Angleški Buldog [Bulldog]

Ester · 304208

cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #120 : 01 Marec 2007, 16:06:39
Kakšna konkurenca neki, tudi sanja se ti ne kaj je konkurenca pa pišeš o njej. Mojega psa in tvojega se sploh ne da primerjati in mu tako sploh ne more biti konkurenca.
vse razumem....le ne morem sprejeti dejstva da nas obsojate orizoma da trdite da imamo doma mešančke
Zaradi tega da imaš doma mešančka nas prav nič ne moti, vsaj mene ne in zaradi mene jih imaš lahko kolikor pač želiš, obsojam pa tvoje razmišljanje o nerodovniški vzreji, ki pa............da se ne ponavljam več.
lp

mi to znamo


lady

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 03 Marec 2007, 20:28:09
da imamo doma mešančka pišete vi tule gor jaz še vedno trdim ,da je moja psička kljub temu,da nima rodovnika prava buldica in mi je čisto veeno kaj si mislite - čez nekaj dni bomo imeli maldino.  :D
lp



Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 04 Marec 2007, 14:56:17
No ko bodo pa mladički, nam pa le pošlji kakšno slikco.


Lp Tanja



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #123 : 04 Marec 2007, 15:18:05
da imamo doma mešančka pišete vi tule gor jaz še vedno trdim ,da je moja psička kljub temu,da nima rodovnika prava buldica in mi je čisto veeno kaj si mislite - čez nekaj dni bomo imeli maldino.  :D
lp

tega ali je prava buldica ali ne brez rodovnika pač ne moreš vedeti. Sploh pa ne ob tako netipičnem karakterju. Edino kar lahko o njej rečeš je, da je buldogu podobna (kar je po slikah sodeč res).

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Packo

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 08 Marec 2007, 21:17:56
da imamo doma mešančka pišete vi tule gor jaz še vedno trdim ,da je moja psička kljub temu,da nima rodovnika prava buldica in mi je čisto veeno kaj si mislite - čez nekaj dni bomo imeli maldino.  :D
lp


Resnično upam, da mladičev ne boš prodajala kot angleške buldoge in s tem zavajala kupce, ker to niso!!!

Kaj sploh počneš na buldog forumu in kaj hočeš s svojimi deplasiranimi izjavami doseči ne vem več??? Vsi, ki imamo buldoge radi smo svoje povedali, ti pa še kar naprej melješ po svoje. Občutek imam, da si želiš neke afirmacje, ki pa ti je ne moremo dati, TVOJ PES IN NJEGOVI POTOMCI NISO IN NIKOLI NE BODO  PRAVI ANGLEŠKI BULDOGI !!! (TIPIČNI, ATIPIČNI, ALI KARKOLI SI BOŠ ŽE IZMISLILA, BULDOGI TO NISO!!!)!!!



lady

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 09 Marec 2007, 19:58:54
 mi smo v veselem pričakovanju na prihod malih buldogov (15.03) in nekaj rezervaciji že imamo tko da verjamem da bodo vsi bodoči lastniki naših mladičkov ponosni na svoje male buldoge. :P
packo-naši mladički se bodo prodajali kot buldogi ker buldogi pač so in prav vesela sem ker sem dobila idejo za ime enega samčka Packo bo.
kar pa se tiče tega foruma......po mojem sem lahko kjerkoli hočem in ničesar ne želim s svojo prisotnostjo doseči le povem lahko svoje mnenje in me prav nič ne zanima kaj si vsi vi mislite o tem ker nisem nikomur ukazala da se mora oglašati,če pa komu kaj ne paše pa lahko date tel.št vam bo vse to pa še več povedla po telefonu še pošlem vas kam.....ste sigurno vsi žabarji pa se neki ven mečete kaki poznavalci ste.



