4pets.si

juregovsek · 17663

juregovsek

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 09 Junij 2011, 18:58:30
Pozdravljeni, zanima me kakšno je vaše mnenje o hrani. Ima human grade sestavine in pa ne vsebuje soli. Zanima me hrana za mladiče.


Losos in krompir

Sestavine:
Sveži losos (min 24%), krompir (min 15%), lososova moka (min 11%), krompirjeve beljakovine (min 11%), ječmen, oves, perutninska maščoba, grah, pesina pulpa, izvleček lososa , lososovo olje, minerali in vitamini

Cena 15kg - 38,90€

In pa:

Premium puppy

Sestavine:
Piščančja mesna moka, riž, koruza, oves, piščančja maščoba, pesina pulpa, ribja moka, pivski kvas, jajce v prahu, laneno seme, lososovo olje, mononatrijev fosfat, glukozamin, MSM (metil sulfonil metan), kondroitin, minerali in vitamini

Cena: 7,5kg - 18,24€

Vsi podatki o hrani so na:  http://www.4pets.si

Lep pozdrav,
Jure



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #1 : 09 Junij 2011, 22:07:30
Prvič slišim za to hrano in se mi zdi kar OK.  :o Vsekakor za poskusit, sestavine so OK, cena pa sploh ugodna.  :o
A to je kaj novega pri nas ali kako?


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2 : 09 Junij 2011, 22:30:22
Meni je tole blazno sumljivo.. Nikjer ne pise kdo dejansko izdeluje hrano (dvomim, da je izdelana pri nas), iz slikc se tudi ne vidi..

Citiraj
Pod blagovno znamko 4PETS.si Vam nudimo kvalitetno hipoalergeno hrano za pse in mačke razreda super premium. Blagovna znamka je bila ustanovljena, ker smo Vam želili ponuditi čimbolj kvalitetno prehrano za pse in mačke po čimbolj dostopni ceni (oz. ker smo se tudi sami naveličali kupovati tako drago hrano). Hrana je proizvedena od vodilnih britanskih strokovnjakov za hrano za živali, ki sodelujejo tudi z nekaterimi največjimi znamkami hran za živali na svetu.

In kaj dejansko je potem v teh vrecah pakirano??  ???  Se je za vprasat...

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 09 Junij 2011, 22:39:59
Nevem no, meni po sestavi ni kaj prida hrana...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 10 Junij 2011, 11:53:42
Wow, kakšno odkritje!!!!! Mogoče sestava res ni prvovrstna, je pa VEČ KOT SOLIDNA za svojo ceno. Končno bo tudi pri nas začela biti dobra hrana bolj dostopna in ne le privilegij za tiste, ki lahko dajejo več kot 60 evrov za vrečo hrane.
Pa da me ne bo kdo napadel: jaz mojemu psu kupujem super premium hrano, se mi pa zdi super, da postaja kvalitetna hrana vedno bolj dostopna normalnemu kupcu.

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 10 Junij 2011, 18:21:29
Pozdravljeni,

Blagovna znamka 4pets.si je še čisto nova na tržišču in je od podjetja TRaKIZA Andrej Kristl s.p., Pesniški Dvor 3, 2211 Pesnica pri Mariboru. Ime 4pets.si ni povezano s podobnimi imeni v Sloveniji ali po svetu in je nastalo v okviru projekta ustanovitve večih blagovnih znamk z skupnim ciljem - ponuditi čimboljšo kvaliteto za čimboljšo ceno. Po naših načrtih bo celoten projekt izpeljan do Septembra 2011.  Slovenska je samo blagovna znamka. Ne verjamem da se bo v prihodnje v Sloveniji odprla tovarna, ki bo izdelovala suho hrano za živali.

Glede mesa in rib:
Meso in ribe so razreda human grade ( primerno tudi za prehrano ljudi) in izvirajo iz Anglije (meso) in Škotske (losos).

Ovcka:
V citatu, ki si ga objavila piše da je proizvedena od vodilnih britanskih strokovnjakov.

O proizvajalcu /partnerju:
Vodilno podjetje v Evropi za razvoj, proizvodnjo in pakiranje suhe hrane za živali. Njihovi proizvodnji obrati jim omogočajo več kot 20000 konfiguracij hran in proizvodnjo več kot 80000 ton suhe hrane na leto, distribucijski center s površino skoraj 200 000 m2, proizvajajo hrano tudi za nekatere največje blagovne znamke hran na svetu, ...

