Švicarski Beli Ovčar [Berger Blanc Suisse,White Swiss Shepherd Dog]

ursa · 511009

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Mislim, da najbolje tam odkoder je kanchy doma - se pravi v Gameljnah. Midva se lažje pripeljeva do tja ;) Tam so super travniki kjer se lahko naletajo naše pesjanke. Če je tvoja tako prijazna kot je Kana se bo tudi tvoja lepo razumela z Asko :o Samo kdaj bo to pasje srečanje je treba še določiti. Kdaj sta vidva mislila se dobiti :)?

lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Aska seveda le pridi  ;)

No Alesh kar ti povej kdaj boš imel pse in čas  ;) Jaz med tednom bolj težko zaradi šole, lažje med vikendi.


Saj jaz bi tudi lahko kam prišla. Bom že brata nafehtala da me zapelje  8) Kakšen predlog?


A trenirate frisbi z Ayyo?  :o Jaz sem probala s Kano ampak ni bilo pretiranega navdušenja  ::) :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
V soboto jaz ne bi mogla, ker greva z Asko spet na en hribovski pohod verjetno. Glede nedelje pa ni problema glede časa. Samo povejta kdaj vama ugaja :D

lp


alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Glede na to, da je danes torek, a rečemo četrtek?

Kje, se bom jaz raje prilagodil, drugače bom prijavil Jesenice ali Kranj :-) Pa imel sam svoje srečanje :-)



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Frizbi z Ayyo? Ne... še... :-) Šli smo gledat, kako zgleda to... mala ima interes... bom vidu... treba prespat zadevo :-)

Aska seveda le pridi  ;)

No Alesh kar ti povej kdaj boš imel pse in čas  ;) Jaz med tednom bolj težko zaradi šole, lažje med vikendi.


Saj jaz bi tudi lahko kam prišla. Bom že brata nafehtala da me zapelje  8) Kakšen predlog?


A trenirate frisbi z Ayyo?  :o Jaz sem probala s Kano ampak ni bilo pretiranega navdušenja  ::) :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Glede na to, da je danes torek, a rečemo četrtek?
Kaj pa petek ??? kanchy vaju lahko spotoma poberem, če se dobimo kje izven tvojega okoliša :)

V četrteka pa žal ne morem ne dopoldne in ne popoldne :-\

lp


alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Petek jezt tamali dve oddam okoli 18 ure ex. ženi, ker jih ima ona čez vikend :-(
Jaz jih imam danes, jutri do 16.30, poberem jih spet v četrtek zjutraj ob 7h in jih imam cel dan in petek do 18h. Aja, ta cel dan je res cel dan, tamali dve imam s seboj v službi :-)
Vem zakomplicirano, samo psa sta navezana tudi nanjo in je fer in prav tako do psov kot nje.

Se opravičujem vsem že vnaprej za komplikacijo.



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Ok, da mal bolj zakompliciram, sem se zmenil, da jih imam v petek do večera jaz, ex. ženi še bolj sede, ker ima obveznosti, tako da, petek, kdaj, kje... kar se mene tiče, kjerkoli v LJ, lahko sem med 15 in 16 že v LJ (pridem iz Jesenic).




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Meni je vseeno kje, ker imam prevoz. Glede na to, da kanchy ga nima, mogoče bi bilo najboljle, da v njene konce midva se pripeljeva. Najbolje, da počakava, da kanchy se še javi glede petka, da ne bomo komplicirali in se preko ZS potem menimo dalje.

lp


alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Zmenjeno, ker ne poznam dobro placov v LJ za sprehode, torej travniki, itd., se prilagodim čist :-)



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Meni je petek v redu  :)

Če vama ni težko priti k nam potem se lahko res tu dobimo. Ob kateri uri pa? Jaz lahko po tretji. Tema je že kar zgodaj.



Še par današnjih slik:





            



Lp





alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
A rečemo 15.30?



