A se res nihče ne spomne???

katya · 97000

seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #180 : 03 September 2005, 12:58:12
OK!!To pol pomeni,da se dobimo okrog enih na počivališče lopata!!! ;D

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #181 : 03 September 2005, 14:46:53
ojla, carissimi!

upam, da sem sedaj prav poštekala, da se v Mb dobimo pri Marlesu ob 14h.

a boste znali prit do glavnega vhoda v Marles?
najbolje, da na Tržaški pri dežurni črpalki oz. velikem križišču zavijete na levo na C. Proleterskih brigad, greste naravnost do konca; tam zavijete smer Ruše in potem samo naravnost do znaka za Marles (ne morete zgrešiti, zraven je avtobusna postaja in veliko obračališče).

če bi zašli, ima Ninci številko mojega mobitela, pa me takoj pokličite.

ja, okoli hranjenja kosmatincev, ne bo krize, ker je plac velik in jih bomo malo ločili, res ni treba, da bi se med jedjo gledali.

novinarjev ne bo (sem bila prepozna), so pa obljubili objavo prispevka in fotk, če ga bomo spisali.

mi vas nestrpno pričakujemo!

lp, dada







AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #182 : 03 September 2005, 18:36:31
carissimi, ma kje ste še ostali!

pri nas se je malo situacija spremenila: pridva samo Aik in jaz.

po pregledu prijav je stanje sledeče:
pesiji: 5 babik in 3 dedi
ludeki:9

aha, še nekaj: dobila sem en novi full dober recept z ribami.
a je med prijavljenimi pesiji kateri, ki ne mara rib. samo da vem, da lahko pripravim še en menu  ;)

lp, dada


P.S.
Aikec bi še rad nekaj povedal: "dragi forumaši, prosim vas, pridite v čim večjem številu. mama bo skuhala dobro papico, oblubim, bom jaz osebno nadzoroval.  ja, pa plac je tud cool, taki fajni, s plažo in peskovniki, pa mala graščina za pesije je tam...ma vse je ok, samo število pesik me malo muči ...  mislim, no, premalo jih je, meni je pa mama oblubla, da bo dosti dosti pesekov, zaj pa čekirava prijavljene, pa sem pado v depresijo. ja, ludeki, pridite, no! dajte, no! vam pošiljam lubija in vas nestrpno čakam, Aik :-*"



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #183 : 03 September 2005, 18:59:22
novinarjev ne bo (sem bila prepozna), so pa obljubili objavo prispevka in fotk, če ga bomo spisali.


Dada v kateri "cajtng" bi nas pa dali? No saj bomo že kaj spacali skupaj, mogoče je pa tukaj kdo ki si želi ali pa celo je novinar pa bi mu bilo tole spisati v veselje. Slike pa seveda bodo, bomo spraznili kartico, napolnili baterije, samo upam, da ga na koncu ne bomo pozabili doma.


aha, še nekaj: dobila sem en novi full dober recept z ribami.
a je med prijavljenimi pesiji kateri, ki ne mara rib. samo da vem, da lahko pripravim še en menu ;)

Madona pa saj ti misliš zapraviti celo premoženje za eno pasje kosilo, res ne vem kako se ti bomo oddolžili ::) Če pri nas omenim ribe se že oblizujeta tako da... pri nas ni problem ;)

Hehe reci Aiku, da so vse babe, ki pridejo od hudiča in če verjame ali ne, bolje da jih je samo 5, ker če ne bi se mu zmešalo ;)

Tole pa je za Mary in Rinchy
Mary: avtobus Zlato Polje- Primskovo se ustavi pred tvojo hišo ob 11.20, bodita pripravljeni.  ::)
Rinchy: Avtobus Zlato Polje - Primskovo - Domžale se pri tebi ustavi ob 12h, bodita pripravljeni ::)

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #184 : 03 September 2005, 19:03:32

Rinchy: Avtobus Zlato Polje - Primskovo - Domžale se pri tebi ustavi ob 12h, bodita pripravljeni ::)

Ok,bom čakala na postaji ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #185 : 03 September 2005, 19:14:26
jutri UŽIVAJTE! Veliko slikajte! :) bomo držali pest za lepo vreme!

P.S. ... Rondo sporoča Aiku, da so vse babe fejst klub temu, da pozna samo rino, zaro, rumbico je pa videl ko je bila še v pleničkah ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #186 : 03 September 2005, 19:30:36
Ninci, o cajtengah je bolje, da se pomenimo na srečanju (sem vraževerna). ma saj veš, katere...
torej ti prineseš digitalca (sem si ga hotela sposodit pri bratu, bom pa prinesla mojega navadnega).
ne pozabit, ne pozabit...naredi vozel ali pa obesi že sedaj fotoaparat na vrata  ;)!

