Ljubezenske zveze

Samoyed lover · 17430

Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
: 06 Avgust 2011, 17:41:30
Torej, to temo sem odprla, da se pogovarjamo o ljubezni  :o Kakšne so vaše izkušnje s fanti/puncami? Vglavnem vse o tem v tej temi.

Vglavnem vedno sem si želela osebo, ki me bo zares ljubila, ki mi bo stala ob strani, ki bo iskrena do mene... Po naklučju sem spoznala to osebo. In moram reči, da se je moje življenje zares spremenilo na boljše. Prej sem brodila skozi nekakšno težavno obdobje... Pa vendar imam zdaj osebo, ki me resnično ljubi, mi stoji ob strani. V teh dveh mesecih sva se resnično dobro spoznala. Ne poznam osebe, ki mi me tako dobro razumela, kot me razume on :) Res je, on je najboljše, kar se mi je kdaj zgodilo...

Poveva si dobesedno vse, med nama ni skrivnosti. Jaz sem pa takšna, da se ne spustim kar tako v zvezo, fant mora biti res v redu. Sem res vesela, da sem našla to osebo in da je moj prvi fant, drugega nočem nikoli več. Upam, da bova še dolgo skupaj ali pa v najboljšem primeru do konca. Saj to si zares želim. Nevem... zdi se mi, da boljše osebe ne bi mogla dobiti.


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #1 : 25 Oktober 2011, 20:10:00
 :D hehe, zanimiva tema. Vajina zveza še traja? :P

Dogs are best friends ever!


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #3 : 29 Oktober 2011, 19:24:29
Ja, traja ja, itak :)

hehe, bom držala pesti za vaju. Si čisto paf od ljubezni, kajne? :P (pa ne mislim, čistno nič žaljivo, ampak se ti vidi, da si zaljubljena  :P)

Dogs are best friends ever!


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 Oktober 2011, 19:45:03
Pa ima ta tvoj fant, (ki meji že na popolnega  ;) ) rad peseke? Jaz sem v vezi že 10 let in si želim, da bi bil moj fant bolj navdušen nad psi. Saj ima rad najino psičko, samo si želim, da bi se več ukvarjal z njo in šel večkrat z nama na sprehod. Kakšna ideja kako ga prepričati, navdušiti?   ???



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 Oktober 2011, 19:57:54
Ja, obožuje pse :) Doma ima Maremsko abruškega ovčarja-Runota :o Ki ga je vzgojil neverjetno dobro :o Pes uboga na besedo :P
Hm.. morda, da bi mu predlagala za  kakšen skupen sprehod za sprostitev? Ga poskušala češ " Greva malo na sprehod za sprostitev" nevem druga ideja mi ne pade na pamet, ker jaz teh težav nimam, saj me fant vedno kadar je pri meni spremlja na sprehodu. Tudi sam se ukvarja z mojo Nalo... Tako, da res nevem.

Jazz hvala drugače :o

lep pozdrav!


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 29 Oktober 2011, 20:55:44
Ja sej, če bi mu predlagala kakšen izlet bi še šel, samo zdej moram psičko še mirkati, ker je še mladič in hodim na sprehod samo na bližnje polje in v gozd po ravnini, to se mu pa pravi ne da. Nekaj bom že doumila  ;D Se imava pa itak z mojo malo tudi same super!



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #7 : 30 November 2011, 15:52:23
-



Kayya

  • Gost
Odgovori #8 : 30 November 2011, 16:02:42
Ne vem, kaj naj bi pomenil zgornji post. :-[
Ampak me ne zanimajo te stvari(upam, da nisem pozabila "še"). :P
Ne verjamem v to. :-\



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #9 : 30 November 2011, 16:15:49
Ne vem, kaj naj bi pomenil zgornji post. :-[
Ampak me ne zanimajo te stvari(upam, da nisem pozabila "še". :P
Ne verjamem v to. :-\

Ja, se strinjam s tabo. Eni pri nas na šoli tako pretiravajo. OK, če si daš luščka na lička (govorim o 'otrocih, mladistnikih' starih 12). Ne pa, da se po hodnikih zalizujejo. ::) Jah, nova doba.









lp, Jazz

Dogs are best friends ever!


