S katero hrano hranite svojo mačko?

airedale10 · 3773

airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
: 26 Februar 2011, 10:25:55
Vidim da takšne teme sploh še ni. :o
Katero (industrijsko pripravljeno) hrano dajete svoji mački?

Jaz jima trenutno dajem almo nature, prej pa smo imeli še acano, aplaws, royal canin...ampak sta se naveličala.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #1 : 26 Februar 2011, 11:12:31
Poskusi še sanabele, ki je v splošnem zelo ješča hrana. Jaz sem poleg tega sprobala le schesir pa ni bilo nekega posebnega navdušenja.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 26 Februar 2011, 11:51:19
Poskusi še sanabele, ki je v splošnem zelo ješča hrana. Jaz sem poleg tega sprobala le schesir pa ni bilo nekega posebnega navdušenja.
Smo jo že mislili naročit po spletu, pa smo bili včeraj potem v živalski trgovini, kjer je niso imeli. Bo pa verjetno naslednja hrana sanabelle.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 24 April 2011, 11:07:01
Škoda da si lahko obkljukal samo 3, jaz bi dodala še Almo Nature, čeprav je to res občasno in še to samo konzervice. Aja pa Gimpetove konzervice so njami pa občasno Sheeba (tista draga varianta, ki ima več mesa, ne una paštetka).

TOP ji je pa še vedno Power of Nature (natural cat).



Kayya

  • Gost
Odgovori #4 : 30 December 2011, 19:28:22
Po navadi Royal Canin, zdaj imamo Trainer.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 30 December 2011, 20:30:54
Mi imamo sanabelle in imata rada, najbolj do zdaj. In že nekaj časa kupujemo različne kombinacije. Konzerve pa animonda, aplaws, almo nature pa sheba. Imam pa zdaj nek vzorček RC-ja za perzijke in jim je grozno dober, ampak hrane za perzijke pa menda ja ne bomo kupovali :o ???



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #6 : 30 December 2011, 20:52:38
Mi imamo tudi sanabelle. Prej smo imeli pa še PON pa nista bili preveč navdušeni, pa Schesir, pa sta se ga prenajedli

Dogs are best friends ever!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #7 : 30 December 2011, 22:09:17
Mi smo zaenkrat se na Royal canin kitten, pri enem letu bomo saltali na kaj drugega, ker RC je kar drag za kvaliteto, ki jo ponuja..  :-[ Razmisljala sem o Taste of the wild, Porta 21, Almo Nature, Sanabelle, itd.. Moram pa se konkretno "analizo" vseh naredit, in ugotovit, katera je dovolj kvalitetna za dovolj ugodno ceno.. Je le treba nahranit dvoje ust..  :P 8)

Ce ima kdo kaksen predlog za znamko se priporocam..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 30 December 2011, 22:29:30
Mi smo ravno tako planirali za 2 da bomo po enem letu zamenjali z royala... Kaj pa aplaws? Je kvaliteten pa ni zelo drag, ampak mojim ni bil preveč dober. :)



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 01 Januar 2012, 14:27:59
Jaz sem šla iz briketov Sanabelle na Schesir, zraven občasno (mogoče bom začela vedno to delat) dodam PON brikete. S Schesir hranim že zelo dolgo in je vsem 3 mačkam všeč.

Kar se mokre hrane tiče pa kupujem večinoma Schesir, občasno (odvisno od zaloge) pa Applaws.



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #10 : 01 Januar 2012, 14:31:30
Vecinoma PON, obcasno zmesam zraven Orijen in pa seveda surovo meso (z vsemi pripadajocimi deli)

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --