Rogz

Gost · 5696

delfinčika

  • Gost
: 29 December 2010, 17:20:39
Hoj!
Odločila sem se, da bom Maci kupila novo ovratnico.
Teme Rogz še nisem zasledila, pa sprašujem:
Ali imate kakšno tako ovratnico? Kako kvalitetna je?

Lp, Manca&Maca




Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 29 December 2010, 17:41:45
Jaz imam za Barta Rogz BigFoot. Je kar močna, me edino moti, ker ima klipsno - meni se sicer ni še nikoli odprla, ampak so bolj varne ovratnice brez ;)

vir



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #2 : 29 December 2010, 18:43:47
sam ta klipsa je kar močna...tko da ni neke panike ;)
 mi mamo tudi tako, samo modro, in drži super!!

mamo pa še tole in se je 1x že odprla...sam ma tud možnost zaklepanja, tko da spet ni panike!



drugače pa: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=3391.0

:)


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 29 December 2010, 20:25:35
Jaz jih imam ene par, vse so še cele in dobro ohranjene. Nikoli se mi nobena ni odpela pa jih ne zaklepam. Edino pri tistih brez našitega vzorca (gladke s vzorcem tačk npr.) me moti, da se raztegujejo, še posebaj, ko so mokre.



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #4 : 29 December 2010, 21:04:49
imela sem od te firme 4. prva ji je bila malo presiroka(ker sem se bala, da bi jo tiscala) zato jo je zgrizla z vratu in tako je koncala tudi naslednja. 2imam pa zdaj samo bolj priloznostno. za mojo Choho nimajo pravih dimenzij(vsaj kolikor so mi rekli, da se jih ne da dobit). res pa da so mi tudi ze prodali premajhno oprsnico in sem jim povedala pasmo in obseg... pridem domov in ji nisem mogla zapet pasckov pri najbolj razsirjeni dimenziji). res ti prodajalci kdaj "mimo vstrelijo". :D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #5 : 29 December 2010, 22:55:21
Jaz pa nisem bila zadovoljna, ker sta se dve klipsni na ovratnicah zlomili ::) In to kljub temu, da je šla klipsna skozi rinko in bila zapeta na zaklep.
Enkrat smo o tem že nekje razglabljali :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 29 December 2010, 23:58:59
Citiraj
Jaz imam za Barta Rogz BigFoot. Je kar močna, me edino moti, ker ima klipsno - meni se sicer ni še nikoli odprla, ampak so bolj varne ovratnice brez Wink

vir

Takole roza sem jaz fuul hotla moji kupit, samo kaj ko je 6 cm preširoka ::). Pa za 20e bi jaz pričakovala vsaj malo podloženo, saj moji takele dlako postrgajo pod "brado". Drugače pa klipsne zgledajo kar fino močne, vsaj pri širokih. Najbolj varne s klipsnami pa naj bi bile ovratnice Lupine.

Lp



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 30 December 2010, 10:34:34
Mi imamo tud tako kot polonči. :) Samo da je zraven še varovalna rinka, skozi katero gre klipsna.


Zaenkrat brez težav, klipsna lepo zdrži, čeprav je ne zaklepamo in zna Bart kr ornk potegnit pa cuknit. Edino kar je, je to, da se mi rahlo razteguje in jo moram ves čas popravljat.

Povodec imamo pa tud tak, samo črn in sem tud prav zadovoljna z njim.