Kayya

  • Gost
Odgovori #10 : 30 November 2011, 18:20:00
Hehe, joj imam eno sošolko ki  je v spisu z naslovom MOJ HOBI napisala da so njen hobi FANTJE. MIslim halo????!!!! :-[  Hvala bogu učiteljica ni videla tega spisa. Poleg tega mi gre na jetra ko ene sošolke tako letajo za nekimi 20-letnimi tipi in govorijo, da je vsak drugi srčkan.  ::)Ne... Po mojem to ni ravno taka igra... je zelo tvegana. :D



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 30 November 2011, 18:30:52
Meni se zdi najbolj bedno to, ko se NEKATERE punce pritožujejo kako so vsi fantje isti, prasci itd. Mislim haloo, jaz sem čakala rečimo 3 leta na ta pravega ( govorim okvirno, verjetno več), veliko punc mora čakati še dlje, AMPAK SE splača! Ne pa punce,ko imajo enkrat tega, drugič drugega potem pa govorijo kako so vsi enaki... Ne ni res. Pa ko si na facebooku pišejo, kakšen bi naj bil pravi fant...

Jaz lahko povem, da imam fanta, ki me ima res rad, jaz pa seveda njega. Sem 1x na faceboku zasledila, da bi naj bil pravi fant tisti, ki punco objame ko ji je hudo, da ji da jakno ko ji je mrzlo, da ji obriše solze itd. Lahko rečem, da moj fant ustreza vsem tem kriterijem. Me je na koncu tega stavka raz**** ko so napisale " A VENDAR TAK FANT NE OBSTAJA" Kje ti je tu logika? A poznaš VSE fante v SLO?  :D Prav bedno... Prav tako so punce lahko enake! Lahko tudi punce VARAJO, niso iskrene, lažejo itd.

Je res, da so takšni fantje v manjšini, pa vendar SE najdejo... Jaz pravim " Ne izgubiti upanja, vedno se najde ta pravi, če le dovolj vstrajno iščeš" :) Ali pa sploh ne rabiš iskati, meni je prišel sam od sebe. Po naključju če smo natančni. lp



Kayya

  • Gost
Odgovori #12 : 30 November 2011, 18:42:24
Meni se zdi najbolj bedno to, ko se NEKATERE punce pritožujejo kako so vsi fantje isti, prasci itd. Mislim haloo, jaz sem čakala rečimo 3 leta na ta pravega ( govorim okvirno, verjetno več), veliko punc mora čakati še dlje, AMPAK SE splača! Ne pa punce,ko imajo enkrat tega, drugič drugega potem pa govorijo kako so vsi enaki... Ne ni res. Pa ko si na facebooku pišejo, kakšen bi naj bil pravi fant...

Jaz lahko povem, da imam fanta, ki me ima res rad, jaz pa seveda njega. Sem 1x na faceboku zasledila, da bi naj bil pravi fant tisti, ki punco objame ko ji je hudo, da ji da jakno ko ji je mrzlo, da ji obriše solze itd. Lahko rečem, da moj fant ustreza vsem tem kriterijem. Me je na koncu tega stavka raz**** ko so napisale " A VENDAR TAK FANT NE OBSTAJA" Kje ti je tu logika? A poznaš VSE fante v SLO?  :D Prav bedno... Prav tako so punce lahko enake! Lahko tudi punce VARAJO, niso iskrene, lažejo itd.

Je res, da so takšni fantje v manjšini, pa vendar SE najdejo... Jaz pravim " Ne izgubiti upanja, vedno se najde ta pravi, če le dovolj vstrajno iščeš" :) Ali pa sploh ne rabiš iskati, meni je prišel sam od sebe. Po naključju če smo natančni. lp


Se strinjam. Ampak v naši občini, pa ta pravega ne boš našla. :-\

Vsi ki so pri nas poročeni imajo partnerja/partnerico  iz drugega kraja, tisti, ki imajo z našega pa so ločeni. :P Ah ne se hecam, ampak okvirno je pa res. Mi niso všeč tiste, ki menjavajo fante kot gate (po domače :-[). Čeprav so tudi fantje lahko taki.
Za nekatere so vsi prasci. Za ene so vse prasice. :D Tako pač je.



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 30 November 2011, 19:46:50
Ja, tudi moj je iz drugega kraja, ok 20km razdalije :)


Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #14 : 01 December 2011, 14:29:33
Meni se zdi najbolj bedno to, ko se NEKATERE punce pritožujejo kako so vsi fantje isti, prasci itd. Mislim haloo, jaz sem čakala rečimo 3 leta na ta pravega ( govorim okvirno, verjetno več), veliko punc mora čakati še dlje, AMPAK SE splača! Ne pa punce,ko imajo enkrat tega, drugič drugega potem pa govorijo kako so vsi enaki... Ne ni res. Pa ko si na facebooku pišejo, kakšen bi naj bil pravi fant...

