Ocenjevanje tem in dodajanje zaznamkov

ninci · 9935

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 10 Januar 2011, 10:29:48
Od včeraj dalje je na forumu novost:

ZAZNAMKI: Temo, ki vam je všeč ali se vam zdi uporabna si lahko dodate med zaznamke. To storite tako, da ko ste v temi, nad naslovom teme izberete gumb zaznamek.
Svoje zaznamke lahko pogledate tako, da kliknete na gumb zaznamki, ki se nahaja nad Ad partner oglasi poleg gumbov profil in koledar. Tam je seveda svoje zaznamke mogoče tudi odstranit.

Druga novost je OCENJEVANJE TEM:
Nekatere so koristne druge precej manj. Ocene lahko služijo kot priporočilo ostalim forumašem in naključnim bralcem katera tema je vredna branja in katera ne.
S klikom na sliko se le ta poveča ;)


Lp, nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 10 Januar 2011, 13:43:18
Ful dobro :D :o

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 10 Januar 2011, 13:54:04
A se potem kje vidi recimo nek seznam tem in razvrstitev po ocenah?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 10 Januar 2011, 17:08:53
Seznam najbolje ocenjenih tem še ni predviden, je pa predvideno da se bo v seznamu tem ob vsaki temi pokazala tudi ocena le te.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4 : 10 Januar 2011, 18:27:53
Bi se dalo mogoce sem prilepit obe slikici, kako zgledajo zvezdice, ko so oznacene in ko niso? :-[ zdej pri vsaki temi pogledam na vrh in nikakor ne uspem zastekat, ali je ocenjena s 5 ali sploh ni :-[

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #5 : 11 Januar 2011, 11:14:49
Lilit, sem dala v priponke :) Neocenjene zgledajo bolj prosojne.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #6 : 11 Januar 2011, 11:20:09
Hvala ;D

battito animale


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #7 : 18 Januar 2011, 19:13:30
OK se eno vprasanje :)

Kaj pa "lajkanje" posameznih postov? Je to mozno?

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #8 : 19 Januar 2011, 17:21:48
Jaz sem pregledala vse razširitve za ta forum in je možno lajkanje postov, ampak v povezavi s FB. Se pravi da bi potem lajkali poste kot uporabniki fb in ne kot uporabniki foruma.

Ena možnost je pa še, da ocenjuješ posamezne poste, kar se vidi pri postu in na profilu uporabnika, čigar post je bil ocenjen.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 20 Januar 2011, 11:40:29
Ja zoatole opcijo se nisva odločila, ker bi v povezavi s FB najbrž kmalu nastala cela zmešnjava, poleg vsega ga nimajo vsi, nekateri ga sploh ne želijo imet in potem ni enakovredno okolje za vse uporabnike.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #10 : 20 Januar 2011, 11:43:58
Ja to v povezavi s FB cisto verjamem.

Ampak to ocenjevanje posameznih postov bi bilo meni zanimivo... posebej od kakih takih uporabnikov, ki spisejo kaksen res dober post v neki debati, pa potem pozabis, katera tema je bila to in sploh na kateri strani (ponavadi so to take burne debate z mnogo posti).

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #11 : 22 Januar 2011, 12:27:13
Pri ocenjevanjih imam jaz še eno dilemo :-[ Namreč nekateri mladi forumaši imajo blazen fetiš na zvezdice, točke itd. in se mi zdi, da bo potem za vsak prispevek pri kolegih potekalo novačenje za "lajkanje" prispevka, pa čeprav bo mogoče čisto brezvezen. Najbolje bi bilo nabrž če bi bila opcija, da si daš določeno sporočilo med zaznamke in ne celotne teme ::) Bi bilo za raziskat, kakšne so možnosti ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #12 : 23 Januar 2011, 20:15:49
Imaš prav ninci, sploh nisem pomislila na to. Čeprav se mi zdi, da aktivnih uporabnikov v "kriznih letih" ni ravno veliko.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 24 Januar 2011, 12:21:34
mogoče se to lahko reši tako, da se ta funkcija vklopi ko imajo napisano že neko število "normalnih" postov, ali pa da imajo sicer stari uporabniki to vklopljeno, pri novejših je pa tako, da se jim vklopi po napisanem določenem številu postov...