Pet Head

SunnyBean · 1537

SunnyBean

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
: 11 Februar 2011, 09:54:46
Ima kdo kaj izkušenj s to znamko ki se jo dobi v zooticu? Dišijo zelo, ampak me bolj zanima če so primerni za občutljivo kožo naših psov.




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 11 Februar 2011, 10:18:27
Tigi Bad Head-linija za nas-še vedno imajo, precej drago, jim je pa padla kvaliteta, še vedno pa so OK.
Nisem pa vedla, da so razvili tud za kosmatince.
Če pripišeš sestavine bi se dalo ocenit koliko je to OK.
Za občutljivo kožo imam jaz Biogroom herbal, pa Hery sensitive bi naj bilo kvalitetno, pa od Pure Paws.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 11 Februar 2011, 10:19:10
Jaz ta šampon gledam že nekaj časa... sem ga zadnjič hotela vzeti v zooticu pa me je odvrnila cena - cena v tujini se giblje okrog 10-11EUR  :-\

drugače pa , gledano s strani kvalitete izdelkov linije Bed Head, bi znala biti stvar OK.

Pri opisih je žal napisano samo tole:
Citiraj
Talk is clean, not cheap! Time to take care of that smelly pooch with our effective deodorizing shampoo. This powerful and gentle formula neutralized odours, not just covers them up. Scented with Fruit Fantasy.

Baking Soda and Ordenone: Work together to deodorize and freshen the coat

Vegetable Protein Extract & Hydrolyzed Soy Protein: Help build body and elasticity and leave the coat looking fuller and luscious

TO USE: Wet the coat completely with warm water. Apply shampoo gently, work back to the tail.
Lather well into coat. Avoid eyes and ears. Rinse thoroughly and towel dry.

Comes in a 16 fl. oz bottle (473ml)

All Pet Head formulas are pH adjusted and free of paraben, petroleum derivatives, sulfate and DEA