Copatki???

Galaxy · 2666

Galaxy

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
  • Dogs are my life, labs are my heart.
: 22 Marec 2011, 17:06:56
Nisem prepričana če kaj takega že piše, sem samo naslove tem pogledala. Skratka, slišala sem, da se za pse prodajajo nekakšni čeveljčki ali copatki. Za zaščito in higieno tac. A mislite, da je to dobro za psa? Hočem reči, kaj si nasplošno mislite o tem?

If It isn't a labrador retriever It's just a dog!
I adore labs!
I adore dogs!
I adore animals!
That's rulez!


ren

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 22 Marec 2011, 18:00:51
Mi smo kupili copatke za enega psa. Pa ne vem no... Enkrat jih je imel gor, pozimi. Preden sem mu jih obula, je trajalo celo večnost, pa še afnal se je. Motilo ga sicer ni, samo, ko sva tekla, so se mu pa takoj snele. Preden sva prišla do travnika, sva morala iti po cesti in mu je zelo drselo, čeprav naj bi bili iz materiala, ki preprečuje drsenje. Na koncu sva ostala kar pri kremi. V bistvu smo mu jih kupili, ker ga je predlani res zeblo v tačke in je dvakrat na sprehodu zacvilil in skakal.

Ali ima kakšno poškodbo?



miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 22 Marec 2011, 20:21:33
Misliš čevlje za ven al nogavičke za v stanovanju?



Mr_Globus

  • *
    • Prispevkov: 449
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 22 Marec 2011, 20:49:22
Na manamt.si imajo dobre - meni so zdržale eno sezono rolanja.

Samo če glih ne galopira po asfaltu ali hodi po ostrih skalah ne vidim potrebe za njih.



wayra

  • Gost
Odgovori #4 : 23 Marec 2011, 14:25:22
Copatki so se dobili v Kiku po en euro, če jih pes ne zgrize kar zdržijo, meni so prišli prav za Elmo po operaciji blazinice, ko so ji ven pobrali košček stekla, pa zdaj spet, ker si je blazinico posnela. Če ima pes občutljive blazinice, ali ne pazi in se drsa, ko se zaustavlja(kot Elma) je smiselno copatke nositi tudi na treningih agilitija, ob metanju žogice ali drugih naporih. Elma se je naprimer sedaj poškodovala, ko je lovila žogico in se zadrsala po blatu, pri tem pa očitno ob nekaj zadela, če bi imela copatke, se ji to ne bi zgodilo. Nekateri uporabljajo te copatke tudi zato, da pes nima umazanih nog, ko se vrne v stanovanje.



Galaxy

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
  • Dogs are my life, labs are my heart.
Odgovori #5 : 23 Marec 2011, 14:57:13
Aha, hvala, mislila sem za ven. Galaxy poškodb sicer nima ampak mi je prijateljica na drugem forumu priporočala.

If It isn't a labrador retriever It's just a dog!
I adore labs!
I adore dogs!
I adore animals!
That's rulez!