Citat: ninci
Madona pa saj ti misliš zapraviti celo premoženje za eno pasje kosilo, res ne vem kako se ti bomo oddolžili ::) Če pri nas omenim ribe se že oblizujeta tako da... pri nas ni problem ;)

eh, ma kaj je denar proti pasjemu veselju? nič! navaden papir!

torej, ribice...so obljubili sveže v ribarnici! če kateri pesi ne prenese ribic, mi naj lastnik to javi jutri do 10h, pls!

ma, Aikecu se bo že s 5 pupami zmešalo...samo pride tudi Blade, njegov dvojnik! tako, da bo res pestro!

Irenchy, ja, prosim, drži pesti, da nas vreme ne bo spet zahinavilo...hvala!

vas čakamo pri Marlesu ob 14h, če pridete slučajno prej, me pa pokličite!

lp, dada




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #187 : 03 September 2005, 20:10:39
jutri UŽIVAJTE! Veliko slikajte! :) bomo držali pest za lepo vreme!

P.S. ... Rondo sporoča Aiku, da so vse babe fejst klub temu, da pozna samo rino, zaro, rumbico je pa videl ko je bila še v pleničkah ;D ;D ;D

lp

Ha kljub pleničkam je bila takrat že prava babnca ;)

Ninci, o cajtengah je bolje, da se pomenimo na srečanju (sem vraževerna). ma saj veš, katere...
torej ti prineseš digitalca (sem si ga hotela sposodit pri bratu, bom pa prinesla mojega navadnega).
ne pozabit, ne pozabit...naredi vozel ali pa obesi že sedaj fotoaparat na vrata ;)!


Digitalca sem prav za to srečanje kupila novega ;D ;D Ne saj se hecam, ampak nov je pa res ;) Za cajtnge pa mislim, da vem ja ::) Ok, potem pa več jutri.

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #188 : 03 September 2005, 20:12:46
Ok, bova z Zaro čakali na postaji pred hišo ;D

Drugače pa Zara popapa vse kar dobi, tako da bo tudi nad ribicami navdušena :D

Lp, Marusa


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #189 : 03 September 2005, 20:21:08
Ribice Rini niso problem...jih je na morju papcala vsak drug dan :).Tako da,glede rib ni problema ;).


Se vidimo!

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #190 : 03 September 2005, 21:17:09
jaz pa ne morem pridit ...  :'( če bo še kdaj pa zihr pridem ... če bi blo srečanje u Logarski bi pa zihr pršla ...  ;D :D hehe ... lepo se mejte, pa upam, da bo feeejst sonček sijal ... da ne bo dežja .. ;D



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #191 : 03 September 2005, 22:43:16
OK!!To pol pomeni,da se dobimo okrog enih na počivališče lopata!!! ;D

Če bo vreme spodobno, pridemo tudi mi trije (od štirih ;)) in sicer Katarina in dva bojevnika - Xena in njen lover Konan.... Herkul bo ostala doma, ker se pač za pošteno bojevnico ne spodobi, da pride kar z dvema kavalirjema! ;D

Se vidimo.

Katarina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #192 : 04 September 2005, 00:06:46
jaz pa ne morem pridit ...  :'( če bo še kdaj pa zihr pridem ... če bi blo srečanje u Logarski bi pa zihr pršla ...  ;D :D hehe ... lepo se mejte, pa upam, da bo feeejst sonček sijal ... da ne bo dežja .. ;D

Jaj jaj nastja geografija te mal daje ;) ;) . Veš da si v Mariboru v enakem času kot v Logarski. Če vozijo naši sem v Mariboru pri cestninski v 35 min (okrog 80-90 km se mi zdi), do Logarske maš ap precej več vožne. Avtocesta dela svoje.

Drugače pa mejte se fajn, pa glejte da bodo dobre fotke. Tako pod 100/na psa ni sprejemljivo  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #193 : 04 September 2005, 00:33:54
Mi pridemo do 13h na Lopato!! Jaz gana in Katya, To pomeni 1x pesjanar in2x ludeka!!  ;) ;) ;) ;)


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #194 : 04 September 2005, 09:29:10
A kljub slabemu vremenu je srečanje?

Have a nice day !!!!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #195 : 04 September 2005, 09:43:44
No jaz stiskam pesti,da boste mal sončka fasali :).Čeprav pomoje vam bo pod nogami kar "čofotalo".No lepo se mejte.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #196 : 04 September 2005, 10:08:37
Seba a pri vas je slabo vreme??

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #197 : 04 September 2005, 10:14:25
V Kranju je vreme kar vredu... prav tako pa baje v Mariboru :)

A sedaj gremo?

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #198 : 04 September 2005, 10:17:10
V Kranju je vreme kar vredu... prav tako pa baje v Mariboru :)

A sedaj gremo?

Seveda gremo ;) ::)
Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #199 : 04 September 2005, 10:17:33
ojla, carissimi!

da vam javim vremensko karto v MB:
tukaj je zelo prijetno, suho, sonček sramežljivo kuka skozi oblake, ki pa ne kažejo, da bi se sprevrgli v kaj hudega. prav prijetno je. res!  :-* .

torej, mi vas čakamo. glede na to, da vsi pesiji jedo ribe, bo na menuju ribja jed.

