A se res nihče ne spomne???

katya · 96534

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #60 : 01 Avgust 2005, 10:06:40
No to, da bi se dobili nekje sredi poti in bi nas vidva vodila bi bilo pa sploh najbolj super ;) Tako, da se samo vidve zmenita kje, mi se bomo pa potem samo zmenili, kje se dobimo na poti.
Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 01 Avgust 2005, 11:25:00
Sam mal bol natančno mi morš povedat kje je to...če sem prav razumela pol se peljemo iz centra maribora proti rušam mino Štuka in potem pri Marlesu noter...

Katya, prav misliš, samo ne vem, če veš, da so sedaj na Studencih tako zavozlali promet, da še sama redno fulam izhode.

če veš, kje je Mercatorjev tržni center ne velikem križišču (ko se odcepi ena cesta proti Teznu, druga proti cenru, tretja na Tabor), bi bilo najbolje, da se tam dobimo (mimo Štuka ni treba, ker bi se že zgubili in bi morali do Ruš, da prečkate spet Dravo).

torej, če veš, kje je ta Mercator, bi se jaz tam utaborila, me spoznate po Aiku  :)! tam bi bilo idealno, ker potem gremo samo naravnost do ovinka proti Poljanam, potem na Limbuško in proti Marlesu. se zapeljemo tik do Marlesa, potem obtovarni po ozki cestici v gošo in čisto do konca goše do stare čolnarne!

no, sem čisto pozabila, da sem že omenjala, da imam pita, a sem se vstrašila, da mogoče vsi ne veste (paranoia, ampak priučena :)!) lepo, da nima nihče nič proti.
ne, Aik nima nagobčnika, prej bi ga jaz morala imeti  ;); ima pa ovratnico in oprtnico in ko vidim, da mu še dlake na nogi pokonci stojijo, je dvojno pripet.

no, se zmenimo še za uro, pa bo!

lp, dada



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 01 Avgust 2005, 11:29:04
...se bodo drugi potrudi da bodo namesto Rine popapcali ;)

no, boš pa Rini en pozdravček iz MB odnesla, ji bomo v folijo zaviili, pa bo doma v miru popapcala  :) (boš pa morala podpisat, da ne boš ti po poti domov tega pojedla  :) :) :)!

pa vseeno še malo pretuhtaj, če bi se Rina lahko kam stisnila, pa zraven prišla  :).

lp, dada



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #63 : 01 Avgust 2005, 11:33:55
Citiraj
no, sem čisto pozabila, da sem že omenjala, da imam pita, a sem se vstrašila, da mogoče vsi ne veste (paranoia, ampak priučena !) lepo, da nima nihče nič proti.
ne, Aik nima nagobčnika, prej bi ga jaz morala imeti  ; ima pa ovratnico in oprtnico in ko vidim, da mu še dlake na nogi pokonci stojijo, je dvojno pripet.


Mi načeloma proti lepo vzgojenim nimamo popolnoma nič. Smart ima v bloku enega kolega, ki je tak cukerček, da bi ga takoj sunila, Rumbi je pa sicer en "malo" obgrizel uho :-\, ampak nima strahu tako da pomoje ne bo panike.

Joj, komaj čakamo!!

Citiraj
no, boš pa Rini en pozdravček iz MB odnesla, ji bomo v folijo zaviili, pa bo doma v miru popapcala   (boš pa morala podpisat, da ne boš ti po poti domov tega pojedla    !

pa vseeno še malo pretuhtaj, če bi se Rina lahko kam stisnila, pa zraven prišla  .

Saj tole sploh ne bi bil problem, sva že razmislila kako lahko peljeva 4 ljudi in 4 pse, hvala bogu za velik avto, samo če gre Rincy na nek sejem (ali kar koli že ::) ) potem ne bo ne rincy ne Rine, in lahko v folijo zavito odneseva midva, sproti na poti domov ;) Ampak ne garantirava, da ne bomo mi pomalicali po poti ;D



Lp nina



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #64 : 01 Avgust 2005, 11:36:40
Kaj pa če se dobimo pri Štuku in gremo od tam naprej skupaj...ker tale Merkator res ne vem kje je oz. katerega misliš.Sej od štuka se pol sam čez koroški most peljemo in nato na desno proti rušam ... a ne?

