Stanovanje - Lj

sasha · 29066

iskalcisozitja

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 30 Junij 2013, 16:42:16
Pozdravljeni,
imam srednje velikega psa in iščem stanovanje v Ljubljani oziroma v bližnji okolici. Sem redno zaposlena in glede na dohodke lahko za najemnino skupaj s stroški prispevam do 430 evrov. Lahko pa še s kom skupaj gremo v iskanje, kakšnega doma, kjer bi bili psi dobrodošli.
Zelo bi bila hvaležna za kakršnokoli informacijo.

Če želite, mi lahko pišete na mail; [email protected].

Lp



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #61 : 18 Julij 2013, 18:18:29

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


sla

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 27 Julij 2013, 15:57:15
Z avgustom se v štepanjskem naselju na Bilečanski ulici oddaja garsonjera 30m2 za 300eur + stroski, ki so trenutno okoli 100 eur čez zimo malo vec....
Lastniki so super ne komplicirajo pa še živali so dovoljene...(sem trenutno notri s staffordko, selive se v večje stanovanje)..

Če koga zanima naj mi pise na 040 301 519.

Lp




Ninny

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 11 September 2013, 18:26:02
Živijo, s fantom in srednje veliko psičko iščemo stanovanje v Ljubljani. Če kdo ve za karkoli kjer psička ne predstavlja problema se močno priporočamo!  :)



Canis

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 2
Odgovori #64 : 04 November 2013, 08:38:06
Oddamo stanovanje/garsonjero na Viču - viška cesta. Mirna okolica, miren blok, bližina PST (za vogalom).

Stroški so zmerni (pozimi), stanovanje je svetlo, opremljeno in obnovljeno.

Vseljivo takoj.

Za več informacij mi lahko pišete na zs ali na mail [email protected].



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #65 : 17 Januar 2014, 01:01:19
Objavljam na zeljo znanke. Ce kdo slucajno ve za kaksno stanovanje ali hisko.
Tri clanska druzina z 3letnim otrokom,4 psi srednje velikosti,tremi mucami(kastrirani) in sivo zakojko iscemo stanovanje z atrijem ali hisico z 3 spalnicami,dnevno sobo,kuhinjo in wcjem-po moznosti celorno opremljeno-usaj osnovno pohistvo.Iscemo v Lj oz v njeni okolici odalljeno max 20min. Najemnina je lahko max 550 plus stroski. Pa brez agencije ker to nanese veliko denarja. Nujna selitev do konca januarja. Res nebi radi ostali brez zivali.

ZgaGa


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 23 Januar 2014, 08:32:29
Posredujem oglas od kolegice:

V Štepanjskem naselju se oddaja enosobno stanovanje (blok, 10.nadstropje-razgled čudovit:)). Cena je 300€+ cca 100€ na mesec. Na novo prebeljeno, oprema vsa, razen pralnega stroja, ki pa se ga tudi da pripeljati. Živali dobrodošle. Za več info pišete na [email protected].




Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #67 : 11 Februar 2014, 20:01:25
Zivjo,

s fantom in srednje velikim psom iščemo stanovanje v okolici Lj. Želja je, da bi bilo 2-sobno...

Če ima mogoče kdo kakšne informacije, da se oddaja kakšno stanovanje, se priporočam za info :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #68 : 11 Februar 2014, 22:52:57
Uf Macika, boste bližje k nam prišli. Super.
Jaz sem tudi začela drugo stanovanje iskat. Tako, da če kdo ve kje za kakšno stanovanje, trosobno do max 550€ in da so notri zaželjene živali, se priporočam.
Iščem tudi sama in jutri začnem s klicanjem ljudi.

ZgaGa


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #69 : 12 Februar 2014, 10:49:06
Center, v zelenem okolju,32m2.

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.