Zakaj smo veseli takega partnerja?
- Zaradi proizvodnje hrane velikemu krogu blagovnih znamk se lahko hitro prilagodimo novostim na tržišču
- Dobivanje podatkov iz prve roke

Bi radi imeli drugače formulirano hrano ?
Glede na povpraševanje vam lahko ponudimo hrano z drugačnimi specifikacijami.

Po mojem prepričanju in izkušnjah so podjetja iz VB ene izmed najbolj če že ne najbolj zaupanja vredna podjetja v Evropi in ni panike, da bi bilo v vrečah kaj drugega pakirano - kot se nekateri spašujejo. Lahko pa se vprašamo od katerih hran za živali pa poznamo proizvajalca? Večinoma poznamo samo blagovne znamke in lastnike blagovnih znam. Tovarn suhe hrane ni niti približno toliko, kot je blagovnih znamk hrane.

Pravkar smo dobili tudi odobritev od proizvajalca/partnerja, da lahko objavimo nekatere slike v zvezi z njim in iz katerih je razvidno za kakšno podjetje gre. Slike bomo objavili v najkrajšem možnem času.

Lep pozdrav,
Andrej










sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 10 Junij 2011, 18:29:45
Lahko vprašam kdo je ta partner?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #7 : 10 Junij 2011, 19:29:03
Pozdravljeni,

Blagovna znamka 4pets.si je še čisto nova na tržišču in je od podjetja TRaKIZA Andrej Kristl s.p., Pesniški Dvor 3, 2211 Pesnica pri Mariboru. Ime 4pets.si ni povezano s podobnimi imeni v Sloveniji ali po svetu in je nastalo v okviru projekta ustanovitve večih blagovnih znamk z skupnim ciljem - ponuditi čimboljšo kvaliteto za čimboljšo ceno. Po naših načrtih bo celoten projekt izpeljan do Septembra 2011.  Slovenska je samo blagovna znamka. Ne verjamem da se bo v prihodnje v Sloveniji odprla tovarna, ki bo izdelovala suho hrano za živali.

Glede mesa in rib:
Meso in ribe so razreda human grade ( primerno tudi za prehrano ljudi) in izvirajo iz Anglije (meso) in Škotske (losos).

Ovcka:
V citatu, ki si ga objavila piše da je proizvedena od vodilnih britanskih strokovnjakov.

O proizvajalcu /partnerju:
Vodilno podjetje v Evropi za razvoj, proizvodnjo in pakiranje suhe hrane za živali. Njihovi proizvodnji obrati jim omogočajo več kot 20000 konfiguracij hran in proizvodnjo več kot 80000 ton suhe hrane na leto, distribucijski center s površino skoraj 200 000 m2, proizvajajo hrano tudi za nekatere največje blagovne znamke hran na svetu, ...

Zakaj smo veseli takega partnerja?
- Zaradi proizvodnje hrane velikemu krogu blagovnih znamk se lahko hitro prilagodimo novostim na tržišču
- Dobivanje podatkov iz prve roke

Bi radi imeli drugače formulirano hrano ?
Glede na povpraševanje vam lahko ponudimo hrano z drugačnimi specifikacijami.

Po mojem prepričanju in izkušnjah so podjetja iz VB ene izmed najbolj če že ne najbolj zaupanja vredna podjetja v Evropi in ni panike, da bi bilo v vrečah kaj drugega pakirano - kot se nekateri spašujejo. Lahko pa se vprašamo od katerih hran za živali pa poznamo proizvajalca? Večinoma poznamo samo blagovne znamke in lastnike blagovnih znam. Tovarn suhe hrane ni niti približno toliko, kot je blagovnih znamk hrane.

Pravkar smo dobili tudi odobritev od proizvajalca/partnerja, da lahko objavimo nekatere slike v zvezi z njim in iz katerih je razvidno za kakšno podjetje gre. Slike bomo objavili v najkrajšem možnem času.

Lep pozdrav,
Andrej


In zakaj je bilo že v osnovi to težko napisat, da se je bilo treba skrit za drugim nickom   ::) :P



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #8 : 10 Junij 2011, 22:09:46
Lahko vprašam kdo je ta partner?