Packo

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 09 Marec 2007, 20:31:47
Edina stvar, ki jo še lahko rečem je BRUHAŠ   >:( >:( >:( me je sram da bo tvojemu psu ime isto kot mojemu, na srečo ne buldogu.



cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #127 : 10 Marec 2007, 00:33:26
Ti svetujem da prideš na kakšno razstavo in sploh vidiš kaj je to buldog, da se ne sramotiš naprej.

mi to znamo


zoja

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #128 : 10 Marec 2007, 10:33:08
"lady - lady"
       Imaš prav- tvoje stališče,mnenje,znanje je tvoje in edino tvoje-ampak zakaj se pregovarjaš in "soliš" pamet drugače mislečim, mislim da bolj pravilno , kot tvoje na tem forumu- iščeš svojo potrditev- se blazno motiš. Ljudje , ki imamo večletno znanje in vložen trud v vzreji Buldogov bomo še vedno vstrajali pri tem , kar je pravilno in take "excentre" kot ti ispodbijali in jih zavračali.
Pa ne misli , da ste vi iz "celjskega konca" bolj pametni in prav delate. Saj če pogledaš z vseh strani je v vašem koncu kinologija, vzreja ,..... pa še kaj najbolj razširjena-KD Mislinja, Matoša, Muta ,....Ampak s tem pa tudi največji "problemi" nastajajo pri tako misličih in dejavnih kot si ti.
Ampak ne vem kaj misliš s tem svojim pisanjem, dejanjem prepričati ali dobiti kakšno potrditev. Se motiš - jaz bi se na tvojem mestu umaknil in pustil drugim prostor , ki so drugače misleči-bolj pravilno usmerjeni in naklonjeni pravim Buldogom.
To , da pa vnaprej "groziš" da nas boš kam poslala in kaj povedala- dvakrat razmisli- vsaka "pravljica" ima
dva konca , da ne boš na koncu vse sama pokasirala. Pazi , da se sama ne ujameš v lastno neumnost,mi pa bomo pri tem samo pomagali , da take "kretene in tako misleče" kot si ti čimprej oddaljimo od prave kinologije , da ne boste počeli še večjih neumnosti kot jih že.
Saj ni važno kaj je prav in kaj ne , važno da si najpametnejša - taki boste mogoče kdaj spremenili tudi Standarde psov , ki jih drugi "ki nimajo" pojma vestno pripravljajo in gledajo , da bi ohranili pasme take ki so v ponos pravim poznavalcem.
Po vsem tem sklepam , da si ena tistih , ki jim pravila niso mar , ker so vaša boljša. Skoda vseh besed in časa za take kot si ti.
Najbolj , da se posvetiš svojemu delu in pustiš to mesto tukaj za take , ki jih zanima pravi Buldog / po standardu 149 / in ki želijo o njem kaj bolj pametnega zvedet , prediskutirat kot se pregovarjati  s nedoraslo, narcisoidno, prepotentno osebo , kot si ti.
Upam , da dojemaš , da so vsi proti tebi , te noben ne "podpira"-torej , vsi , ki imamo kaj "soli" v glavi /pa nismo "žabarji"/ zaključujemo debate s tabo.Človeška domišljija res nima meja.Priporočam , ti da se poglobiš raje v študij same sebe in boš ugotovila , da ti pri določenih stvareh manjkajo "pike".

LP Zoja - kennel "Zoja Lucky Eyes" show Bulldogs



DOLF

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 10 Marec 2007, 10:42:13
Vsem buldogistom in ljubiteljem ta pasme želim lep dan.

Čeprav sem registrirana na forumu že dalj časa, se oglašam tokrat prvič. Mislim, oprostite vem , da sem med vsemi vami najstarejši lastnik buldoga. Ko smo pred leti dobili prvo buldogico niti nismo imeli o tej pasmi več vedenja, kot to, da je običajno oploditev umetna, in da se običajno kotijo z carskim rezom. Vse ostalo pa nam je bilo zelooooooo , zelooooooo tuje. Da imamo v sloveniji vzreditelja niti vedeli nismo. Kužico smo uvozili , znjo odšteli 5.500 mark ( ja prav ste prebrali). Imeli smo rodovnik, ampak kaj, ker nam je kužico pripeljal preprodajalec in mu je šlo izključno za njegov dobiček.
- Dobili smo staro 6 tednov 
      PRVA NAPAKA   Pravi ljubitelj pasme z to starostjo mladička ne odda.
- Bila je polna glist - z ličinkami glist v plučih
      DRUGA NAPAKA   Pravi ljubitelj poskrbi, da je mama dobro razglistena pred parjenjem, med brejostjo, in da so mladički tudi razglisteni
- Bila je prestrašena . Določeni zvoki in šumi, so jo vznemerjali tako močno, da nam je padala v nezavest.
      TRETJA NAPAKA  Tukaj krivim tudi svoje neznanje. Takrat smo si samo želeli buldoga. Niti sanjalo se nam ni, kaj buldog je. Nismo vedeli, da ima buldog svojo zelooo, zelooooooo močno voljo, da buldog pomni in je pozoren na stvari celo življenje,da je tudi buldog pes ne pa plišasta lepa gmota, ki jo postavimo v kot ali pa poležemo na kavč in tam leno čaka in nam krasi stanovanje .....
- in še in še bi lahko naštevala.

