Švicarski Beli Ovčar [Berger Blanc Suisse,White Swiss Shepherd Dog]

ursa · 506689

kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #90 : 02 April 2006, 20:21:09
Živjo nazaj suns (sej si bila nekje med vikendom ane?  ::) ), pa še enkrat en polen koš  :-* za Hekija (šele zdaj sem zvedla da mu je tako ime  ;D ), pa da bi čimprej videla kakšno slikico  :'( jst bi ga tako rada videla  ;D .Ja točno to je tudi pri nas. Cvili, se vrti, me grize po roki in nikakor ne moreva do konca sčesati repa (še nikoli nama ni uspelo  >:( ). Tudi midve resnično potrebujeva nasvet   :)



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Evo sveže slikice z današnjega sprehoda proti Črnučam
ena proti sončku

tukej pa poziram  :)

Pa še dve tukaj in tukaj



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Etola ena slikcaa :)

Poglejte jo na http://bellchy.moj-album.com

Upam, dA je taprava powezava..

Papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Povezava taprava :) Za zdaj sem dala samo eno slikico, moram še mal poslikat, pa bom še nove notr v album prilimala :)

Lp,

Suns.


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Dodala sem še dve slikici :)

 Povezava na album: http://bellchy.moj-album.com/

Lp,

Suns.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Waaaaaaaa!! Ful dobr, pa ful cortk  :-*  :-*  :-* Pa ful je lepe bele barve  8) Wiii!  :D No ko boš lahko pa še več slikic ne? Ampak je pa res ogromen  ;D Beautiful!!!



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Hvala  :-[ Tut Kana je full lepa :) Sem kar gledala k sm jo videla :) Full je cortika  :-*

Emm, slikce bodo pa (nove) mogoče že jutri, v tem tednu sigurno :)

Lp,

Suns.


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Kanchy imaš še kakšne slikice od Kane ???

P.S. Zgleda, da sva edini lastnici belčkov ::)

Papa, pa pozdravi Kano!

Sunshine


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Tiste ki jih imam v albumu, bom pogledala če je še kakšna pa jo prilimam (sej itak jo ful fotkam pol mi pa vsi moji težijo naj že neham  ;D ) ko bodo nove jih pa koj dam  :) No sem šla pa zadnjič pogledati Kaninega mladička Bobija (zdaj je Boni in mu kar bolj pristaja kot pa Bobi  ;D ), pa sta se ful fejst razumela (ji je kar lubčke dajal  :D ) pa ne vem če je možno da sta se prepoznala  ??? In seveda so nastale fotke nekaj so mi jih pa še poslali. 
 Evo iz take kepice

 V tako mrcino  ;D


Več slikic pa v http://www.moj-album.com/album/2832453/ (jih še dodajam)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Hmm .. a Kana je rodovniška?
Kaj se vam je ponesreči parla al je blo načrtno?  :)



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Je rodovniška in je bilo tole zelo ponesrečeno  :-\ Nam je ušla na eni strani bajte noter pa na drugi ven .. pa smo meli mladičke  ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
uu .. ja pol je pa res ponesrečeno. Sam sej ni hudo. Sploh če so pol sami lepotci mladički  ;D
A jo imaste kej namen parit .. z rodovniškim psom, a jo razstavljate ....  :)



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Hai :)

Kanchy a si sure da je tale kuži isti :P Tko mejhen, zaj pa tkook velik.... :) No ja, to ima pa po mamici :P :) Pa lepoto tudi :)

Sicer je pa Kanchy že nekje napisala (na prejšni strani se mi zdi) da bi full rada  da bi imela enkrat Kana še bele tamale (se prav švicarje) ampak so še domači pa to... :) Sicer ti bo pa sama kanchy povedala :) Da ne bom jaz kaj narobe :)

Lp,

Suns.


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
No, ker je sedaj bolj slab vreme dodajam slikico staro en mesec (prb.) :) kjer je s labradorcem :) Hudijem :)





kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Ja Suns res je  :) Jst bi zelo zelo rada imela tudi bele knedlje samo je mami odločno proti  ???  >:(  >:( Mislim če mi jo bo uspelo prepričati (no ja tukaj je še oči samo njega lažje našuntaš  :P ) bomo imeli pa še bele drugače pa ne  :( .
 Ja jst tut nisem bila čisto prepričana ko sem ga zagledala  :D pa zelo je svetlejši tako da res ne vem če ga niso kaj zamenjali pa je zdaj to čisto en drugi pes  :-\ ne ne saj se samo malo hecam  ;D Bi pa rada videla še ostale tri čim hitreje. Smo jih pa na srečo oddali znancem (v bistvu pač ljudem ki jih poznamo in vemo da bodo lepo skrbeli zanje) tak da sploh ni problema  in jih bomo kmalu vidli :) Suns pa prosim daj pošlji Hektorju  :-* :-* :-* :-* od mene  ;D  ;)

Aja pa še nekaj: koliko imate vi psov?