To zanima tudi mene. Pa na njihovi strani sem jh spraševala kdo je proizvajalec hrane pa mi niso odgovorili! 'Live' pomoč pa taka.  :P A je tako težko povedat kdo hrano proizvaja??? Kakšna skrivnost...  ???


Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 11 Junij 2011, 15:07:57
In zakaj je bilo že v osnovi to težko napisat, da se je bilo treba skrit za drugim nickom   ::) :P

V osnovi smo samo želi izvedeti mnenje kupcev ( ne prodajalcev ) hrane za pse o hrani. V nadaljevanju pa smo si prebrali pravila foruma in si zato uredili tudi uradno uporabniško ime za vprašanja v povezavi s hrano.



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 11 Junij 2011, 15:16:31
To zanima tudi mene. Pa na njihovi strani sem jh spraševala kdo je proizvajalec hrane pa mi niso odgovorili! 'Live' pomoč pa taka.  :P A je tako težko povedat kdo hrano proizvaja??? Kakšna skrivnost...  ???

Pozdravljena Poki,

Se opravičujemo za nevšečnosti. Napaka se je zgodila, ker program ni prikazal sporočila o odsotnosti.

Lep pozdrav,
Andrej



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 11 Junij 2011, 15:24:33
Lahko vprašam kdo je ta partner?

Žal o imenu proizvajalca ne morem govoriti, ker gre za poslovno skrivnost. Smo pa objavili več informacij o proizvajalcu in pa slike iz tovarne.

Več informacij najdete na : http://www.4pets.si/o_proizvajalcu_4pets.html

Lep pozdrav,
Andrej



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 11 Junij 2011, 15:26:40
Hvala, vendar ne bi nikoli kupila hrane, za katero ne bi vedela, kdo je proizvajalec.

Lp



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 11 Junij 2011, 15:47:24
Hvala, vendar ne bi nikoli kupila hrane, za katero ne bi vedela, kdo je proizvajalec.

Lp

Za katero hrano pa veš kdo je proizvajalec ? To da veš kdo je lastnik blagovne znamke še ne pomeni, da veš v kateri tovarni jo izdelujejo. Tudi na slikah lahko vidis 2 znani blagovni znamki. Dandanes je pač tak, da se veliko podjetij odloča za outsourcing kar se proizvodnje tiče in pol pač nalepijo svojo znamko.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #14 : 11 Junij 2011, 16:17:44
Npr. pri tejle: http://orijen.ca/



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1

Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #16 : 11 Junij 2011, 18:18:22
Pa pri teh dveh tudi:

www.ziwipeak.com
www.naturalbalanceinc.com

Anže, si za Natural Balance popolnoma prepričan? Vsi moji viri (pa tudi spletni, npr.: http://www.thepetfoodlist.com/manufacturers.htm ) navajajo, da je Diamond Petfoods, ki je proizvajalec lastne blagovnre znamke Taste Of The Wild, tudi proizvajalec Natural Balance, pa še katere od v Sloveniji prisotnih blagovnih znamk kot npr. Canidae in Artemis.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #17 : 11 Junij 2011, 18:46:28
Mene sicer tako načeloma ne skrbi ravno pretirano, če ne vem, kdo je proizvajalec, mi je pa všeč, če je navedeno, ker se hrana iste blagovne znamke različnih proizvajalcev lahko krepko razlikuje, in to nikakor ne velja samo za pasjo hrano. Se mi zdi pa zelo čudno, če nekdo na to vprašanje nikakor noče odgovoriti.
Sicer pa lahko gremo tudi iz drugega konca, ane. Katero je vodilno evropsko podjetje za proizvodnjo in pakiranje suhe živalske hrane?


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #18 : 11 Junij 2011, 18:57:37
Glede na slikice je to ista tovarna, ki dela tudi za Almo Nature in Arden Grange ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #19 : 12 Junij 2011, 18:49:10
Zoe, glede na slikice... , ampak Almo Nature je italijansko podjetje, Arden Grange pa britansko.  ???


Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 12 Junij 2011, 19:14:24
Zoe, glede na slikice... , ampak Almo Nature je italijansko podjetje, Arden Grange pa britansko.  ???

