Angleški Buldog [Bulldog]

Ester · 302628

roxa

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 1
Odgovori #570 : 19 Avgust 2011, 09:23:33
tega frajerja poglej  :-*
http://www.zapiks.com/the-coolest-dog-in-the-world.html
jaz sploh bulldoge ne tretiram kot pse, to so ljudje zame...,moja teta je za mojga rekla:"on sploh ni pes, poglej ga, kot bi biu en mali človek v njem." on je pa mirno užival v sončnem zahodu. popolnoma vse mi je všeč na bulldogih 8) in mi ni niti ene sekunde žal, da ga imam. tale na spodnji slikci je pa en Trboveljski buldi Tyson, ki se je družil z mojim francozom dokler sem živela še doma v TR ;D čist taprava frenda sta bla


p.s: prebrala sem temo. imam nekaj za pripomnit. bulldog je pes pri katerem ne misliš na ceno. misliš pa na vzreditelje in si vzameš čas in greš k vsakem, pomembno je da spoznaš ljudi, pogovarjaš se, opazuješ kako imajo porihtano in kako mislijo, ker vzreja bulldijev je težka in zahtevna in jaz sam pravim "hvala, da se tolk trudite s temi nad psi". moj bivši ga je kupil leta in leta nazaj v Budimpešti in takrat plačal 8ooo mark, rekel je da je bil 2 angleški buldi v slo, uspešen razstavni pes, ki je imel 3 krat potomce, zdaj že pokojni, živel pa je 13 let. tko da priporočam vsem, ki ga kupujete, zresnite se, to ni kar tako zdaj neki kujt zguban pes. buldi rabi veliko več kot drugi psi, rabi pa tudi tapravo vzgojo. tisti, ki tega ne zmorete jih pa hodite na razstave gledat, pocatajte in pejte s toplino v srcu domov. budi zahteva velik odrekanja. jaz na morje ne hodim direkt na plažo, greva zelo zgodaj zjutraj ali pa ob sončnem zahodu. v hribe greva ob zori...sam meni ni nič žal, ker sem si ga tolk želela. zato ne glejte na psa s strani keša...



Simply Perfect

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #571 : 26 Avgust 2011, 15:55:10
Prava je ljepotica  :)

Hvala Scobert :)


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #572 : 06 December 2011, 13:25:15
Evo par novih slićica sa Scobert La Toyom (11 mjeseci stara)









I jedna prinova u našoj uzgajivačnici Cambull Carpe Diem, njega imamo u suvlasništvu sa našim prijateljima iz uzgajivačnice Cambull, tata mu je Wencar Lasting Peace a majka Vortigern Nacre. Star je 6 mjeseci i vjerujemo da će biti pravo pojačanje u našoj uzgajivačnici.





masha12345

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #573 : 03 Marec 2012, 02:03:54
lep pozdrav.
Nameravam kupiti 14 mesečnega angleškega buldoga, ki pa ima "povešene oči". To zgleda tako, da je močno opazna rožnata barva pod očmi. Ostali buldogi, ki sem jih videla (tudi na tem forumu), so imeli oči normalne in ne tako poudarjenih :) Pripela sem tudi slikico, da boste videli, in mogoče znali pomagati :)
Lahko pa poveste tudi kaj o postavi, zobkih, čeljusti :) pri rebrih ima mali krogec brez dlake, saj ima dermatitis, ki ga je dobil zaradi stresa.

http://s5.mojalbum.com/17382825_17534429_19478725/bully/19478725.jpg

Hvala,
Maša



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #574 : 03 Marec 2012, 11:05:40
Izgleda kot da ima cherry eye. Če ni skrivnost, kdo pa je ta kuža? Iz katere psarne?

Hm... Tudi tačke ne izgledajo ok... Pod kakšnim stresom je pa bil, da je dobil dermatitis?
Izgleda, da ima ta kuža kar nekaj zdravstvenih težav, katerih zdravljenje ne bo majhen strošek... Tako da kvečjemu bi ti ga morali podariti, v upanju, da boš poskrbela za njega...


Bulldogs... And nothing else...


masha12345

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #575 : 03 Marec 2012, 11:19:15
Tale kuža - Doktor No prihaja iz psarne na hrvaškem. Lastnik ima psarno tudi v Italiji. No-ja je enkrat že prodal, a ne v prave roke... Malček je bil zgrižen od drugega psa, kar se pozna na tačkah.. Ima rodovnik, dedek svetovni prvak, prav tako trije sinovi. Merriven Make My Day.
Pa menite, da ima res cherry eyes?
Res najlepša hvala za odgovore, saj se na zdravje buldogov še ne spoznam, in si seveda prevelikih stroškov glede zdravljenja ne želim povzročati, sploh pa ne želim da mi kužek pogine zaradi kakšne smrtno nevarne bolezni.

Lp, Maša



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #576 : 03 Marec 2012, 11:24:53
 Imaš ZS

Bulldogs... And nothing else...


masha12345

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #577 : 03 Marec 2012, 11:39:21
Hvala Manchy



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #578 : 07 Maj 2012, 19:36:24
Evo par slija

Cambull Carpe Diem - Frankie






i Scobert La Toya





Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #579 : 12 Avgust 2012, 18:38:31
Evo i od nas par friških rezultata i sličica

Scobert La Toya, CACIB Split 29.7.2012. - CAC, CACIB



Cambull Carpe Diem - Frank (Wencar Lasting Peace x Vortigern Nacre)
4 SUMMER NIGHT SHOWS SPLIT 2012. :

4X PRM
4X JBOB
3X BOB

Frank s tim postaje Mladi prvak Hrvatske



CAC Knin 2012 - Cambull Carpe Diem - Frank  CAC i BOB sutkinja gospođa Olga Šinko









CAC Sinj 2012. - Cambull Carpe Diem - Frank CAC i BOB sudac gospodin Štefan Šinko





Simply Perfect

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #580 : 05 November 2012, 11:22:50









barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #581 : 12 November 2015, 23:51:58
10+ letnika so naši kodrasti mladički tako poživili, da ne le da skoči na posteljo, kavč, fotelje..., temveč se je začel še poditi za frizbiji





barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...