A se res nihče ne spomne???

katya · 96532

katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
: 12 Julij 2005, 12:37:18
NO PA ZAČNIMO:)....Kdaj bi se spet kaj dobili,bilo je govora o živalskem vrtu(če nas bo več najbrž kje drugje)...KJE?....KDAJ?...KDO?...Sej veste,da pr nas mormo vedet že nekaj tednov v naprej,da se Marko pripravi ;D ;D ;D.

            lp iz velenja

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 12 Julij 2005, 14:42:39
Mi imamo gonečko pri hiši, tako da... zaenkrat vse odpade z naše strani. Lahko se pa zmenite, pa vas mogoče brez gonečke pridemo pogledat in poslikat ;) ::)

Lp nina




katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 12 Julij 2005, 17:33:29
Ninci sej se ne bo trajalo celi mesec...kdaj računaš da bo konec?

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #3 : 16 Julij 2005, 19:23:04
tokrat bi prišla tudi jaz ... ampakk po 22.-setem pa pred 18 . augustom . Mislm s tamalo Kano bi prišla



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #4 : 16 Julij 2005, 21:05:08
Jaz bi tudi prišla. Vi samo povejte kdaj in kje pa pridemo če bo čas :)

Lp, Marusa


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 17 Julij 2005, 16:07:22
dobra ideja tole!
tudi mi trije bi prišli z veseljem.
jaz se dobrovoljno javim, da za naše štirinožne otročeke pripravim posebno slastno jed (seveda zdravo, uravnovešeno in okusno - recept dobila od prijatelja Francoza, ki ima restavracijo za pse). za dvonožne prijateljčke pa lahko pripravim deser po lastne receptu, ki je do sedaj še vse navdušil. kaj pravite?
nam ni problem priti kamorkoli in če bi se Aik izkazal za nestrpnega do drugih psov, ga lahko dam mirno v avto, saj v njem prav uživa.
če je potrebna pomoč v izpeljavi srečanja, se (spet) dobrovoljno javim! čez poletje imam vedno veliko časa, tako da me lahko maksimalno vprežete v organizacijske naloge.
pozdrav iz MB
dada, pero in aik



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 17 Julij 2005, 16:44:18
UUuuu imamo že prostovoljce, superca! ;) :D Najprej rabimo idejo kje bi srečanje imeli, če gre samo za 3 ali 4 pse ni problem če se nas zbere več... pa moramo poiskati kraj kjer naši psi ne bodo v napoto drugim in bodo lahko prosto "letali" okoli.


Citiraj
po 22.-setem pa pred 18 . augustom

Tudi nam bi tale datum nekako najbolj ustrezal.

Zdaj pa z idejami kar se tiče prostora na dan, glede datuma, hrane in pijače bomo pa potem zorganizirali, pa vsaj z naše strani lahko rečem, da se ponudbe AikVonFlink ne bomo branili ;)


Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 17 Julij 2005, 17:37:43
nam datum ustreza.
kar se tiče prostora, bi bilo najbolje, da se prilagodimo večini.
jaz bi v MB plac lahko našla. imam znanca, ki ima poligon za vadbo psov, ograjen in ne bi bili nikomur napoti.
no, to je moj predlog, čeprav malo dvomim, da bi se vsem dalo prit v MB.
lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 17 Julij 2005, 17:41:54
Citiraj
čeprav malo dvomim, da bi se vsem dalo prit v MB.

Če imaš res to možnost in ne bo nikogar, ki bo imel še kakšno kje na sredi poti med vsemi nami, potem bomo prišli v MB, zakaj pa ne? ;)

Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 17 Julij 2005, 18:00:30
OK.
jaz se jutri vržem na delo. malo bom še potelefonirala naokoli bivšim učencem, ki so razpršeni po vsej SLO, če vedo za kakšen fajn plac bližje LJ.
torej, čakamo nove ideje, jaz pa grem jutri na poligon pogledat, kdaj je frei v tem obdobju!
moj Aik že maha z repom, saj sem mu povedala, da bomo šli na "pasji piknik".
lp, dada in pero
 :-* vsem od Aika



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 17 Julij 2005, 21:25:38
No tudi mi imamo takrat čas...Tako da sigurno pridemo,točen datum in kraj pa prepuščamo vam ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #11 : 17 Julij 2005, 21:58:14
Citiraj
čeprav malo dvomim, da bi se vsem dalo prit v MB.

