A se res nihče ne spomne???

katya · 96832

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #210 : 04 September 2005, 22:27:18
Evo še nekaj naših slik TuLe

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #211 : 04 September 2005, 22:32:18
Evo na Tej sliki pa zgleda,kot da bi Rina plavala...hehe...torej je danes plavala ;D ;D ;D ;).

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #212 : 05 September 2005, 09:36:06
Slike so super.  ;) ;) Še sreča, da je imel kdo zraven fotoaparat.  :) :)


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #213 : 05 September 2005, 10:05:01
vidim da ste uzivali.. mi smo na morju tudi uzivali, sem pa na plazi veckrat pomislila na vas ;D :P
drugace pa glede na to, da vam je bil prostor vsec, predlagam naslednjo srecanje na istem prostoru ;D ;D


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 05 September 2005, 10:47:29
ojla, carissimi!

vidim, da ste že bili pridni, midva pa sva kar v vodoravnem obležala do malo prej ;).

ja, piknik je tudi nam bil super. se že veselimo naslednjega.
hvala vsam, da ste prišli, posebej Ninci in Triggiju za njun entuziazem in dobro voljo, pa vsem ostalim za dobro družbo in seveda Markotu za drink.

nam se je seveda piknik začel s pehom, tako da smo (ojoj, pa iz MB in to še kao gostitelji ::)) prišli prepozno. ja, zamudili smo plavanje in skakanje, pa se jaz zdaj kao malo tolažim, da je morda bilo za Aika bolje, da ga pesike niso takoj ob prvem srečanju škropile, ker mu je to največja kazen, kar obstaja (da ga z vodo pošpricaš... ::)).

no, Aikec je doma ob odhodu prevrnil lonec s pesjanarsko hrano; ni in ni hotel razumeti, da gredo njegove stvari ven. večino hrane smo rešili (se je razsipala po jedilnici), nekaj je je ostalo potem doma, nekaj pa v smeteh. ja, recept sledi, vsekakor, je zelo primeren za igračkanje. potem pa naju je še policija zaustavila, sicer samo kontrolno, tako da sem bila že čisto obupana in sem že padala v histerijo, da bo peh sledil pehu...najbolj me je skrbelo, kako bo Aik reagiral na tako velike pesike, saj se ponavadi srečuje z manjšimi (z velikim "bratrancem" se že lep čas ne videva)...

skrbi so se razblinile, ko sva prišla na jaso. vsi psi, brez izjeme, so full lepo vzgojeni in pridni. Aik in Blade sta kot predstavnika APBT-jev bila seveda na povodcu, ostali pa so lahko prosto tekali naokoli. no, šli smo se tudi eno demonstracijo: psi v račka vrsti do sosednje jase in nazaj. je šlo, res, sicer so eni malo vlekli, izgredov pa v vrsti ni bilo...nekako sem prišla do sklepa, da se tudi "poredni" psi prilagodijo pridnim, če so le-ti v večini.

poučno je pa bilo, zelo: sem med tistimi, ki je prvič videla flatcoated retriverja. ja, Zara je prava gospodična, zapeljivka, da je kaj...te kar s tačko zadrži pri sebi. lepa punca! pa Rina, oh, kakšen srček! sva se lepo pocartali (sem prvič sploh božala berniko) in sem se čisto stopila, ko sem počepnila k njej, pa se je, tako velika in mehka, na mene celo naslonila. kot velika nežna špilika! Gana je bila malo bolj previdna in sramežljiva gospa, fletna, toda niti malo prevzetna ;), zelo nežna, nežna pesika. se mi je pustila pobožat, mislim, da jo je vonj po hrani prepričal, da sem OK :). ona ima svojega atija in se ne pusti preveč drugim šmajhlat, hehe, je rekla njena mamica. Smart pa je res zelo "smart" 8), mislim, pameten, lep pa kot hudič, hehe...edini samec, ki je bil spuščen, pa se za druga dva na povodcu sploh ni brigal. very smart, Smarty! Rumba je poskočna lepotička, me je prišla prva pozdravit in s tem potegnila še vse ostale. se mi je zdela kot dežurna pobudnica za igranje. Kitana je bila najmlajša, prijazna in zelo hvaležna kužika, ki jo Seba spravlja k sebi in se ji že vidi, da lepo napreduje. ta velikih pesik je sploh ni bilo strah. žilava malčica, da je kaj! no, in še Blade, impozanten pitbulll, po barvi in vzorcu Aikov dvojnik, toda veliko močnejši in večji od njega. prijazen mulček je bolj gledal v pasjo druščino in se mi ni mogel čisto posvetiti.