Katarina, če ne boš znala priti do Marlesa, prosim pokliči, javim številko na tvoj mail in pridem nekam špo tebe. jaz imam tvoje info v PC, ki je na popravilu. pa ubogi Herkul! dobro, mu bomo papico zavili za zraven! ;)

Seba, Aikec Bladu sporoča, da ne bi bilo fajn, da ga pusti samega s toliko pasjih lepotic! same velikanke pridejo!


torej ob 14h pri Marlesu. če boste prej, me pokličite, prosim iz Hoč. zgrešili se pa ziher ne bomo 8)!

rada ma vas dada



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #200 : 04 September 2005, 11:08:43
Hojla!

Tudi tu, v Ljubljani, je vreme kar spodobno, vendar nam zaradi časovne stiske danes žal ne bo uspelo priti na srečanje.... :( :( ...

Imejte se skrajno fajn!

lp, Katarina in bojevniki



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #201 : 04 September 2005, 19:37:23
Evo me,prva za računalnikom ;D ;D ;D.Prvo srečanje uspelo,imeli smo celo sonček ;).Rina se je načofotala,naigrala,najedla...vse :).Slike bodo..(samo ne moje..hehe).Še enkrat hvala,Črtu in Nini za prevoz :-*.

Upam,da se kmalu spet srečamo!

LP,
Nina in (utrujena) Rina ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Lanyca

  • Gost
Odgovori #202 : 04 September 2005, 20:47:36
Ja supr no mi je full žal, da me ni bilo zravem. No kdaj pa bo naslednje srečanje? Ha ha ;D :D ;)
Naj kdo mal napiše kak je bilo, kaj ste počeli pa tko dalje...
Lp lanyca :)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #203 : 04 September 2005, 20:49:33
kdaj bodo sliiikceeee ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #204 : 04 September 2005, 21:27:11

Naj kdo mal napiše kak je bilo, kaj ste počeli pa tko dalje...


Noreli, noreli in še enkrat noreli. Najprej naj se zahvalim Dadi za res odličen plac, nihče nas ni motil, mir, nič ljudi, psi so v miru čofotali in noreli okoli, prijetna jasa na kateri tudi ni bilo smeti, skratka kar se tiče organizacije je bilo super. Dada je pripravila odlično kosilo ribice, makarončke in bog si ga vedi, kaj je še zmešala noter ::) kljub temu, da psi nad hrano na samem prizorišču niso bili navdušeni, je bilo le preveč drugih psov in niti niso imeli čas jesti, ampak smo vse lepo zapakirano dobili za domov. In naj povem, da sta oba naša bumbarja skledo doma trikrat oblizala.  ::)

Družba je bila zanimiva, Blade in Aik APBT-ja, Kitana posvojenka iz zavetišče, najbrž nekaj z APBT-jem, Smart, Rumba in Gana goldiji, Rina --> Bernka in gladkodlaka prinašalka Zara.

No nekateri so prvič v živo videli gladkodlakega prinašalca tako, da je bilo srečanje tudi poučno.

Na koncu smo pristali še v enem lokalčku, nekaj popili in se po pesjanarsko pomenili. Marko hvala za pijačo ;)
Upam, da zadevo čim prej ponovimo, ker smo se vsaj mi imeli super.

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #205 : 04 September 2005, 21:32:12
jaja treba ponovit :)...čeprav me ni bilo zraven ::).......zmenite se bolj za bližji konec ;D

slikce so pa že od mary.........čakamo še na slike od ninci in črta! :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #206 : 04 September 2005, 21:32:29
Tudi mi smo že doma! Gana je bila zelo zelo utrujena, ampak si je vzela malo časa in pojedla kosilo do konca. Tudi Gana je polzala posodo.  ;) ;) Srečanje je uspelo, Dada hvala za organizacijo in pasjo malico. Pa upam, da bomo kaj hitro ponovili srečanje.

Pozdravček, Marko in Gana  :) :)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #207 : 04 September 2005, 21:33:41
prej pozabila napisat....Marko hvala za pijačo ;).Pa hvala Dadi za papico za Rino..je bila tako sita,da večerje ni jedla ;).Rine pa vseeno ni spravil noben do plavanja,to trebuščka,pa konec ;D.

Upam,da nas bo naslednjič še več.

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #208 : 04 September 2005, 21:43:45
OK, kje naj začnem....
Z zahvalami? Najprej hvala Črtu in Nini za prevoz, politanke, piškote, prenašanje.... vse ;D Potem hvala Dadi za papico... Zara je najbolj navdušeno zmazala svoj obrok hehe, pa še malo je imela za večerjo ;) In hvala Markotu za pijačo ;) Ter pa vsem ostalim, hvala za družbo :)

Imeli smo se res super (upam, da bomo čimvečkrat ponovili). Moje slikice si lahko pogledate tu: http://mary.moj-album.com/album/1021595/

Lp, Marusa


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #209 : 04 September 2005, 21:44:49
vidla slikce od Mary ... aše jih ma kdo???