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #65 : 01 Avgust 2005, 11:38:46
Ninci...ne grem na sejem :D ;D Tist smn..nevem kako bi drgač povedala(po slovesnk)...uglavnem zgleda kt en rojstni dan...ješ pa piješ..hehehehhe ;)To majo pri moji babi običaj-na gorenskem...sej tut če ne grem...bom probala prepričat :)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #66 : 01 Avgust 2005, 11:51:30
Kaj lahko pride tudi en moj prijatelj s svojo psicko ??? ??? ??? ???....samo tako mogoce lahko pridem :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 01 Avgust 2005, 11:57:43
Kaj pa če se dobimo pri Štuku in gremo od tam naprej skupaj...ker tale Merkator res ne vem kje je oz. katerega misliš.Sej od štuka se pol sam čez koroški most peljemo in nato na desno proti rušam ... a ne?

Katya, če se dobimo pri Štuku, potem morate najprej v center in ovinek čez celi MB. mislim na Mercator, takoj ko v MB prideš iz smeri LJ, na tistem ta glavnem križišcu, ker ni potrebe sploh it v center in Dravo prečkat.

lahko pa počakam v Hočah, na avtobusni postaji pri pokopališču, ki je takoj ob avtocesti (malo pred Hočami imate iz smeri Lj odcep proti centru z velikim ovinkom). ja, mislim, da vas bom kar tam počakala, me ne boste mogli zgrešit: plava petka + črno-beli cucek + rotveilerska baba  :).
sicer pa nekaj slikic: http://aikvonflink.moj-album.com

a se dobimo torej pri pokopališču v Hočah?
tam mimo boste morali vsi! no, razen če kdo pride iz smeri ZG, potem je treba pa k Mercatorju.

lp, dada

P.S.
Aik: "lepo prosim, čim več pesik za mene, lepo prosim. ona Rina mi je tak všeč, taka baba je, joj, pa ona Rumba, joj, mi se že meša...kaj šele bo, ko jih bom vido!"
ma vas rad aik



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #68 : 01 Avgust 2005, 12:11:29
Citiraj
Aik: "lepo prosim, čim več pesik za mene, lepo prosim. ona Rina mi je tak všeč, taka baba je, joj, pa ona Rumba, joj, mi se že meša...kaj šele bo, ko jih bom vido!"
ma vas rad aik
Rina je že zasedena... ::)...njo ma smart ;) ;).Kaj pa Zara?..ona bo brez Monda :Phehehe,bo imel pa smart 2 ;D

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #69 : 01 Avgust 2005, 12:25:46
ne vem no..johny je pravi sarmer,, k vsaki psicki se slini... ne garantiram, da ne bo kateremu njegove prevzel ;D ;D ;D .. drugace pa bi mu jaz kar zaro dala, ker so mi flati full lepi, pa se dalmatincev je navajena ;) ;D ;D
hehe,,na koncu pa bojo psice za sebe, pa samo rencale na vse pse ,ki bodo hoteli zmotit njihov klepet ;D ::) ;D ;D


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #70 : 01 Avgust 2005, 12:27:19
bi pa lahko vseeno prisel mond.. petra nic se ne oglasis? :-\ .. saj ves da sta vabljena, pa se potem za par dni k meni ;)
mogoce ma celo se kdo prostor za prevoz iz lj? ???