Jaz bi mogoče res raje videla, da bi bili bližje Ljubljani, ker moji starši že tako jamrajo, ko me morajo stalno voziti na pasje piknike in bi se jim zdel MB gotovo predaleč:-\ ::)

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #12 : 17 Julij 2005, 22:08:29
Citiraj
Jaz bi mogoče res raje videla, da bi bili bližje Ljubljani, ker moji starši že tako jamrajo, ko me morajo stalno voziti na pasje piknike in bi se jim zdel MB gotovo predaleč:-\


Mary če bo srečanje v MB, pa te starši ne bodo hoteli peljati mislim, da ne bo problema in boš lahko šla z nami ;)

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #13 : 18 Julij 2005, 21:33:50


Mary če bo srečanje v MB, pa te starši ne bodo hoteli peljati mislim, da ne bo problema in boš lahko šla z nami ;)

Lp nina

Aha, hvala, potem pa je lahko tudi v Mariboru ;D

Lp, Marusa


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 19 Julij 2005, 12:44:10
pozdravljeni!
delam malo reklame po MB-ju za tale forum in za naše srečanje in sem že pridobila "starše" od ene šarpejke (naj mi oprostijo lastniki te pasme, ker ne znam napisati originalnega imena). za poligon imam sestanek jutri dopoldan in javim takoj, kaj smo se zmenili.
rada ma vas dada! Aik pa vsem pošilja liz-liz!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #15 : 20 Julij 2005, 08:49:07
Citiraj
pozdravljeni!
delam malo reklame po MB-ju za tale forum

Koliko pa računaš?  :) ;) ::)

Lp nina




AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 20 Julij 2005, 11:32:56
ja, za enkrat računam samo v "čebeljem piku", čokoladnem seveda. če bom pa zelo uspešna, bom morala povišat tarifo na "sacher torte".
rada ma vas dada in lizika od aika



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #17 : 20 Julij 2005, 13:02:56
jaz sem za maribor..
aikvonflink upam da se ti uspe zmenit.. kateri poligon pa imas to v mislih?


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 20 Julij 2005, 13:23:16
mislila sem na poligon od Muhe Buha, pa sem zvedela, da ga več nima. imam še eno rezervo zraven konjeniškega kluba (to je neko dokaj novo društvo, vodi ga en Dragan) in grem popoldan pogledat, kaj se tam dogaja. če pa niti to ne bo šlo, nam bo plac odstopil en kmet v Zrkovcih, ki ima ograjen travnik.
fajn bi bilo, če bi se vsi zainteresirani izjasnili za točen datum, predvidevam, da bi bilo najbolje, da je vikend.
dajmo se, torej, zmenit za datum!
rada ma vas dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #19 : 20 Julij 2005, 21:52:23
30.7 imamo mi že en pasji piknik, tako da lahko 31.7, 6.8 imam jaz delovno dopoldne, lahko samo popoldne ali pa 7.8. Potem od 13.8 dalje smo pa na dopustu in lahko kadarkoli ;) Če se nam bo uspelo zmenit pa imamo za srečanje še nekaj v planu in sicer v zvezi z prepoznavnostjo članov ::)

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #20 : 20 Julij 2005, 22:06:39
Živjo!

Z veseljem bi prišla na srečanje,samo v Maribor me pa ravno nebi peljali.Če bo srečanje v Ljubljani ali Kranju pa z veseljem pridem,če bom doma( od 20-30.avgusta-sem na morju).

