pure paws in e-z groom

_Dakota_ · 5802

_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
: 15 Avgust 2011, 15:31:47
hej hej

a je mogoče že kdo naročal eno ali drugo pasjo kozmetiko iz tujine? bi lepo prosila za link  :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 15 Avgust 2011, 16:34:53
dakota...Pure paws imaš tudi pri nas. evropske cene pure paws so zelo podobne našim, ameriške so nižje, samo te običajno poština pride dražje. imamo pa mi skoraj iste cene kot so imeli direktni evropski predstavniki za pure paws.
Plus tega imamo ugodnosti za vzreditelje ter mesečne akcije na določene izdelke :)


nata

  • Gost
Odgovori #2 : 15 Avgust 2011, 16:37:36
me je botticelli prehitela  :P

pure paws kupi kar lepo pri nas ... primer ... v parizu na WDS so imeli izdelki popolnoma isto ceno kot pri nas. tukaj pa imamo vzreditelji tudi popust in super odnos uvoznika ... kar meni pomeni OGROMNO  :-*



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #3 : 15 Avgust 2011, 22:53:04
dakota...Pure paws imaš tudi pri nas. evropske cene pure paws so zelo podobne našim, ameriške so nižje, samo te običajno poština pride dražje. imamo pa mi skoraj iste cene kot so imeli direktni evropski predstavniki za pure paws.
Plus tega imamo ugodnosti za vzreditelje ter mesečne akcije na določene izdelke :)

sem že ugotovila to s poštnino ja, padeš dol, več poštnina kot šamponi  :o

se ne morem odločit, ali bi spet vzela e-z groom (maximim impact in self rinse conditioner), s katerim sem zelo zadovoljna, ali bi poskusila s pure paws (reconstructing shampoo in moisturing conditioner, pa mogoče silk cream) za maltežanko? smo imeli laser lites, dali skoraj 60eur za vse skupaj, ampak po nekaj pranjih ugotovili, da grozno izsušuje dlako  :-\


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 16 Avgust 2011, 08:02:49
pri Pure Paws ne glede na kakšni dlaki sem sprobala, ni nikoli dlake izsušilo. Je pa razlika v tem, kakšna je dlaka in da najdeš res pravi balzam ter da naneseš prave količine. Jaz če je dlake veliko in če je pes itak normalno zunaj na psrehodih, nikoli ne spiram v celoti. Naneseš mešanico, vtreš, pustiš 5 minut pol pa samo na hitro malo z tušem greš čez, ne izpiraš do konca.

Pa recimo Silk cream se lahko uporablja tudi na suhi dlaki, med kopanji, če vidiš da se je dlaka ful izsušila, daš malo na roke in razmažeš po dlaneh ter razporediš po dlaki.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #5 : 17 Avgust 2011, 13:02:37
botticelli imas mogoce kaksen nasvet, kaksne produkte bi lahko nabavila za nego zlatega prinasalca? Namrec, zadnjic sem na tvoji strani gledala Nootie sampone, so mi zelo vsec, sploh sprej, pa sem razmisljala o nakupu, samo, moj ima blazno suho dlako, in vsa mu gre v "luft" (ceprav na razstave ne hodiva vec, me to moti, ker dlaka bi morala biti polozna po telesu). Potem sem gledala se tele sampone in balzame od pure paws, samo spet ne vem kaj nabaviti.. Doma imam se iz casov razstav od #1 systems get it straight, ampak tudi to mu dlake ne polozi dol. Res pa je, da kadar ga kopam ne uporabljam balzama (trenutno ima sampon od bio grooma - protein lanolin), pa se s samponom ga kopam tam, ene 2-3x letno, vec ne, ker ni potrebe.
Najbolj mi "gre na zivce" ta njegova dlaka v luft.. Ker po eni strani ima mogoce tudi bolj mehko dlako od ostalih goldnov (pa se v stanovanju je, tako da se dodatno zaradi tega), in dlaka je popolnoma neukrotljiva, tako da, res se priporocam za kaksen nasvet, kaj narediti/kaj nabaviti..  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #6 : 17 Avgust 2011, 13:46:27
Komot bi lahko kombinirala Nootie šampon, pa recimo dodatno dodaš še balzam. Nootie ima not že nekaj balzama, samo če je dlaka res suha oz naelektrena mislim da rabiš zraven še malo dodatne nege. Jaz bi vsekakor priporočala Pure Paws ultra deep balzam, ki bo dlako res zelo nahranil, ojača dlako, kar potem tudi pomeni da nebo tako frfotajoča. Je pa tako, da ne vem če bo glih uporaba na 6 mesecev naredila neko strašno razliko... vsekakor pa bo bolje kot sedaj. Za vmes, če psa ne kopaš, pa ko ga češeš obvezno uporabljal hidratantne spreje - ker tak preprečiš da z česanjem še dodatno poškoduješ dlako in če jo poškoduješ je itak še bolj frfotajoča. Če je res taka naelektrena dlaka bi jaz kar priporočala recimo Pure Paws Ultra Shine Sprey.

Od šamponov pa recimo lahko vzameš Pure Paws reconstructive ali pa Pure paws oatmeal in aloe vera.