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #71 : 01 Avgust 2005, 12:42:01
hehe....eh pri nas odpade, je predaleč, jaz se mam za učit zdajle, tako da tiste tri dni čist odpadejo, mond se mora pa vsaj mal pozdravit od tistih odrgninic, ker drugače se lahko še zakomplicira....
če pa se nebi mela za učit bi pa najbrž kar prišla ja ;)
ti pa glej da držiš johnyja stran od zare!!ker če mond kaj izve da je johny kaj poskušal.... >:( :-X :P



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 01 Avgust 2005, 12:43:33
mi mama bere zaj tote poste, pa moram rečt, da nisem srečen... :-\ :'(.
a zaj pa si bo vsaka še svogea pripelala... babe, babe... ::)
me mama tolaži, da bom kaki sigurno všeč, pa če bom lep, pameten in priden, še kako keremu prevzamem... ja,tak bo  ;)!

vas ma rad aik




katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #73 : 01 Avgust 2005, 14:06:13
Ja sej kljub temu,da se dobimo pri štuku ne bomo šli čez center ampak tak pod pohorjem...ker tale merkator men še zdej dela preglavice...če jih je pa tolk.....No sej grem danes v mb pa si bom mal ogledala pa pozanimala bol točno kje je to pa bom pol sporočila,če kaj več vem ;)

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #74 : 01 Avgust 2005, 14:08:59
Rincy: drugače je bila Zara Smartova 1. ljubica... se je najprej vanjo zaljubil ;D

Lp, Marusa


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #75 : 01 Avgust 2005, 14:14:01
Naj vas potolažim Smart je označil samo eno ;D ;D ;D...da se ne bota preveč kregali ;D ;D ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 01 Avgust 2005, 14:27:44
Ja sej kljub temu,da se dobimo pri štuku ne bomo šli čez center ampak tak pod pohorjem...ker tale merkator men še zdej dela preglavice...če jih je pa tolk.....No sej grem danes v mb pa si bom mal ogledala pa pozanimala bol točno kje je to pa bom pol sporočila,če kaj več vem ;)

Katya, res ni treba iti do Štuka, ker se Drava ne prečka, potem se boš še bolj zašila... verjemi mi!
ma pustimo Mercator!
predlagam, da vas počakam v Hočah, takoj za semaforjem je avtobusno postajališče ob ograji pokopališča in tako morate tam mimo, potem pa gremo po najbližji poti, kaj praviš? bodi danes pozorna na prihod v Hoče, pa boš videla avtobusno, brez veze, da se danes v tej vročini voziš in iščeš ta Mercator (je pa nasproti Baumaxa, tam kjer je Jello, pa Turboschuh, pa McDonalds-McDrive..).

lp, dada



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #77 : 01 Avgust 2005, 14:28:39
No,pol sta pa Rina in Zara prosti! ;) :D ;D

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #78 : 01 Avgust 2005, 14:43:40
Kaj lahko pride tudi en moj prijatelj s svojo psicko ??? ??? ??? ???....samo tako mogoce lahko pridem :)

lp

Na irenchy ste pa čisto pozabili  ???  Irenchy, pomoje da nebi smel bit problema, vsaj iz moje strani ga ne vidm :)

LP, Črt



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #79 : 01 Avgust 2005, 14:51:19
Aja tisti merkator...ja pol pa tak povej!!!No Merkator torej...Moja lojtra je mal dalša,ampak si pridem gor.

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 01 Avgust 2005, 14:51:52
ja, jaz sem tudi hotela vprašat, če lahko pripeljem enega prijatelja, ki sicer trenutno nima časa za forume, ampak mu jaz več kot izčrpno poročam o vsem?
je pravi pesjanar, samo dvomi, da bo psa pripeljal s seboj, ker so gospod labradorec že v lepih letih, Alek pa bi rad spoznal prijazne pesjanarje.

lp, dada

P.S.
ne pozabimo na URO!!!!
pa dokončno mesto zbora: HOČE - takoj za semaforjem, pri pokopališkem obzidju na avtobusnem postajališču! a velja? tisti iz Lj greste tako mimo in ni treba nič iskat, samo gledat na desno :-*!