Iz njihove strani:

Where do you manufacture your pet foods?
Almo Nature manufactures its pet foods in various parts of the world, in countries where the best quality for each ingredient can be found: Uruguay (free-range beef), Thailand (sea water fish), UK, France and Austria (organic produce).

Sej bom odgovoril se na druge stvari - ne napadat.



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 24 Avgust 2011, 16:33:00
Glede na slikice je to ista tovarna, ki dela tudi za Almo Nature in Arden Grange ;)

Tretja slikica pa je James Wellbellowed



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 25 Avgust 2011, 08:18:33
Za vas smo odprli novo spletno trgovino na: http://trgovina.4pets.si/

Kaj se kvalitete hrane tiče (sestavine, human grade razred, ...), je moje osebno mnenje da se težko katera hrana za pse kosa z našo za podobno ceno.

Ker so se v zadnjem času zelo podražile sestavine za izdelavo hrane in pa tudi tečaju Evra ne gre najbolje, vam priporočamo, da izkoristite posebno ponudbo, ki smo jo pripravili do 1.9.2011. Hrane sicer nimamo v načrtu podražiti, vendar take ponudbe, ki smo jo vam pripravili zdaj, verjetno nebomo mogli več nikoli.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #23 : 25 Avgust 2011, 10:10:55

Sej bom odgovoril se na druge stvari - ne napadat.


Kje pa so zdaj ti odgovori?



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 25 Avgust 2011, 11:01:19
Ker je večinoma vprašanj ali neodobravanja s strani nezadovoljnih ljudi, ki se poklicno ukvarjajo s prodajo hrane za pse in/ali na splošno s psi smo se preprosto odločili, da zaenkrat ne bomo komentirali njihovih hran ali odgovarjali na njihova vprašanja. Se nam enostavno ne da spuščat na isti nivo, da bi zaradi tega mogoče sami več prodali. Ko smo nazadnje gledali ponudbo hran za pse v našem cenovnem razredu nismo najdli hrane, ki bi se lahko kosala z našo (sestavine, razred human grade, cena, ...) Je pa res da nekdo, ko je npr. Urška ne čuti potrebe po kritiziranju drugih hran, ker pač sama prodaja kvalitetno hrano, ki ni precenjena.

Sasha:
Sej če te tak zanima proizvajalec imaš napisane 3 blagovne znamke hran, za katere proizvaja. Mislim da nebi smela biti tako težka naloga najti proizvajalca. Tisti čas ko se ukvarjaš z drugimi pač porabi za potešitev svoje radovednosti.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #25 : 25 Avgust 2011, 12:32:53
Glede na to, da ste vi dobavitelj/uvoznik za Slo, ne vem zakaj bi morala sama iskat odgovor na svoje vprašanje, če pa sem ga postavila direktno vam.

Žal ste zaradi tega skrivanja izpadli popolnoma neresno..Kajti če ne bi imeli ničesar za skrivati, potem se ne bi izmikali vprašanjem.

In da, meni je pomembno od kje prihaja in kje se proizvaja hrana, ki jo dajem svojemu psu, prav tako kot me proizvajalec zanima tudi pri hrani, ki jo kupujem zase.



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 26 Oktober 2011, 12:02:35
To je sicer res da smo za Slovenijo, vendar ni enako dobavitelj blagovne znamke in lastna blagovna znamka. Pri lastni blagovni znamki
je veliko možnosti za ustvaritev blagovne znamke v drugi državi in jo lahko pol prodajaš v Sloveniji. Dandanes pa več ni bavbav odpreti firmo v
drugi državi.V Sloveniji se prodajata še najmanj dve blagovni znamki, ki prihajata iz iste tovarne - in nam pač ni v interesu, da bi jih bilo še več.
Delamo pač na tem, da se bomo skušali uveljaviti kot 4pets.si. Dandanes je pač samoumevno, da podjetja ne proizvajajo vsega, ampak zgolj tržijo
pod svojim imenom.

Za končnega potrošnika ni toliko pomembno tovarna, ki jo izdeluje saj pridemo, do nekega "xy" imena za katerega še verjetno noben ni slišal
(mogoče kak prodajalec, nimajo svoje blagovne znamke). Bolj pomemben je podatek, da izdelujejo hrano za nekatere znane blagovne znamke. Za skrivat pa
nimamo kaj - ker če bi pol nebi povedali za koga izdelujejo saj bi se zaradi slovesa znamk, ki jim proizvajajo hrano hitro razvedelo, če bi bilo kaj slabega.
Kaj se tiče testiranja na živalih - nekatere blagovne znamke, ki jim izdelujejo hrano ponujajo garancijo, da ne testirajo na živalih. Torej ...

