna. Pa je res mir, pa še leti dobro  :o!

PST mi ne leži, ker je preveč spuščenih psov, pa gužva.... Zdej, če bi nas šlo več hkrati bi verjetno še šlo.

Bambi, Štrik in kolo ti lahko jst posodim, je pa štrik enako dolg kot za canicross. Sam za prvič raje probaj kje, kjer ni psov, ne na PST  8). Najboljš na kakem treningu...






pajo

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 2
Odgovori #116 : 02 Marec 2011, 14:47:10
Štrika za canicross in bike nista enako dolga. No eni uporabnljate dolge štrike tudi za canicross. Ampak z kratkimi na biku ne gre... Je premalo prostora med psom in gumo .... Lahko jaz kakega prinesem da se proba. Če se bo šlo v Trzinu s kolesi bi šel mogoče tudi sam. Če ne pa na treningu na Barju....


pajo

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 2
Odgovori #117 : 02 Marec 2011, 14:48:11
Sam imam namreč velike probleme. Tam kjer ponavadi treniram je preveč ledu ..... In sedaj hodim v Ljubljano trenirat hahaha - kdo bi si mislil


Za_lan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #118 : 02 Marec 2011, 15:26:08
Uuu, vidim, da bučke prodajam  8), se globoko opravičujem. Potem mam jst tadolg štrik na kolesu? Sem te razumela, da je isti....

Ja no, Pajo, mal pa moreš it od doma ane  :P



arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #119 : 02 Marec 2011, 22:30:06

  Lp :)
       
   Joj kok problemov maste s progami, jez pa čisto nobenega midva s Archom pa sam trenerava.