zanimivo je bilo, da niti en samček ni hotel jesti. Blade in Aik sta samo cvilila. Rina je bila najboljša, ko je Aikeca malo zafrkavala, ker je bil na ketni, meni je bilo zelo simpatično, kako mu je pred nosom, ogromna lepotica, plesala in ga izzivala prav po babje, hehe...
Aiku je sicer najbolj šmekala Zara (ja, ona pa je imela oboževalcev...), pa Rina mu je bila tudi cool, no, saj so mu, mislim, bile kar vse všeč, samo je pa zelo starteško vlekel k Bladu. mu je bil on najbolj zanimiv...ah, saj veste zakaj, pretepač pač...ga je hotel malo povohat, pa videt, kako bo kaj reagiral... ja to so pa pitbulli.

hehe,...imela sem fotoaparat zraven, pa sem čisto pozabila, da ga imam...zakaj le, hehe?

tako, samo nekaj besed ::) na hitro, nadaljevanje še sledi.

upava na čimprejšnje ponovno srečanje!

lp, dada in aik
(perota smo zanalašč vrgli ven iz igre ;D)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #215 : 05 September 2005, 16:07:36
 ;D ;D Mi smo pa pozabili povedat kakšna atrakcija smo bili na avtocesti. V enem "bogem" kangooju se peljejo štiri, recimo temu, odrasle osebe, in štirje veliki psi, bernc, flat-coated in 2 prinašalca. Smart je edini imel privilegij, da je celo pot lahko sedel pri Mary v naročju ::)
Nekateri otroci so res tako gledali, kot da prvič vidijo psa, mi smo se pa samo smejali ;D ;D

Citiraj
Smart pa je res zelo "smart" Cool, mislim, pameten, lep pa kot hudič, hehe...edini samec, ki je bil spuščen, pa se za druga dva na povodcu sploh ni brigal

ma Dada kaj si normalna. Če je mel pa toliko bab okoli, zakaj za boga bi ga samci sploh zanimali ;) ;D To ima pomoje po Črtu, mu je včeraj tudi prav pasalo ko je bil v avtu z kar 6-imi ženskami. Sta se oba z Smartom slinila ;D ;)


Aja Dada še tole, Smart se je med tem ko smo sedeli na pijači vsedel v svojo skledo polne ribje hrane :P, tako da smo jo imeli malo tudi po avtu in v skledi tak lep odtis njegove sexy ritke ::) :)
Lp nina



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 05 September 2005, 17:11:34
o, tale s hrano je pa dobra. torej je razen mojega tepiha, stradal še Kangoo  ::) :). kako pa kaj vonjave v Kangoo-ju? meni že dva dni gori kar 5 vodnih lučk z vanilijo in cimetom. ja, ribe, ribe... ta hrana pa je včeraj res delala zgago. mogoče nam to pasji bogovi sporočajo, da pesiji bolj uživali ob kakšnem pravem roštilju ;D, namesto nekih zvarkov.

ja, babik je pa bilo, uh, Smartu so hormoni delali sto na uro! Zara pa je bila zelo potrpežljiva  ;D, prava pametna damica, niti okregala ga ni ...

onadva uboga pitbulla pa sta na povodcih samo opazovala, Blade je bil že skoraj zadrgljen, Aik pa je tudi parkrat po zraku letel in na hrtbtu končal zaradi kakšne čudne poteze. no, je pa mu to bilo prvo srečanje te vrste in me je kar pozitivno presenetil. je hitro spoznal, da do babik ne bo mogel, pa je misli, da bosta še onadva z Bladeom kaj pokazala, zato je vlekel k njemu... Blade ga tako ni kaj preveč šmirglal, je bilo vse drugo bolj zanimivo. ja, oba sta pa bila pridna, glede na to da sta pitbulla, ki ne prenašata ravno preveč dobro psov...tako se vsaj meni zdi, ker poznam pite, ki ne smejo niti videt psa, kaj šele da bi se malo družili, bi pobeseneli, ta dva pa sta samo cvilila in opazovala. in zanimivo, da jima niti Smarty boy, osvajalec, ni šel niti malo na živce. Aik ga je dvakrat sicer zaznal, da je v bližini, naježil se pa ni (čeprav ima za seboj že dva pretepa z Goldijem).

Kangoo pa je bil genijalno natlačen. one tri babike so se vzadaj tiščale, vse tri full na kupu v enem kotu, drugi del avta pa fraj. to nisem pogruntala, zakaj? pa bi vsaka imela full placa, če bi se lepo razporedile.

Smarty pa je ta pravi frajer. res pravi đek! mene je navdušil, ker je tako ubogljiv in naravno inteligenten.

lp, dada



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #217 : 08 September 2005, 15:00:28
Ooo,kdaj boste anketo otprli...jaz sem že pripravljena na glasovanje ;D.Res,komaj čakava(z Rino) na naslednje srečanje,ki se ga bova (upam,da) udeležili. :)

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #218 : 08 September 2005, 20:41:02
Hhehehe

Se opravičujem sm ga čist pozabu odklent :)

LP, Črt