A se res nihče ne spomne???

katya · 96533

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #30 : 22 Julij 2005, 16:09:51
Glasuje vsak lahko samo enkrat, to se mi zdi tudi najbolj pošteno.
Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #31 : 22 Julij 2005, 17:02:33


Nič ne obljubim, ampak mislim da se bo za eno tako suhico kot si ti že kaj našlo ;)

Lp nina

Če pa že mene not spravte,mamo pa še eno bolj okroglo kosmatinko....razen če jo shujšam...heheheh ;).Je še kdo ki gre iz ljubljanskega konca?

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #32 : 23 Julij 2005, 20:01:09
Alo !
Že spet se oglašam tokrat s predlogom . Lahko se dobimo nekje doli pri Krki  , se mi zdii da pri Ljutomerju ( se bom pozanimala ) . No tam je travnik  z reko zraven  , pa kmečki turizem s kojni . Za tiste ,ki radi plavajo je tam globoka in plitka voda . Ne vem odločite s .. :-\



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 24 Julij 2005, 18:55:22
Kancha točno se pozanimaj kje in kako je tam glede psov, potem se bomo pa zmenili.

Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 25 Julij 2005, 15:27:20
sicer ne navijam za MB, ker se mi res ni problem pripeljati kamorkoli, samo fajn bi bilo, da prostor za piknik vsaj nekdo pozna, da ne bi šli "kuj nekam", pol pa bo tam en kup nerešljivih problemov. meni je prav karkoli, samo da je dovolj sence.

prostor, ki sem ga jaz našla je velik cca. 4000 kvadratov, je v gozdičku, ki je poln malih jas in skritih kotičkov s klopcami in mizicami (da se ne ponavljam), prednost se mi zdi tudi velik parking v senci, je pa res, da v bližini ni nobene gostilne.
včeraj, namerno v nedeljo, sva šla z Aikom in eno njegovo ljubico pogledat, kako je, in nam je zelo všeč. tam smo ostali skoraj cel dan in mimo je prišel samo en gospod s svojim psom in en par, ki je nabiral neke trave. sam kompleks ni popularen med mariborčani (ker imamo pač Pohorje in Kozjak, pa MB otok), tako da je plac zelo neobljuden, tudi sama sem bila sedaj prvič. ne vem, zakaj občina ne kaže več interesa za ta kompleks (je točno nasproti kopališča Otok). no, kakorkoli, čisto je in prav prijetno, pa še za nevihtne trenutke je poskrbljeno.
ne me narobe razumet, res ne navijam za "moj plac", še raje se kam odpeljem in vidim kak nov kraj, ampak dajmo poiskat prostor, ki ga je vsaj nekdo med nami videl ali ga pozna. o problemu z našimi samčki smo že vsi kaj povedali, zato sem tudi iskala prostor, kjer bo udobno predvsem psom različnih pasem.

lp, dada



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #35 : 25 Julij 2005, 17:53:52
ja se bom pozanimala ... pa ne pri Ljutomerju ampak pri ČRNomlju  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #36 : 27 Julij 2005, 19:15:37
Mislim, da je datum izglasovan, torej 7.8.
Ura?
Če predogov in točnih informacij glede kraja ne bo, ostaja kraj, ki ga je izbrala in preverila AikVonFink.

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #37 : 27 Julij 2005, 21:37:42
Eni bomo pa prtekl do maribora..... ::) ::) ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #38 : 27 Julij 2005, 21:42:02
Eni bomo pa prtekl do maribora..... ::) ::) ;D

Ne, bova dovolila, da greste z kolesom, pse bova pa peljala, ker konec koncev niso nič krivi :P ::) ;D

Lp nina



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 27 Julij 2005, 22:37:37
No sedaj sva tudi midva že doma...tako, da bova najbrž tudi midva prišla ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #40 : 27 Julij 2005, 22:43:46
Citiraj
tako, da bova najbrž tudi midva prišla


Tale beseda je v temi srečanje prepovedana ;) ;D :P

Lp nina



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #41 : 28 Julij 2005, 09:11:09
Ja sej veš kako je pr nas ;D nikoli nismo 100% dokler nismo tam...ampak tokrat nam bo uspelo ;)

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 29 Julij 2005, 11:18:28
ojla!
včeraj nisem nikakor mogla na server. sem bila že malo zaskrbljena, no, kot vidim, spet vse dela!