Za hrano je bilo že zapisano da jo izdelujejo v Angliji. Meso prihaja iz Anglije, losos pa iz Škotske. Kar se Anglije tiče - po mojem ena izmed najbolj
verodostojnih držav na svetu in ena izmed redkih držav, ki ji popolnoma zaupam (zakonodaja, sloves, kvaliteta, ...).



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 28 Oktober 2011, 00:10:14
Do 30 oktobra v naši spletni trgovini http://trgovina.4pets.si/index.php?route=common/home poteka akcija:
- stalni popust
- promocijski ceni za novi hrani (prednaročila):
 
Piščanec in Riž - za male pasme

Riba in Krompir z Allergy-X
- 44% ribe
- Allergy-X - za naravni nadzor nad alergijami (edinstvena mešanica zelišč, ki lahko pomaga ublažiti alergijske znake, kot so srbenje, luskasta koža, izpadanje dlake in vnetje ušes.)
- brez žitaric

Sestavine:
44% ribe  (losos 18%,  lososova moka 8%,  ribja moke 8%,  postrv 7%,  lososovo olje 1,65%,  lososov sok 1,65%), 36% krompirja (posušen krompir 18%,  posušen sladki krompir 18%), grah 7%, pesina pulpa, lucerna, sončnično olje, minerali, vitamini, 0,3% Allergy-X®



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 24 November 2011, 11:13:28
Trenutno poteka Akcija za hrano za pse Piščanec in Riž 15kg.  Redna cena: 36.65€. Akcijska cena: 27.49€. Akcijska cena velja do razprodaje zalog. Rok uporabe: 26.01.2012. Povezava na hrano: http://trgovina.4pets.si/hrana-za-psa-piscanec

Popolna hrana za pse brez pšenice in koruze. Idealna za odrasle pse z občutljivo prebavo od 1 - 7 leta starosti. Vsebuje piščanca (primernega za človeško prehrano) z najvišjo kvaliteto beljakovin, ki je na voljo, Juko za pomoč pri zmanjševanju neprijetnih vonjav zaradi prebave, ...

Prednosti

    super premium razred
    hipoalergena
    omega 6 in omega 3 maščobne kisline
    juka za pomoč pri zmanjševanju neprijetnih vonjav zaradi prebave
    visoko prebavljive beljakovine
    human grade sestavine (primerne za prehrano ljudi)


NE vsebuje:

    pšenice in koruze
    dodanih barvil, arom ali konzervansov
    soli (natrijev klorid)
    laktoze
    poceni polnil
    soje


Sestavine:
Riž (min 26%), perutninska moka (min 26%), ječmen, oves, perutninska maščoba, pesina pulpa, ribja moka, pivski kvas, juka, minerali, vitamini

Tipična analiza:
Surove beljakovine 20%, Surove maščobe 8%, Surova vlakna 4%, Surovi pepel 9%

Vsebnost vitaminov in mineralov na kg izdelka:
Vitamin A 20.500IU, Vitamin D3 1.500IU, Vitamin E 180IU, Baker 16mg



Andrej 4pets.si

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 13 Julij 2012, 12:31:37
Pozdravljeni,

Trenutno v akciji:

Hrana za pse 4pets.si piščanec 7,5kg - male pasme ( http://trgovina.4pets.si/hrana-za-pse/mali_psi )
Redna cena: 21,69€, Akcijska cena: 13,01€ (-40% do razprodaje zalog)
Rok uporabe: 3.8.2012

Hrana za starejše/pretežke pse 4pets.si senior/light 15kg ( http://trgovina.4pets.si/akcija_hrana/light-pse )
Redna cena: 39,99€, Akcijska cena: 31,99€ (-20% do razprodaje zalog)
Rok uporabe: 18.9.2012

Po dogovoru možen brezplačni prevzem v Ljubljani-Šiška (Derčeva) ali Mariboru (Košaški dol).

Lep pozdrav Andrej