Naša Angela, je imela srečo, da je priromala k nam. Z nami je preživela 11 lepih let. Veliko truda in MARK je bilo potrebno še dodati, da je preživela, da se je socializirala, in da.... in da......

No ja, ne morem drugače, da nebi vzdihnila, ko prebiram  tele pametne prispevke o vzreji, pa o nujnem parenju, pa o spremembah značajev po kotitvi, pa o zdravju po kotitvi, pa o umiritvi psa po parenju, pa...........

Statistika je pokazala, da nune, ki nimajo nikoli ortok nimajo nič več raka na maternci in raka dojk kot žene, ki so rojevale. Tudi pri psičkah, in drugih živalcah je to tako. Mama, ki v trgovini krade po rojstvu prvorojenca še vedno krade. Soseda, ki je konfliktna- preperljiva oseba se po rojstvu krega enako, včasih pa še bolj....

Kar pa se tiče nuje naskokov pri psih pa tudi v razmislek. Nekaj česar ne poznaš, tisto tudi manj pogrešaš. Se vam ne zdi.

Oprosti draga LADY vendar imam nekaj pripomb na tvoje parjenje.

Težko ti verjamem, da nisi naračunala koliko boš lahko zaslužila, saj nisem niti enkrat zasledila zanimanja o brejosti., o pripravi na leglo o...., o stvareh, ki pravega ljubitelja zanimajo. Zasledila sem le to, da boš po kotitvi imela doma plišasto buldogico, tako kot jo lahko kupiš na PETROLU za 25 eur.

Pa še glede cene buldoga.

Pravi vzreditelj poskrbi, da ima psička vzrejno dovoljenje. Plača naskok,in to krepko, Išče primernega partnerja in se ne zadovolji z prvim fantom iz sosednje ulice, ki ima sicer vse veljavne papirje, ker se pravi vzreditelj poglobi v papirje (prednike)in tako se zgodi, da na parenje tudi odide malo dalj, kot do prvega veterinarja, ki ga ima za vogalom svojega bloka. To so stroški in to veliki, Ravno zaradi takega vlaganja imamo v Sloveniji dobre ali pa da ne bom domišljava solidne buldoge.

Skušala bom na kratko razložiti ravno na tvojem primeru draga LADY zakaj se partner išče, vsklajuje in primerja po prednikih. Zakaj ni vseeno kdo je oče, ali kdo je mati. Da malo poenostavim,  npr. psičko, ki je malo velika, brez prave mase in nekolikanj kaže zobe "določnim" ljudem , pari z psom, katerega predniki imajo že nekaj generacij dobro pravo maso, postavo buldoga in umirjen pravi buldogistični značaj........

Pa še eno majhno informacijo okoli lega. Bolj vprašanje. Ali veš, da prvih nekaj tednov vzreditelj nima spanja. Da spi po odlomkih 30 minut do največ ure in pol med obroki. In da pri vsem delu ki ga vloži pride v prvih 14 dneh, da če ima srečo in pomočnika mogoče spi 3-4 ure seveda obročno na noč.

Težko me boš draga Leydi prepričala, da si vse dobro premislila. Zelooooo , zelooooo, zelooooo težko.

Pa naj bo za prvič dovolj.