jaz že vneto pripravljam menu za kosmatince: tisti, ki pridete, mi, lepo prosim, sporočite, če je kateri na kaj alergičen.
bo klasika: 1/3 mesa, 1/3 ogljikovih hidratov in 1/3 zelenjave, dodatki pa naj bodo mala skrivnost velike pasje kuhinje.
pa da se takoj zmenimo, da ne bi potem prišlo do nepotrebnega letanja: hrana za štirinožnike bo samo za štirinožnike, dvonožniki bodo imeli strogo prepoved preizkušanja, odvzemanja, pihanja/hlajenja, itd.,  nasploh kakršnegakoli približevanja pesjanarskemu menuju  :) :) :)! v primeru patološke lakote dvonožnikov, se lahko sestane odbor za reševanje posebnih primerov, ki bo pisni prošnji ugodil, v kolikor bo dvonožnik predložil potrebna dokazila in potrdila o potrebi uživanja pesjanarske hrane  ;)!
 :D:-*

lp, dadal



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #43 : 29 Julij 2005, 16:36:14
Veste kaj me zanima...ob kateri uri nej bi bilo to srečanje? Ker je zdaj ta vročina in okrog 10-11 dopoldne je na soncu kar vroče sploh za naše štirinožce :-\

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #44 : 29 Julij 2005, 16:50:13
Dada ;D ;D Naša dva nista na nič alergična, vsaj ne da bi vedeli ::) Me pa zanima kako bomo izvedli skupinsko hranjenje vseh psov brez da bi prišlo do pričkanja??
Pa bi nam če bomo lepo prosili zaupala skrivne sestvaine oz. nasplošno kar celotno sestavo? Bo Raw food ali kuhano?


Rincy mi smo imeli v mislih popoldan, tam okoli 4h. Res da je vroče ampak če je senčka in zraven voda, mislim da ne bi smel biti problem. Bi pa prosila tudi druge za predloge glede ure, ker je nam praktično vseeno.

Lp nina




Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #45 : 29 Julij 2005, 17:08:53
Ham,ham,,,tale ura pa men ne "paše"...danes sem zvedla da nej bi mel v kr. smn(če mogoče kdo pozna kaj je to) ;) Tko da...verjetno mene ne bo...razen če bo dež in bo odpadlo,potem bomo pa datum prestavili(datum srečanja mislim) ;)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 29 Julij 2005, 19:40:37
Ninci, ma, hranjenje naj ne bi bilo skupinsko (pa veš, da imamo takoj Društvo za zaščito živali za vratom ::), si predstavljaš , kako bi se začel dnevnik? ;D). tam je dovolj placa, da se bo vsak kuža mirno najedel, pa svoje sklede imel na enem prostoru, mi pa bomo tudi malo ahtali, se kužiji lahko hranijo, tako da se sploh ne vidijo med sabo. mogoče pa nekateri uživajo v skupinskem hranjenju  ;D!
zato sem rekla, ne pozabite sklede za vodo in hrano!
menu je oboje, kuhano in row. za sedaj lahko odkrijem samo glavne sestavine: govedina in teletina se bosta samo na hitro predinstali v pireju od različne zelenjave (don't worry, moj Aik mrzi vse razen mesa, tale pa mi uspeva), potem gre še od glavnih pol riž, pol integralne testenine, pa malo lanenenga semena,pa seveda na olivnem olju, ... potem pa pridejo okusi in to naj bo do piknika skrivnost, prinesem pa recept. diši pa tako dobro! zato se bojim, da bomo prej štirinožniki to pojedli.
sence je več kot dovolj, pa še ob Dravi je! zmenite se za uro, pa vsaj približno število psov bi rabila. štejem iz postov, pa vedno napačno preštejem...
so, upam na lepo, ne preveč vroče vreme!

lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #47 : 31 Julij 2005, 21:03:15
Glede števila udeležencev je takole, z nama (ninci in Trigi) sigurno prideta Smart in Rumba, torej dva pesjana lačna doma pripravljena hrane ;) Potem pa naj bi poskrbela še za prevoz Mary in Zare ter Rincy in Rine, ampak najbolje da punce same 100% potrdijo udeležbo.
Aja pa zaupaj nam ceno obroka, da obložimo denarnice ::)

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #48 : 31 Julij 2005, 21:41:41
No, tudi jaz pridem z Zaro (torej +1 pes ;))
Za kater datum smo se potem zmenili?

Lp, Marusa


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 31 Julij 2005, 21:46:51
super :)! sem vesela, da ste potrdili. torej, še čakamo na potrditev vseh. ok, saj ni frke.

kar se tiče prispevka za obrok pa takole: glede na to, da sem vas jaz povabila in dala idejo za pripravo hrane za cartike, pomeni, da častim jaz. to je nepreklicno in neizpodbitno :)!, navsezadnje se v meni pretaka 50% čiste balkanske krvi (ja, žal, sem mešanka, nisem čistokrvna :)) in drugače res ne gre, mi morate verjeti na besedo.

za ostalo (torej za nas na dveh nogah) pa predlagam, da se zmenimo na licu mesta, saj je blizu en dežurni supermarket in gremo lahko vse tja nabavit, ko vsi izrazijo željo, kaj bi.
če bo treba pa kaj prej nabavit, bom že jaz, pa si bomo potem to razdelili, a je prav!

komaj čakam na vas!

lp, dada



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #50 : 31 Julij 2005, 21:56:23
Lahko še mene prištejete...samo še vedno nisem prepričana...1gor ali dol,se bodo drugi potrudi da bodo namesto Rine popapcali ;)

LP,
NIna

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #51 : 31 Julij 2005, 22:00:24
Citiraj
Za kater datum smo se potem zmenili?