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #21 : 20 Julij 2005, 22:11:40
 ;D ;D Se mi zdi da bomo kmalu pri tem -->nagradno vprašanje "koliko psov in ljudi se lahko naenkrat pelje v Kangoju??! ;D"
Z prevozom ne bi bil problem ampak vseh psov, ki jih punce imate pa res nimamo kam dati. Se mi zdi da bom kmalu začela "Črt, a se ti ne zdi da bi rabila večji avto ;D"

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #22 : 20 Julij 2005, 22:26:01
o super tale srecanja :)......jaz tudi pridem samo v maribor....pa nevem ce pridem.......aja...pridem sama mogoce z kaksno psicko ampak z mojim pesjanom pa rajsi ne .... zdaj se sicer navaja na pse...ampak vcaih ga kaj pici...in je ze v njem....tko, da rondo ostane doma.....jaz pa grem....sama al pa z kaksno psicko. ;)..bomo videli

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #23 : 21 Julij 2005, 09:58:28
ja , meni pase 6. ali pa 7.8... pa glede na to, ce bo vroce, se prehitro tako ali tako ne bi mogli dobiti ::)
sem pa za maribor.. ker je johny v puberteti, pa mu tu pa tam kateri pes ni vsec.. sicer se z nekaterimi psi lahko normalno igra, tako da si samo tu pa tam kaksne zbere, pa potem na njih zarenci.. tako , da ce bo taka situacija, lahko grema domov.. ce pa se kam pripeljem, pa ne bom mogla met johnyja spuscenega, sem se potem brezveze vozla, ker da ga mam celi cas privezanega, pa nima smisla sploh prit ::) sem zakomplicirano napisala :-[..no, saj ste verjetno razbrala kaj sem zelela povedati ;)


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 21 Julij 2005, 11:31:39
vidim, da imamo vsi malo pomislekov zaradi naših samčkov. pa mislim, da smo vsi toliko razumni, da se bomo že kako zmenili in da ne bomo dovolili, da bodo eni sedeli pripeti, eni pa se bodo špilali. bomo že porihtali, da bo volk sit, koza cela, peseki pa po štajersko zlajhani. verjetno pa se vsi naenkrat res ne bodo mogli igrati.
sicer pa jih bomo tak najprej nafutrali, pol pa jim tako ne bo več do fajtov.da ne pozabim: NE POZABITE PRINESTI SKODELICE ZA HRANO IN VODO!

včeraj sem odkrila en čudovit prostor tik ob Dravi blizu Marlesa, zapuščena čolnarna (ampak je čisto) v gozdičku kakšen km od glavne ceste proti Rušam, za parkirat je placa še in še v senci seveda, zraven je bivša gostila Hugo (ki je tudi zaprta), prostor je kot nalašč za piknike, klopce so, pa neka mala graščina, peskovniki, igrišča, kar nekaj jasic in to se mi je zdelo idealno, saj dopušča veliko možnosti, tako da se ne bi vsi drenjali na istem travniku in en čez drugega bevskali.vsi prostori so v senci, je pa tudi veliko mest za sončenje... :)
ali se strinjate s tem prostorom? pikniki so dovoljeni (tja so me napotili moževi sodelavci, ki imajo tam službene čage in turnirje v malem nogometu), tudi voda čista in sveža je zraven, kdor od psov pa rad plava, pa ima tudi plažico.
javite, kako se Vam zdi predlog glede prostora, potem pa datum na glasovanje!
lp, dada



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #25 : 21 Julij 2005, 13:21:42
Citiraj
tudi voda čista in sveža je zraven, kdor od psov pa rad plava, pa ima tudi plažico.
Ojoj potem se pa zna zgoditi, da bo Zara samo v vodi ::) ;D

Drugače pa mi je po tvojem opisu prostor všeč. In če bi bia Nina in Črt res tako prijazna in bi se lahko peljala z njima bi bilo super :D

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #26 : 21 Julij 2005, 16:17:32
Takole odprli smo anketo in prosim če glasujete kateri dan vam najbolj ustreza.

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #27 : 21 Julij 2005, 20:52:41
Men je čist vseen,ker sem takrat še doma ;).Samo če ima kdo kakšen zic prost... ::) ;)


LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #28 : 21 Julij 2005, 20:58:33
Citiraj
Samo če ima kdo kakšen zic prost... 


Nič ne obljubim, ampak mislim da se bo za eno tako suhico kot si ti  že kaj našlo ;)

Lp nina



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #29 : 22 Julij 2005, 08:39:12
jaz sem hotla za dva dneva glasovat, pa ne gre :'(
za 31.7. sem proti, ker je razstava, pa tak mislim, da nisem edina, ki gre..ali pac? :-\