Nategatorski kupci oz. interesenti

Desobediencia · 15050

invisible

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 0
  • Green Mubev FB Buffy
Odgovori #30 : 27 Februar 2011, 18:12:02
Meni je pasja.zabava pisala za tamalo ovratnico od Red dingota. In sicer, da dobi bostonskega terierja, če pa njemu ne bo prav, da jo bo pa uporabila za čivavkota. No po ovratnico seveda ni prišla ;D

Nina


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 27 Februar 2011, 18:31:54
Da se ni zmotila, ker tukaj na forumu je hotela Bullterrierja :P

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #32 : 28 Februar 2011, 08:36:49
..saj nick ima pa taprav " pasja.zabava"  :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #33 : 01 Marec 2011, 10:44:39
hehe...sam moderatorji pa dobijo pop!"%itis zaradi takih, ko imajo po vsaj 3 nicke :)  pa pol že za vsakega padalca, ki sprašuje kar nekaj na forumu misliš, da je isti-a.  ::)

Sej ona sigurno bere vse to, sam pač nima kaj za dodat...Pa sem sigurna, da ima še kak nick, ker smo tega že razkrili, je blo treba na novo in spet fijufiju ljudi v glavo. Bogsiavedi pod kakim nickom piše zdej.  >:(

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #34 : 01 Marec 2011, 10:50:32
Bolje da z nobenim >:D



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #35 : 01 Marec 2011, 11:53:44
Sej se bo hitr izdala... nič bat.... Razen če bo še svojemu pesku spremenila ime...  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #36 : 01 Marec 2011, 12:18:20
Preberi višje. Tudi za pse spreminja imena-tako po forumih, uradno je že bolj zafrknjeno, rodovnik je kakršen je.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #37 : 01 Marec 2011, 13:09:13
Torej sem to kar pišeš, "Čara", falila... Jooj, res ma cajt...



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #38 : 01 Marec 2011, 13:22:22
admin ima vpogled v ip ne samo ime računa, nekako dvomim da zna oseba uporabljati proxije

Sicer pa še ena tema nemenjena pranju umazanega perila, sem upal na začetku da bo spet frčalo perje, pa sedaj tole razočaranje  ::)

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #39 : 01 Marec 2011, 13:33:45
Če se kdo bolje spozna. Kaj pa če se zamenja računalnik in po možnosti še lokacija? Kako pa potem?

Meni se zdi prav, da se na take ljudi tudi javno opozori, da pač se ostalim prišpara to "veselje ob na te go va nju".

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #40 : 01 Marec 2011, 13:39:11
Čara, se strinjam s teboj...  ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #41 : 01 Marec 2011, 13:44:22
Tudi če IP ni fiksen nimamo kej ;)
Drugače pa ja čara - po IP-jih se vidi da je lokacija druga, kot si ti omenila se je preselila. Prej je bil enak kot tvoj, zdaj je pa drugačen ;) Če bi jo blokirala že pod imenom bol.ha tudi ti ne bi mogla dostopat do naše strani.



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 01 Marec 2011, 13:59:55
Tudi če IP ni fiksen nimamo kej ;)
Drugače pa ja čara - po IP-jih se vidi da je lokacija druga, kot si ti omenila se je preselila. Prej je bil enak kot tvoj, zdaj je pa drugačen ;) Če bi jo blokirala že pod imenom bol.ha tudi ti ne bi mogla dostopat do naše strani.
Ona je bol.ha ? :o Še to >:D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #43 : 01 Marec 2011, 14:01:49
Ona je bol.ha ? :o Še to >:D

blob=bol.ha=pasja.zabava :P



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 01 Marec 2011, 14:06:46
blob=bol.ha=pasja.zabava :P
Ja, te bol.he se pa spomnim in raznih njenih scen ::) Počasi se tema lahko preimenuje v "nategatorski osebek - pozor!"
Aja, pa upoštevala sem tvoj nasvet ninci (in še od nekoga ;)) in spet "nadlegovala" vzrediteljico ;) Uspešno :P 8)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #45 : 03 Avgust 2011, 14:53:13
Čakejte mal, ona je Bol.ha? Midve sva zmenjeni, da ji razstavljam čivavo in bostonskega terierja (Roxy in Sky). In ene 2x sva se že dobile, da bi vadili, in je čist skulirana delovala. Ampak se mi zdej itak skor nič več ne javi ;/

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #46 : 09 Avgust 2011, 19:21:54
Meni je tudi čisto skulirana delovala v živo, ampak mentalno res nekaj ne štima z njo ;)
Vsekakor če se dogovorita ne sprejmi možnosti plačila "potem"  ;D  ;D

Je pa kar dolga vrsta ljudi, ki bi ji ob morebitnem srečanju verjetno konkretno spremenili videz. Mene mal razdalja j*be :)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.