Jaz lahko povem, da imam fanta, ki me ima res rad, jaz pa seveda njega. Sem 1x na faceboku zasledila, da bi naj bil pravi fant tisti, ki punco objame ko ji je hudo, da ji da jakno ko ji je mrzlo, da ji obriše solze itd. Lahko rečem, da moj fant ustreza vsem tem kriterijem. Me je na koncu tega stavka raz**** ko so napisale " A VENDAR TAK FANT NE OBSTAJA" Kje ti je tu logika? A poznaš VSE fante v SLO?  :D Prav bedno... Prav tako so punce lahko enake! Lahko tudi punce VARAJO, niso iskrene, lažejo itd.

Je res, da so takšni fantje v manjšini, pa vendar SE najdejo... Jaz pravim " Ne izgubiti upanja, vedno se najde ta pravi, če le dovolj vstrajno iščeš" :) Ali pa sploh ne rabiš iskati, meni je prišel sam od sebe. Po naključju če smo natančni. lp



Ja se strinjam. In ponavadi take punce, ki to govorijo tudi take so. Moram priznat, da se jaz osebno v večini bolje zastopim s fanti kot pa z nekaterimi puncami. Je res to, da smo punce bolj občutljive, bolj nežne, bolj se sekiramo za vsako stvar, bolj smo pripravljene priskočit na pomoč... (niso vse take, ampak nasplošno) So pa fantje veliko manj zakomplicirani. Niso hinavski, flavzarji. Takšne smo pa punce (pa ne vse, ampak več je hinavk kot pa hinavcev) :P

Dogs are best friends ever!


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 03 Marec 2012, 17:02:25
jutri imava s fantom 9 mesecev :)

Majhen nesporazum sem imela z mojo mamo, vendar se je potem ravno moj fant zmenil z njo, ji je rekel " jaz sem mislil, da bom Anjo izgubil... da mi boš prepovedala, da se vidim z njo še kdaj.... Celi sem se tresel. Pa jaz sem dobesedno razmišljal, na kak način bi
se ubil... In sem pomislil, da bi šel s psom ven in se vrgel pod avto,
da bi zgledalo kot nesreča... PUNCA MI VSE POMENI, VSE! ne vem kaj bi
brez nje" No, nekaj takšnega je rekel moji mami, obe sva se začeli jokat.... Fant se je tako tresel... Držal se je za obraz... Res mu je bilo hudo... Obe z mamo sva ga objeli. Drugače pa se mi zdi zaupanje pomembno, se mi zdi to nekaj samoumnevnega v zvezi.

Aja, fant lahko tika mojo mamo, ker mu je sama rekla, da nebo kdo kaj pomislil, lp


Kayya

  • Gost
Odgovori #16 : 03 Marec 2012, 19:33:27
Lahk si srečna da ga maš Anja. :O



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 03 Marec 2012, 19:44:34
Joj, ne govori, bolj nebi mogla bit  :o ;D Se zavedam  :-*


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 05 Maj 2012, 13:42:05
Midva z mojim fantom imava  11 mesecev <3
Te počitnice sva bila na morju, bilo je fenomenalno, še bolj sva se zbližala, še bolj si zaupava če je to sploh možno hehe.

Vglavnem bili smo 4 dni, peti dan pa je on prišel še k meni prespat. Naslednji dan ga je moja mama peljala domov z mano vred. Objeta sva bila v avtu, ko me je še močneje objel. Nekaj mokrega sem čutila na obrazu, sem se odstranila ga pogledala in videla njegove solze :( Dejansko sem ga prvič videla kako se joče, tudi on se ni nikoli spomnil kdaj se je jokal nazadnje, tokrat se pa je, zaradi mene, ker mu je bilo preveč hudo, da morava "narazen" da ne bova mogla več biti 24 ur na dan skupaj, da se bova spet videla samo 1x na teden. Ko sem ga videla jokati omg, nisem se mogla več zadržati... Tak sem se začela še jaz jokat. Objeta sva sedela v avtu še zadnjih nekaj minut, moji mami je bilo tudi zelo hudo... :( Sem pa vesela, da ga jutri spet vidim. Jaz ne prenesem, da se fant joče, res ne, ampak se mi je zdelo prav lepo, ko sem spet dobila potrdilo, koliko mu pomenim. Čeprav itak vem, da mu vse pomenim, enako velja za mene. Res teh počitnic ne bom NIKOLI pozabila, fant je taako super, res sva prelepe dogodke skupaj preživela.