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 01 Avgust 2005, 14:53:34
Aja tisti merkator...ja pol pa tak povej!!!No Merkator torej...Moja lojtra je mal dalša,ampak si pridem gor.

ma, no frks!
sva istočasno pisali post, zato še enkrat: Mercator ali Hoče?
pa ura?

lp, dada



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #82 : 01 Avgust 2005, 15:02:52
Ja Merkator,čeprav se imi zdi,da bi lahko prišli tudi kar do tja,ker ceste v mb poznam kra dobro se že 3 leta prebijam po njih vsak dan...sam mi morš tak obrazložit(trgovine al pa lokali)...mal se mi itak sanja,da se gre to tam k so zdej neki cesto popravljali...a to gremo ven iz mb proti rušam?al je odcep še v mb?....No odloči se al pridemo bližje al pa kr pred merkatorjem?

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 01 Avgust 2005, 15:06:39
najbolje bo Mercator!
sem zelo blizu doma in res ne bi imelo smisla, da bi vi iskali, jaz pa se še kje mimo vas peljala  :)!

samo še ura!

lp, dada



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #84 : 01 Avgust 2005, 15:16:01
jaz sem za to da se dobimo cim bolj pozno..kaj vem okrog 5? ali pa se kasneje? kaj pravite ostali? ???
aikvonflink potem ste kej blizu betnavskega doma? kam hodite kaj na sprehode? jaz grem vcasih v betnavsekga ali pa od ledine gor po gozdu :)
drugace pa jaz tudi predlagam da se kar pri mercatorju dobite, da ne bote potem iskali ;)


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 01 Avgust 2005, 16:25:36
aikvonflink potem ste kej blizu betnavskega doma? kam hodite kaj na sprehode? jaz grem vcasih v betnavsekga ali pa od ledine gor po gozdu :)

Jasmina, sem ti poslala sporočilo na PM, samo sem naredila napako, pa sem vtipkala subject v CC/BCC (sorry, Ninci in Trigi za napako, sem bila prehitra in sedaj ubogi server išče uporabnika "blizu Betnavske" - soryy sorry sorry, prosim potolažite ga v mojem imenu). upam, da si dobila.

meni je ob 17h idealno, samo ne vem, kako bo za "vozače"... sicer pa mi iz Mb moramo okoli ure biti tiho  :) in se prilagoditi. kar zadeva mene, lahko prej ali kasneje, vseeno!

lp, dada



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #86 : 01 Avgust 2005, 17:07:09
Aja tisti merkator...ja pol pa tak povej!!!No Merkator torej...Moja lojtra je mal dalša,ampak si pridem gor.

Katya!! To je tisti merkator, ko je zraven McDonalds. Tako boš pa točno vedela kje je to!! Hahahah


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #87 : 01 Avgust 2005, 17:14:27
Meni je za uro vseeno, ker bo zraven tako ali tako voda in se lahko vsi malo skopamo. Hahaha!! Tudi dvonošci.  ;D ;D ;D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #88 : 01 Avgust 2005, 18:42:20
Mislim da za Rino ne bo treba nič nosit.....ampak zaenkrat še nič ni 100% ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #89 : 01 Avgust 2005, 22:43:54
madona sem se komaj prebila čez tole pisanje.

Katera je Smartova ljubica št. 1 se bo tako ali tako videlo na pikniku, tako da se nikar ne kregajte. Če mu povem, kako se grebete za njegovo poznornost bo takoj zrastel še za dodatnih 5 cm ;D.
 

Citiraj
Kaj lahko pride tudi en moj prijatelj s svojo psicko    ....samo tako mogoce lahko pridem

Seveda lahko, obvezna oprema je pasja skleda in lačen pes ::) ;) Ter predhodna najava, da bo AikVonFlink že prej preračunala koliko materiala rabi nabavit.

Glede ure... nam je tudi vseeno, od naju pa sta odvisni Rincy in mary, tako da... irenchy glede na to da si odvisna od nekoga drugega lahko ti poveš kdaj vama paše, da boš lahko prišla.

Lp nina