Lep pozdrav

DOLF



Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 10 Marec 2007, 21:34:14
kakor koli že graje ali ne,meni je vseeno kako si vi to predstavljate dejstvo je,da je moja psička zame neprecenljive vrednosti in da je to moj "buldog"pa tudi če je brez papirjev kar še ne pomeni da je mešanka ali kakšna pohabljenka ki vseskozi visi pri veterinarju.
ne zanimajo me predniki,poznam pa primere ki so si to pasmo želeli zgolj za hišnega ljubljenčka in si pač to niso mogli privoščiti zaradi visokih cen teh psov pri vzrejitejih,ki imajo vse pse z rodovniki.tudi jaz sem iskala psa te vrste kar nekaj časa in se na koncu odločila kupiti mladiča če tudi brez rodovnika pri urejeni družini v mariboru kjer sem videla tako mamico(rodovniška) in očeta moje psičke.nič me ne skrbi in vrjemite mi da mi s svojim pisanjem niste vzbudili tistega kar ste pričakovali.konkurenca pač,ki jo nočete sprejeti.
sem se pa malce pozanimala in ugotovila da je danes mogoče za nekaj denarja dobiti "rodovnike" samo mene to ne zanima.če na črnem trgu krožijo potni listi ki jih uporabljamo mi ljudje, verjemite,da tudi rodovnik za psa ni problem dobiti,zato se le vprašajte koliko je tistih pravih in pristnih "čistokrvnih rodovniških psov".
 lep pozdrav

Sem se moral oglasit! Seveda se ponarejajo papirji-ZARADI TAKIH KOT SI TI, preprodajalci bogatijo in s tem dobivajo samozavest in grejo še v večje skrajnosti-ZARADI TAKIH KOT SI TI, seveda imajo potem veterinarji pogum kvasiti neumnosti-ZARADI TAKIH KOT SI TI,...
Veliko ljudi si želi imeti doma mercedesa -pa do dones še nisem srečal nekoga ki bi svojega-recimo-Fiata prodajal pod znamko mercedes..Pa ima isto volan in štiri gume,..
Prosim ne kvazi neumnosti in se raje spusti na trdna tla in si raje priznaj da imaš doma oz. boš imela pse ki so PODOBNI pravim ANGLEŠKIM BULLDOGOM. Pa prepusti opravljati delo (vzrejo) tistim ki ga to resnično znajo in cenijo ter vlagajo v to veliko truda.

Lp Aleš



Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #131 : 11 Marec 2007, 10:29:09
Me prav zanima kakšna bo cena ... Najbrž "simbolična".

Jaz vidim, da je tukaj v igri le denar in ne karkoli v zvezi z ljubeznijo do svojega psa in do pasme.  >:(

Boga tvoja psica.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #132 : 11 Marec 2007, 10:38:12
Sanja, se podpišem!  >:(

lp,tyaša



lady

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 11 Marec 2007, 11:36:03
vsi si dober prberte kaj vam bom napisala pojdite vsi lepo v tri p!"%e materne debili žaberski  to ste sami goljufi adolf hitler ti si pa en veliki gnoj ko  se že vrsto let živiš na pasji zaslužek vsem skupaj tle na forumi vam je delo tujka in družine vam preživljajo psi še enkrat pojdite vsi v tri p!"%e materne lp.
Izražanje na višku



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #134 : 11 Marec 2007, 11:58:00
vsi si dober prberte kaj vam bom napisala pojdite vsi lepo v tri p!"%e materne debili žaberski  to ste sami goljufi adolf hitler ti si pa en veliki gnoj ko  se že vrsto let živiš na pasji zaslužek vsem skupaj tle na forumi vam je delo tujka in družine vam preživljajo psi še enkrat pojdite vsi v tri p!"%e materne lp.

Prepričanega je težko prepričati, kaj?

No, na koncu se je le izkazalo iz zgoraj citiranega, kakšne sorte ljudje se spuščajo v rejo nerodovniških cuckov  ::)

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #135 : 11 Marec 2007, 17:25:19
In taki naj imajo dostop do tega foruma.
Če bi bil forum moj, ga tudi pregledovati nebi več mogla, kaj šele da bi kaj takega lahko sploh pisala.

