POENTER [enghlish pointer]

Gost · 8542

ELČ

  • Gost
: 05 Junij 2011, 14:53:48
Poenterji so kul. Res kul. no, js ga nimam, in ga tudi ne bom imela. Vendar so hudi. ;) No, sej je
večina ptičarjev kul. 8)
Drgač, prebrala sem, da niso za v stanovanje.  :-\  Res?
LP, :D
Upam, da bo ta tema uspela :o



ELČ

  • Gost
Odgovori #1 : 05 Junij 2011, 14:56:14
PRETIRAVAM? ???



invisible

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 0
  • Green Mubev FB Buffy
Odgovori #2 : 05 Junij 2011, 15:21:42
Sem vesela, da je končno nekdo odprl to temo. Mogoče si dodala malo preveč smeškotov :P

Jaz sem lani spoznala eno poenterko, ima jo en znanec. Ko sem jo prvič videla, sem mislila, da je to kakšna mešanka z nemško dogo. Pa mi je razložil, da je angleška ptičarka (takrat sem tudi prvič slišala za ptičarje). Spravila sem se v branje in se zelo navdušila nad njimi :) Njegova je črna z nekaj beline. Ima jo v stanovanju, kjer je mirna, spi na kavču pokrita z odejico in če gre ponoči pit vodo, gre potem nekoga zbudit, naj jo spet pokrije :) Je pa to zelo aktiven pes z veliiiko energije, kot vsi ptičarji, tako da zaenkrat to ni primerna pasma zame.

Nina


ELČ

  • Gost
Odgovori #3 : 05 Junij 2011, 20:05:15
Sem vesela, da je končno nekdo odprl to temo. Mogoče si dodala malo preveč smeškotov :P
Vem.  ;)
Jaz sem lani spoznala eno poenterko, ima jo en znanec. Ko sem jo prvič videla, sem mislila, da je to kakšna mešanka z nemško dogo. Pa mi je razložil, da je angleška ptičarka (takrat sem tudi prvič slišala za ptičarje). Spravila sem se v branje in se zelo navdušila nad njimi :) Njegova je črna z nekaj beline. Ima jo v stanovanju, kjer je mirna, spi na kavču pokrita z odejico in če gre ponoči pit vodo, gre potem nekoga zbudit, naj jo spet pokrije :)

Lepo 8)
Smeške mam rada :D
Lp