BTW Nootie sprej je tudi hidratanten, samo osebne izkušnje so, da je res vonj premočan če več kot 2-3x pošpricaš. Tako da za česanje bi raje uporabljala drug sprej, ker je pa vseeno fajn da če je taka dlaka da se absolutno ne češe na suho.

Aja pa tudi ne vem sicer kakšen glavnik imaš, je pa fajn da je kvaliteten in da tudi čim manj dlako poškoduje.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #7 : 17 Avgust 2011, 15:07:05
Ja, ubistvu je dlaka naelektrena.. Krtaco uporabljam tisto obicajno s kovinskimi na koncu zakrivljenimi zobmi (ampak je plasticna - ker lesene se nisem nasla), potem kovinski glavnik z lesenim rocajem za hlacnice razcesat, grablje z dvojnimi vrtljivimi zobmi za podlanko, ter krtaco z mehkimi scetinami za na koncu. Sumim pa, da sem mu dlako unicila lani s furminatorjem (letos ga ravno zaradi tega ne uporabljam vec).

Bom se malo premislila, samo mogoce se bom res potem kar za Pure paws odlocila, in sicer sampon (mogoce res najboljse reconstructive), balzam in sprej. Sicer sem za balzam prebrala, da daje tudi volumen? Samo verjetno to ne tak volumen, da bo dlaka se vedno "v luft"?  :)

No, pa ce bi koristilo, saj mi ni problem potem psa veckrat skopat..  :) Recimo vsake tri mesece? Kaj pa tale balzam, v opisu pise, da se doda na vsako tretje/cetrto kopanje. A bi potem rabila se en balzam, ki ga pa lahko vedno uporabim?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #8 : 17 Avgust 2011, 15:35:38
Ja sem mislila že prej napisati, če je bil kakšen furminator kje v igri :):)

In ja če je dlaka naelektrena pomeni da je poškodovana.

Deep balzam se pri pasmah z dvojno dlako in pasmah ki imajo trdo dlako lahko skoz uporablja. Tisto da se daje na vsako 4 kopanje velja za dolgodlake pasme ki ne menjajo dlake pogosto, maltežani in yorkiji recimo. Ker deep balzam naredi dodaten sloj na dlaki in tako dlako ojača. Kar je super za pse z dovjno dlako, ali trdo dlako, ampak pri psih z nežno svilnato dlako bo to dlako preveč obtežilo in se bo potem pri česanju lažje lomila. Zato se Deep balzam pri teh svilnatih psih daje samo kot kura.

Brez skrbi, nebo dobil zaradi balzama več dlake :) Bo pa dlaka močnejša in mogoče zato izgleda več dlake, bolj gosta na izgled kot tanka lomljiva dlaka.

Ja saj boš videla ko prvič skopaš mora biti že razlika. Pa pač recimo ponoviš potem še 1x v krajšem času da res nahraniš dlako. Aja pa še to, sicer nekega efekta na izčesavanje nima zelo, ampak vsaj po mojih izkušnjah so super ti glavniki iz naravnih ščetin, ki pomagajo raznesti naravno maščobo kože po celotni dolžini dlake.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #9 : 17 Avgust 2011, 16:43:11
Aha, no super..  :) Hvala za odgovore in pomoc  ;)

Sedaj pa sparat, da potem nabavimo tole troje..  :-[ :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 17 Avgust 2011, 17:02:22
saj če ne gre vse naenkrat, bo po mojem že ful razlika smao z balzamom recimo. :)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #11 : 17 Avgust 2011, 21:18:50
No saj ravno to sem razmisljala, da bi najprej nekaj, potem drug mesec nekaj.. Potem pravis, da najboljse da najprej balzam vzamem? Ok.  :)  Ker vse naenkrat pa res ne bo slo, je gospod pes ze izkoristil bonus za ta in naslednji mesec, sem mu vceraj nabavila boks za v avto..  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #12 : 17 Avgust 2011, 21:34:26
Jaz imam super izkušnje z nottie šamponi. Imam cucumber melon, in je odličen (pribljižno veš kakšno dlako ima Ri). Ne dodajam nič balzama, ker je popolnoma dovolj, za bolj "snažne" priložnosti dodajam samo ll silk, to je pa tudi to, res zadovoljna, poleg ll šamponov res nekeaj boljšega, akr sem dosedaj sprobala, ker ni potrebno balzama dodajat
Botticelli, a je kakšna varianta, da se bi nottie dobilo tudi brez osvežilcev (mislim da sem to na njihovi strani videla), ker osvežilec mi je precej neuporabn, bi raje še tistih 100mll šampona :P

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #13 : 18 Avgust 2011, 17:19:16
Ja delamo na tem da bo v kratkem na voljo tudi Nootie samo šampon ter tudi sam osvežilec posebej :) S ebomo potrudili čim prej nabaviti.

Če rabiš pa čim prej, se pa lahko dogovorimo pa ti dam samo šampon, seveda po znižani ceni.


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #14 : 18 Avgust 2011, 17:33:08
O super, hvala :) Se že veselim :D
Se mi ne mudi tako zelo, ena od stvari, ki so mi pri teh šamponih všeč je tudi ta, da ga ne rabim dat dosti, da ima super učinek :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...