IRSKI MEHKODLAKI PŠČENIČNI TERIER

Puni · 1091

Puni

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 14 April 2011, 19:28:38
so softiji in so "softiji". Pri nas smo se potrudili in smo 14.4 2011 dobili vrhunske mladičke - čiste irske linije (oba starša prvaka uvožena iz tujine od preizkušenih vzrediteljev). Psički bodo imeli rodovnik, potni list, čip, prvo cepljenje ter bodo primerno socializirani in veterinarsko pregledani.
Če želite imeti nežnega kužka, ki je "softy" tudi po duši, ljubezniv do vseh ljudi, zlasti pa do otrok in drugih živali ter ne pušča dlake, kužka, ki se vam maksimalno prilagaja, je to prava pasma za vas.
Več informacij na http://softcoated.webs.com/ ali telefon:064-107-152 ali e-pošto:[email protected]



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #1 : 15 April 2011, 12:17:46
Če želite imeti nežnega kužka, ki je "softy" tudi po duši, ljubezniv do vseh ljudi, zlasti pa do otrok in drugih živali ter ne pušča dlake, kužka, ki se vam maksimalno prilagaja, je to prava pasma za vas.

Ne bi bila sedaj rada nesramna ali karkoli, ampak imam čast poznati kar nekaj pšeničnikov, pa da poudarim še to, da so mi blazno, blazno simpatična pasma, ampak v njih vidim vse katere druge kvalitete kot zgoraj opisane. Sploh to maksimalno prilagajanje nekako ne gre s teriersko naravo, in tudi ne ljubezen do vsega živega. Se mi zdi, da včasih znajo biti takšni opisi malo zavajajoči in tako pridejo psi v neprave roke.

Seveda pa čestitke za leglo, krasni starši...ta tip pšeničnikov mi je še posebej ljub.

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)