7.8.2005

Citiraj
za ostalo (torej za nas na dveh nogah) pa predlagam, da se zmenimo na licu mesta, saj je blizu en dežurni supermarket in gremo lahko vse tja nabavit, ko vsi izrazijo željo, kaj bi.
če bo treba pa kaj prej nabavit, bom že jaz, pa si bomo potem to razdelili, a je prav!
Saj ne vem če za nas sploh kaj rabimo, važno je, da ima vsak sabo skledice za psa in liter vode zase, pa bomo potrpeli, konec koncev nihče ne računa na pojedino ampak na druženje ;)


Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 31 Julij 2005, 22:14:38
no, te pa tak ni problema! samo še za ure se moramo zmenit.

najbolje bo, da vas jaz počakam nekje na nekem dobro vidnem mestu, saj Drave ne bomo prečkali, ampak direktno iz avtoceste na Proleterskih brigad do konca, potem pa proti Rušam in pri Marlesu noter zavijemo.

a veste kje je prvi Merkator center, ko se pride iz smeti ljubljana (in se gre samo v msaeri center)? tam bi bilo idealno, lahko pa pridem tudi do Hoč, ko zavijete z avtoceste proti centru? kaj boste rekli?

lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #53 : 31 Julij 2005, 22:19:29
Khm po pravici povedano nismo ravno domači v Mariboru, ubistvu bi se bolje znašla na luni kot pa če bi me postavili sredi Maribora ::)Ampak jaz imam šoferja, tako da se bo on oglasil pa se boste zmenili :P

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #54 : 31 Julij 2005, 22:43:35
Aja še tole, ker bo naš fotoaparat takrat na dopustu, rabimo fotoreporterja, se kdo prostovoljno javi? Škoda bi bila namreč, da prvo srečanje ne bi bilo dokumentirano tudi slikovno.

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #55 : 31 Julij 2005, 22:56:48
jaz bi bila fotkar!! :) :) :) :) :) :)....TAKOJ.....ampak....tezka bo s prevozom ;)..tak da...mogce, mogoce, mogoce :-\ :-\ :-\ :-\

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 31 Julij 2005, 23:17:08
ma ni frke, moja kamera je sicer z očetom v SiCg, bom pa bratu rekla za digitalca!
ni si več treba delat skrbi za fotoaparat. bom pa še svojega navadnega prinesla, pa bo...

no, še ura? pa kje, razmislite... Hoče ali Merkator?

aja, ne vem če vsi veste, jaz imam pitbulla Aika in ga bom pripeljala. sicer ljubi psičke, posebej večje od njega, nekako pa ne mara samcev, čeprav ima nekaj prijateljev... no, Aik bo seveda na povodcu, če pa ne bo priden (tak lahko samo renči, ima dvojno varovalo, pa tudi mene je kar nekaj skupaj), pa bo moral druge skozi okno avta gledat... no problem for him :), tako da ne bo kaznovan s tem... je pa drugače zelo prijazen kuža in nima neke pretepaške zgodovine.

lp, dada



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #57 : 01 Avgust 2005, 08:20:41
aikvonflink.. bomo ze nekak z aikom..saj nikoli ne ves kak se bo s kom razumel ::) .. mogoce pa bojo vsi prijatelji ;)
aja, stejte se mene pa Johnyja.. midva pa vema kje je to..vsaj pribljizno,,no ce je zraven hugota, znama prit sama tja.. lahko pa tudi grem koga kam pocakat, ce bo treba ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #58 : 01 Avgust 2005, 09:23:29
Citiraj
(tak lahko samo renči, ima dvojno varovalo, pa tudi mene je kar nekaj skupaj),


nagobčnik misliš??

no mislim, da ne bi smelo biti problemov, Smarta ponavadi samčki ne zanimajo, sploh ne če je toliko samičk okoli. Od tega bo ena njegova velika ljubezen in stavim da bo celotno srečanje  nadlegoval samo njo ::) :-[ :P

Lp nina



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #59 : 01 Avgust 2005, 10:01:06
No ker prideva tudi midva,bi se lahko dobili v Arji vasi(tisti,ki greste iz lj)in se peljamo skupaj...mislim,da bi morala jaz maribor poznat,če sem pa tam že tri leta ;D...Sam mal bol natančno mi morš povedat kje je to...če sem prav razumela pol se peljemo iz centra maribora proti rušam mino Štuka in potem pri Marlesu noter...no zdej ne vem al sem prav razmišljala-ali bi mogli prit po ruški strani?...No če mi boš razložila potem lahko pridemo vsi kar do tja. ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!