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #8 : 30 December 2010, 11:37:36
Pri Rogzu se pojavlja ponarejevalec.Izgleda skoraj identično, kvaliteta pa bistveno slabša.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


delfinčika

  • Gost
Odgovori #9 : 31 December 2010, 11:55:02
A res? :-\
Ker jaz sem hotla Maci Rogzovo kupit, ker so tok lušn pa močne, samo, če bi pa dobila manj kvalitetno, bi jo pa naša zverina strgala (pomoje)   ::)
Mi pa ni preveč všeč, da so klipsne, to je res  ;)

Lp, Manca&Maca



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #10 : 31 December 2010, 13:11:54
Modeli ovratnic s klipsnami, kjer se potgne skozi obroček in klipsna ni neposredno obremenjena, so popolnoma varni. Ne vem, pa če ima rogz take modele. Sicer pa ob normalnem rokovanju in normalnem psu klipsne navadno zdržijo. Kdor ima pa nevarnega psa pa itak rabi posebno opremo in dvojno varovanje.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #11 : 31 December 2010, 13:33:23
Rogz ima take modele seveda.
delfinčka-samo previdno polej logotip na ovratnici/povodcu in da je vse pravilno napisano. Saj je na spletni strani Rogza napisano.

Jaz za v gozd strikno uporabim bolj močno ovratnico, če dam gor tako na klipsno, dam še pa kovinsko gor in na obe pripnem-ker je pač norc na divjad.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #12 : 28 Januar 2011, 21:00:51
Jaz imam za mojo 2 Rogzovi ovratnici in povodec. Morem pa rečt, da za ceno povodca (15€) sem pričakovala nekaj bolj kvalitetnega. Psička nikoli ni grizla povodca pa je po 3 mesecih bil celi sparan ob robih  ???. Imam ga že 6 mesecev, saj drži vendar zgleda pa obupno natrgan. Morem nekaj novega kupit. Predlagate katero firmo kjer za zadano ceno res dobiš kvalitetno?
Za ovratnice pa nimam pripomb.

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #13 : 29 Januar 2011, 11:37:53
Okrogli povodci so super, imam enega za takratnih 2500SIT in je kot nov.  Jaz niti ne gledam po firmah ampak vzamem v roke, pa vidim kak se mi zdi material povodca in tudi karabin-čerav tam bore malo kaj ugotoviš, razen tega da se lahko ali pa težko odpira.

Trenutno imam 1 Matis-pet-zadovoljna, Red Dingo imam od EU Celje in ta komplet je naš "mašni" za "svečane"priložnosti in sem tudi zadovoljna, še največkrat uporabljam moj večlet stari okrogli povodec.

Če se povodec vleče po tleh (kar se pri nas tudi dogaja) pol je normalno, da se ga prej načne.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #14 : 29 Januar 2011, 12:05:58
Okrogli povodci so super, imam enega za takratnih 2500SIT in je kot nov.  Jaz niti ne gledam po firmah ampak vzamem v roke, pa vidim kak se mi zdi material povodca in tudi karabin-čerav tam bore malo kaj ugotoviš, razen tega da se lahko ali pa težko odpira.

Trenutno imam 1 Matis-pet-zadovoljna, Red Dingo imam od EU Celje in ta komplet je naš "mašni" za "svečane"priložnosti in sem tudi zadovoljna, še največkrat uporabljam moj večlet stari okrogli povodec.

Če se povodec vleče po tleh (kar se pri nas tudi dogaja) pol je normalno, da se ga prej načne.

Hvala. Bom pogledala okrogle povodce  :).

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 12 April 2012, 09:40:28
Kje na netu (tudi tujina) se da najceneje dobiti Rogz ovratnice?

Once you go boxer, you never go back :)


AnjaDona

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 26 Junij 2012, 13:49:33
Upam da kdo preglejuje teme in sicer ker sem se odločila kupit red dingo pa tudi hurtto, prodajam te oprsnice,ovratnico in povodec znamke rogz.
Uporabljeno zelo malokrat, ker doma je večinoma spuščena, če pa kam grem pa dam 'lepšo' ovratnico gor  :P

Oprsnici:
http://www.bolha.com/oprema-za-pse/oprsnica-rogz-za-srednje-pse-pink-ali-rdeca-oglas1280920445

Ovratnica in povodec:
http://www.bolha.com/oprema-za-pse/ovratnica-ali-povodec-rogz-roza-barve-oglas1280921240

Upam da je sploh kdo zainteresiran, najprej da bo sploh kdo pregledal to temo.  ;)