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
4 :) Hektorja smo dobili ker je bil agresiven in ga prejšni lastnik ni mogel obvladati, svetel labradorec s prejšne slikice in špringer španjel (Hudi in Dona) sta službena od atija (Hudi za mamila iskati, Dona za eksploziv), črna labradorka Bella je pa moja, imamo jo že od leta 1996, se pravi, ko jaz nisem bila stara še niti 4 leta  (sedaj je stara 10 let, jaz pa bom septembra 14) :) Sicer je bila pa Bella nekaj let GRS reševalka :)

Pa tudi tebi vseh 5 pošilja nazaj (in Kani seveda :) ;):-* ;)

Lp,

Suns. Hek, Dona, Bella & Hudi (+ mucka veni :P )


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Blagiiiiii! Jst bi tudi tolko kužov imela doma  8) Joj kolk sem ti fovš! A tvoj oči pa pri policiji dela da ima toliko kužkov ali kaj? A od špringerja maš tudi kakšne slikice? Seveda te spadajo bolj pod špringer španjela  :)



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Ja, zlo zanimiv je imet 4 pse :P Samo problem je pri temu, da Hudija pa Done ne smem nikoli sama ven peljat, ker sta pač službena in jih lohka samo ati, Hektor je preagresiven da bi ga sama ven peljala, samo Bello lahko ven peljem, ampak ona je bolj za kratke sprehode ampak na srečo so okoli nas itak gozdovi malo nad nami, tako da sva kar dosti tam :)
Drugače pa ja, je kar zanimivo :) To pa ja :)

Lp,

Suns.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
No malo svežih slikic:

ena družinska  ;D

ja streha moje "vile" je pač zakon   8)
pa ena zajčarska    ::)

Še par slikic v http://majch14.moj-album.com  pod 18.4.2006



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Kana je res full lepa  :-* No, kmalu pa dodam še Hektorjeve slike, sedaj ni bil vreme ravno najlepš  :-[

Lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)

Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Ooo, ste luštni  :D takoj grem gledat  še ostale slike :)

Lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Emmm ja pozabla sm  :) Še par slikic pa v http://majch14.moj-album.com/album/3194571/



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
zakaj pa meni nič ne dela...... :-X

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Moj album nekaj šteka  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Še ena slikica ob ognju (Kana obožuje ogenj ker zelo rada lovi iskrice  ::) ), pa še ena pozerska na poti domov.

Zdaj vas bom pa nehala zasipavati s slikicami  ;D



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Ooo je lepaaa  :-* No bom jaz še danes malo hektorja poslikala ob učenju :) Pa jutri dodam :) Kanchy ti nas pa kar zasipuj s slikami, mene nič ne moti :)   :P   
LP


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Pa se bom še jaz malo oglasila...
Sama sicer nimam Švicarja ima pa ga moja prijateljica. Star je 9 mesecev (ali 10 :-[ rešetasta glava...), z rodovnikom in trenutno trenira agility. Ime mu je Jerry in po besedah prijateljice je pravi razgrajač z ogromno energije in tudi nekaj trme. Pri hiši mu pa družbo delajo kratkodlaki šotski ovčar Rex, samojedka Belka, samojedek Ken (ista starost), mešanec Ken II (tudi ista starost), poeinterka in maltežanka.
Bom slikice prilimala, ko mi jih prinese in jih poskeniram, ali pa ko ga bo pripeljala na tekmo in ga bom lahko poslikala.  ;D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
O super! In kako se kaj obnese pri agility-ju? Jaz bi zelo rada šla s Kano trenirati agility, pa ne vem kako bi se obneslo. Kana je namreč zelo nepredljidljiva glede njene živahnosti. Enkrat je polna energije, drugič se ji pa še riti ne da dvigniti pa bolj počasi hodi, kot da je bila na 3-urnem sprehodu  ::) Pa še stara je že 3 leta  :-\



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Sunshine kako kaj Hektor? Kana ja trenutno na rahli skujševalni ker se je pozimi premalo gibala in se je malo zredila  ;D Zdaj ma zmanjšane obroke + dobro uro kolesarjenja na dan. Malo se že pozna tako da se bomo kmalu spravili na normalno težo  :) Ja težka je pa 38 kg  :o Drugače smo po več kot polletnem  :-[ premoru ponovno začeli hoditi v šolo, pa si je ta mula cel program še iz C izpita zapomnila in zdaj mi dela po programu kar sama od sebe  >:(, tako da jo moram mesti in delati razne zavoje da ne bi una kaj na pamet delala  :P

pa čimprej spet slikice od Hektorja :P od Kane tudi pridejo samo da jaz kaj fotiča v roke vzamem, pol se jih boš pa še naveličala  ;D