Karavan nabasan s psi

andi · 12835

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 19 Marec 2011, 09:16:46
... si pa dovolijo  ???

Da meni nekdo osvobodi psa iz prtlažnika....  pa da bi se mu potem posledično  še kaj zgodilo...
 Bi ga "osvobodila" mater ,da bi ga ...poorenk ... >:(...(  ne vem če bi v tistem trenutku razmišljala prav dosti... )

...pacienti  :-X . Pa to ne moreš verjet ::), da taki obstajajo  :-X

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #31 : 19 Marec 2011, 12:08:40
...in če bi ga pri poskusu osvobajanja pes ugriznil, bi ti še plačala...


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #32 : 19 Marec 2011, 13:08:25
 sicer malo verjetno ker sta bolj šleve oba, ampak >:D : Če bi že ga upam,da bi ga poorenk, potem bi ga pa še jaz...pol pa naj dokazuje kdo ga je bolj. :D

hujše je, da pes   luta okoli in res pod kakšen avto skoči.. ali pa ,da  že povzroči prometno... (Itak v vsakem primeru plača lastnik...)
 pa če ne gledaš samo iz tega stališča  za kaj vse se lahko lastnika oglobi...
 ampak kaj se lahko zgodi...

pacijenti.... :-X

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 19 Marec 2011, 13:15:04
Zaključek k vsemu skupaj: vedno več je čudakov in to res posebnih ::) :D


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #34 : 19 Marec 2011, 22:49:23
Mislim, mene ne bi ravno zanimalo osvobajanje in bi tako osebo prijavila za krajo psa. Odkar vem za nekaj primerov takih osvoboditev pa sem tudi upgradala pasje bokse in jih imam lepo pod ključem.

Če iz tujega avta vlečem denarnico mi tudi ne bo nihče verjel, da jo osvobajam, je pa izgovor res fantastičen.  >:(


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 21 Marec 2011, 11:13:04
Huh ja.. mene tudi stalno skrbi, da bi mi kdo tako ali drugače želel osvobajat psico iz boksa. Sicer bi psica na začetku lajala, ampak kaj ko se proda za eno prijazno besedo. Hudič je to, ko se bojiš, da ti lahko kdorkoli mimogrede ukrade psa, na drugi strani te pa kdorkoli lahko preganja, če imaš tega istega prijaznega psa prosto spuščenega.  ::) Najbolj zoprno je poleti, ko puščam odprta okna, ali pa celo prtljažnik. Mi je res prav zoprno če takrat nimam avta na očeh oz. na splošno jo res redko puščam samo v avtu pod takimi pogoji.  ::)



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 21 Marec 2011, 12:43:23
Me je nasmejalo tole. Dobro, da ni kdo srečal nas med selitvijo s 6-imi psi, 5-imi mačkami in 2-ma kačama v karavanu  ;D :o ;D


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #37 : 25 Marec 2011, 13:20:52
andi: Avto se ni pripeljal kar od nekje, ampak po makedamski cesti, po kateri se pelje vsaj 2-3x dnevno zadnja 4 leta (obvezno vsak dan nekje med 8:15 in 8:30). In ja psi zelo dobro vejo kam se peljemo, že ko zavijemo z glavne ceste.  :P :P :P :P :P In takrat se seveda začne vsako jutro ista pesem, vesela pesem, ki meni vsakič ogreje srce, ker psi vejo da grejo na en ornk sprehod, po sprehodu pa še na trening. Bolj kot da se ukvarjaš s tem, da nekdo spet preprodaja pse, se raje ukvarjaj s tem, da ko se ti umakneš s ceste, umakneš s ceste tudi dobermana, ki ga imaš na vrvici  (ne pa da se ti umakneš, pes pa ostane na cesti) :o :o :o :o

Pa lep pozdrav, Ivana