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Ok. Ti pišem na ZS za pot  ;)




tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
A lahko pridem še jaz? :-[ Da spet malo Kano vidim pa tudi da mal pesjanarje spoznam. Samo brez psa. Pa bi pršla kr s kolesom samo kam...do tebe Maja ali do kakšnega travnika..seveda če lahko ;D

LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Jaaa Nika seveda pridi  8) Čak ti pišem na ZS  ;)



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Kljub slabemu vremenu smo se odpravili na en lušten sprehod (le Asko smo pogrešali).

Slikice so žal zaradi vremena bolj slabe. Ampak nekaj jih je.

Ayya:




Dex




in še srčica Leelo (nisem ziher da se tako napiše)


Ayya in Leelo (poglejte ayyin čisti obraz  :-X :D)


Dirkamo




Dex igraj se z mano  :)


Pa še par
      

Lp



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
nice fotke :-) LeeLoo ima dva e-ja in o-ja :-)



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Moja usranka  :o




kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Aha. Ok se popravljam.... Leeloo  :)


Si jo sploh lahko zbrisal?  :D Saj so bili vsi malo bolj rjavkasti, ampak ona je bila še posebej pujsica  8)



tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Niso kej preveč profesjonalne k nimam programa za obdelavo slik (če ga pa mam pa zanga ne vem) :-[ :D
Če sm kakšna imena zamenjala pa prosim brez zamere :)

Dex



Kana


Leeloo


Ayya


Ayya & Dex


LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Ful hude fotke! Moji dve nisi zamešala  ;D  ;D ;D



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Tudi Dex in Kana sta v redu  ;)


Poglej jo pujsico Ayyo kje spet stoji  :D :D



tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Ful hude fotke! Moji dve nisi zamešala  ;D  ;D ;D

Tudi Dex in Kana sta v redu  ;)

Hvala! Uf supr..nism bla čist zihr..vsi so beli pa usi čist usrani..razn Ayya se pa tkoj ve kera je..ekstra pujs :D

LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Vana

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Vsaka vam čast.
Slikam in slikam, vendar takih slik, kot jih ustvarite vi mi nikakor ne uspe naslikati (ne dopuščam možnosti, da bi bila moja Rona kaj manj všečna kot vaši kužki  :P :-[).
Priznati pa moram, da te vaše slike z užitkom gledam, in takrat se še bolj zavem, da ne samo, da so beli švicarski ovčarji so brihtni, družabni, igrivi, zvesti ampak so tudi noro fotogenični.
Pravi pozerji.



--------------------------------
http://belasvicarskaovcarka.blogspot.com/


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Vana pa se nam pridruži na kakšnem sprehodu in bomo skupaj naredili kakšno fotko  ;D Drugače je pa na bolgu nekaj slik prav lepih  ;)
Koliko je velika Rona?


Prve snežne:








Lp



Vana

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
 8) ne vem je pravilno postaviti in izmeriti...  :( ??? ... bilaje kot živo srebro, tako da sem obupala.

Sicer pa da, z veseljem bi jo "spoznala" s kakšnim(-o) BŠO, pa jih žal v moji bližini (radius nekaj deset kilometrov) ne poznam...
Peljati se v metropolo na sprehod pa bi bilo tudi  >:( :-[ :-\

Drugače pa; ni pravica, vi imate za belega psa sneg...mi pa blato  :P

--------------------------------
http://belasvicarskaovcarka.blogspot.com/


alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Vana, iz kje si, mi potujemo povsod, sem iz Kranja, hodimo v Bohinj, Ljubljano, Maribor... povsod... ste za sprehod/igro?



Vana

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Aleš... smo iz Prekmurja; čisto tam gor v kurji glavi  :-[ :-\ smo doma...

--------------------------------
http://belasvicarskaovcarka.blogspot.com/





alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
In? :-) To ni problem, pridemo na en izlet, če ste za...



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Vana, če smem vprašati....v katero pasjo šolo hodite?

lp, tina