Več kot očitno je, da ti in tebi podobni pač še niste dozoreli. Škoda zate in za vse ki te poznajo.

lp

Jelka, tebi pa prav en lep pozdrav.

mi to znamo


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #136 : 11 Marec 2007, 17:33:08
In taki naj imajo dostop do tega foruma.
Če bi bil forum moj, ga tudi pregledovati nebi več mogla, kaj šele da bi kaj takega lahko sploh pisala.

Več kot očitno je, da ti in tebi podobni pač še niste dozoreli. Škoda zate in za vse ki te poznajo.

lp

Jelka, tebi pa prav en lep pozdrav.

Lady je pisanje na forum od oddaje sporočila onemogočeno, prav tako ima že od vsega začetka, ko se je registrirala na forum onemogočen dostop do svojega profila in ji nihče ne more poslati ZS prav tako jih ona ne more pošiljati ostalim. Sporočilo pa bo ostalo kjer je, da bo dober zgleda takim, ki jih bodo tako kot njo kdaj zasrbeli prsti.

Lp nina





DOLF

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 11 Marec 2007, 18:28:49
Draga Lady

Nimam navade iskati prepirov, žaliti prijatelje, še manj pa neznance. Rada pa delim svoje izkušnje in prenašam svoje skromno vedenje vsem, ki jih zanima še kaj več kot samo in le denar.

Ko pa mi omenjaš zaslužkarstvo pri vzreji, pa ne morem kaj, da ti ne odgovorim pa mogoče še komu drugemu, ki me ne pozna.
Za mano in ne samo za mano še nekaj nas je takih "tepcev" v Sloveniji so kilometri in kilometri prevažanj po Evropi. Moji psi so prepotovali od Luxemburga, Nemčije,Avstrije, Madžarske, Romunije, Bolgarije, Srbije, Bosne, Hrvaške..... in še bi lahko naštevala.
Moji psi imajo zaključene šampionate. Ja skoraj bi lahko rekla, da so"multi "šampioni. Za to je bilo se ti ne zdi treba kar nekaj cvenka.

In ker živim od denarja, ki mi kot ŽABARKI priteka od vzreje, mi to res ni bil nikakršen problem.

V vsej svoji življenski karjeri sem imela eno samo leglo in le to me je rešilo vseh finančnih zadreg, pa še ostalo mi je za naslednjih nekaj let.

Če pa želiš videti buldoga pa ti bom z veseljem pokazala kakšen naj bi buldog bil.

Nič ti ne zamerim , le želim ti, da bi postala pravi - res pravi pesjanar pa morda celo vzreditelj dobrih, zdravih, karakterno tipičnih in rodovniških buldogov.

Oprosti ne morem pa še mimo tvoje malo čudne reakcije.Vsi, ki imamo buldoge smo prijatelji, se ne žalimo in imamo nivo, ki pa je pri tebi zaenkrat hudooo,hudooo nizek. Mogoče boš dojela, zakaj tvoja psička kaže zobe sosedom. Saj veš kaj pravijo:" PES JE ZRCALO LASTNIKA"

Lep pozdrav DOLF  - Jelka



cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #138 : 11 Marec 2007, 18:40:07
A zato je moj tako lep in pameten  :)

mi to znamo


micimici

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #140 : 11 Marec 2007, 19:53:50
LADY:

Se ne poznava,
bi te pa prosil , da  umakneš fotografijo iz tvojega avatarja, ker je last internetne strani www.buldog.si  . >:(

Mogoče ne veš, ampak fotk se ne krade, ampak se najprej vpraša! Fotka je avtorsko delo in tako tudi zaščitena.
Umik pričakujem v parih dneh , v nasprotnem primeru bom prisiljen ukrepati drugače!

Lp

micimici... sliko sem umaknila jaz, ker lady kot že rečeno zaradi "kazni" nima dostopa do svojega profila.

