ranital

moly · 2728

moly

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
: 05 Maj 2011, 08:24:28
Kakšna ideja kako psu dati ranital?  :-\

Ostale tablete ponavadi raztopim v injekciji ali pa dam s kakšno dobroto... :P
Pri ranitalu oboje odpade - je zelo grenek zato mi z aplikacijo injekcije izpljune, skoraj zbruha... z raznimi salamcami ne pride v upoštev, ker smo na dieti.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 05 Maj 2011, 08:29:15
Odpreš gobec, daš tableto na koren jezika, zapreš gobec in ga držiš dokler ne pogoltne tablete ;) Tableto lahko daš tudi za zadnje zobe in enako počakaš da čutiš da je pogoltnil tableto.  Brez milosti  ;)



ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 05 Maj 2011, 09:09:22
Daj tablet v kakšen košček salame ali pa sira....pri meni so zmeraj tako vse pojedli  ;)



TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 05 Maj 2011, 10:16:06
Pri meni ne pomaga če dam v sir ali hrenovko. Psica v gobcu loči tableto od hrane in tableto izpljune  ::)

Pri nas dejansko pomaga da odprem gobec in porinem tablet čimglobje proti grlu, potem jo primem za gobec in gladim pod grlom dokler se mi ne zdi, da je požrla.

Sem se z leti že zverzirala, tako da gre hitro. Gobec pa razprem tako, da jo z levo roko primem na desni strani glave in si jo prislonim ob telo, z desno roko, v kateri imam tableto pa porinem kazalec med sprednje zobe, da odpre gobec, z levo malenkost dvignem glavo in potem skušam tablet z desno porinit pač čimglobje proti grlu.



riry

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 05 Maj 2011, 16:39:56
Pa če dopolnim TibiQijino tehniko ;)....tableto namaži z margarino, da bo še lažje spolzela po grlu ;D.