Lp nina



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #141 : 15 Marec 2007, 21:58:43
hy!
po dolgem času sem prisel spet malo pogledat na forum in vidim da ste se kar precej "kregali"!
mene pa zanima če mogoce ve kdo od vas kolikšna je povprecna teža 6 mesečnega angleškega buldoga?gubi je zdaj star 6 mesecev in ima 16 kg.  je to preveč/premalo ali je teža vredu?

hvala za odgovor in lep pozdrav vsem!
lp Nejc



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #142 : 21 Marec 2007, 12:37:22
a lahko dam en nasvet administratorju foruma?
Tole Lady jetreba nujno izključi oz ji vsaj blokirat privat sporočila. Kajti to je eden od čist navadnih šteparjev, ki je na forumu  samo za to, da bo prodajal svoja skrpucala in nategnil lepo število ljudi  >:(.
Njeni izgovori za paritev so prozorni. Takoj , ko je videla, da ji zna post o agresivnosti zmanjšat število kupcev se je v naslednjih postih nekaj ven vlekla- pač tipično.
Sicer pa je vse vednje in vsi izgovori  šteparjev enaki in podobni.
Noben resen forum ne bi smel dovoliti sodelovnja ljudi , ki propagirajo nerodovniška legla!


Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #143 : 21 Marec 2007, 12:40:03
a lahko dam en nasvet administratorju foruma?
Tole Lady jetreba nujno izključi oz ji vsaj blokirat privat sporočila. Kajti to je eden od čist navadnih šteparjev, ki je na forumu  samo za to, da bo prodajal svoja skrpucala in nategnil lepo število ljudi  >:(.
Njeni izgovori za paritev so prozorni. Takoj , ko je videla, da ji zna post o agresivnosti zmanjšat število kupcev se je v naslednjih postih nekaj ven vlekla- pač tipično.
Sicer pa je vse vednje in vsi izgovori  šteparjev enaki in podobni.
Noben resen forum ne bi smel dovoliti sodelovnja ljudi , ki propagirajo nerodovniška legla!



Deteljica... ponavljam... Lady je pisanje na forum od oddaje sporočila onemogočeno, prav tako ima že od vsega začetka, ko se je registrirala na forum onemogočen dostop do svojega profila in ji nihče ne more poslati ZS prav tako jih ona ne more pošiljati ostalim.

Je pa žal že pretekel čas njenega opozorila... in sem tole njeno  sporočil spregledala, bo šel v koš ona pa spet na verigo ;)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #144 : 21 Marec 2007, 12:51:03
Deteljica... ponavljam... Lady je pisanje na forum od oddaje sporočila onemogočeno, prav tako ima že od vsega začetka, ko se je registrirala na forum onemogočen dostop do svojega profila in ji nihče ne more poslati ZS prav tako jih ona ne more pošiljati ostalim.

Je pa žal že pretekel čas njenega opozorila... in sem tole njeno  sporočil spregledala, bo šel v koš ona pa spet na verigo ;)

sej si zlata  :-*
ja težka je borit se s temi pokvarjenci  ::)- rabiš skoraj Alkatraz ;D
pol se pa prijavljajo po drugim imenom pa tako dalje- v glavnem na vseh področjih obvladajo nategovanje  :P - probaj tist IP al kako se že reče  blokirat

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #145 : 22 Marec 2007, 17:18:15
Dejte raje kako luštno slikico buldogov prilimat ...

Ta je lanska - nimam pojma kako je psičkam ime, smo bli pa na obisku pri g.Kovačiču. (Kolpariver)
Ble so sicer 4, ampak ni šans, da bi jih dobro na fotič ujele.  ;D

Pa so tidve ratale.  :)

P.S. na sliki nisem jaz, ampak kolegica


micimici

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 29 Marec 2007, 09:53:32
Hojla,
a gre kdo 15.4.2007 na  IHA WIESELBURG?
Lp



Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #147 : 28 April 2007, 21:55:24
Živjo!


No zdaj sta pa že naša fanta malo zrastla in se hvala bogu zelo, zelo, zelo dobro razumeta. Ta starejši ( Tyson ) pa tudi lepo pazi na majhnega Anejčka. Pa da ne bom veliko pisal, naj slike povejo svoje.



Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 28 April 2007, 21:59:21
Mi neki ne rata s slikcami.
Bom poskusil jutri.

Lp



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #149 : 30 April 2007, 16:01:30
Tyko - glede na to, da ti nekaj okrog fotk ne rata, upam, da ne zameriš, če malo pomagam in pokažem kako se tvoja fanta odlično ujameta.... :D

Lp