Tasha.W

  • Gost
Odgovori #19 : 06 Maj 2012, 09:28:29
Anja, cestitke :) za takega fanta... kar cuvaj ga ;)

Hmm no moja ljubezenska zgodba je pa malo bolj zapletena :P
Imela sem ze fanta, zr prej kar nekaj casa... ampak kot pravijo, ce ni pravi se to slej ko prej pokaze. :/ In ja dozivela sem obcutek, ki ga nikoli nisem zelela obutiti - kaj pomeni biti prevaran! :( Obupno. Takrat sem mislila, da bo to moj konec in se nevem kaj. Ampak ce se danes ozrem nazaj sele vidim kako neumna in naivna sem bila, da sem prenasala nekoga tako nasilnega in posesivnega in nezvestega kot je on ...( 2 meseca me je varal s punco, kateri se danes greje postelju) - ja tudi taki so, ni kaj :)

Ampak tu je srecni del zgodbe...pred kratkim sem spoznal fanta (sedaj sva ze 5 mesecov skupaj), pri katerem lahko recem, da niso vis enaki prasci (te so le neumne izjeme:P).
Pri njem vem,kaj cuti, koliko mu pomenim, znam me nasmejati, zna poslusati...itd. Res, skoraj neresnicno... ;) Videla sem ga ze jokati (tako, da Anja, vem kaksen je to obcutek) in ja 24ur brez njega je res neznosno. Lahko recem da mi je pomagal moje zivljenje skup sestavit. :D
Skupaj sva prezivela novo leto in prvo majske pocitnice in lahko recem, da ga ne zamenjam, pa ce se nevem kaj zgodi ;)
Prav tako imam pa sreco, saj obozuje zivali, sploh pse. :D juupi
No to je moja love story, ki ji trenutno ne vidim konca :$



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 06 Maj 2012, 11:16:01
Hvala ti, bom ga čuvala, ker brez njega.... Nevem kaj bi...

Žal mi je za to, kaj ti je storil prejšnji fant :-\ Je moralo biti grozno.... No, sem pa vesela, da si  zdaj našla svojo srečo!  :o

In kot si napisala, da je tvoje življenje skup sestavil. Hm... tudi moj ga nekako je, kajti prej če se tako izrazim se mi je življenje zdelo nesmiselno. ( Problemi, ne bom razlagala kakšni, ker je prehudo in nekako ne paše v javnost), no zdaj pa je tega končno konec. Zdaj sem srečna, čeprav nikoli nisem mislila, da bom. Ampak ja, zdaj imam osebo, ki mi največ pomeni, ki me bodri in mi vedno pomaga. Čeprav je hudo ko sva narazen, sploh ne dvomim, da nama ne bi uspelo. Kajti če je love res prava premaga vse težave, za moje pojme :) lp


Tasha.W

  • Gost
Odgovori #21 : 06 Maj 2012, 12:17:07
Saj ni potrebno vsega razlagati vsem :)
No lepo da je tu se nekdo, ki razmislja podobno :D
Res vama zelim sreco in da se le ta ne konca kaj kmalu :);)



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0

Banjusie

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 06 Maj 2012, 15:38:55
Srečnici. Stay in. :) Kar se ljubezni tiče jaz nimam sreče. V vrtcu sem "hodila" 2-3 leta z enim sošolcem, ampak se je kasneje preselil in sva izgubila stike. Zdaj sva prijatelja prek facebooka in lahko zanesljivo rečem, da ni spremenil mojega odnosa do mene in je še vedno tak kakor se ga spomnem izpred osmih let. Zdaj sem nesrečno zaljubljena (Anja ti že poznaš štorijo) v nekoga, ki je šel pred kratkim v zvezo. Spoznala sva se čisto po pomoti, zaradi moje jezikave sestrične in od takrat sva zelo dobra prijatelja, lahko bi rekla najboljša. Vedno mi stoji ob strani, me zagovarja, ni ga sram v družbi mojih sošolk, posoja mi teste in lahko se mu potožim če me kaj teži. Po eni strani mi je tako čisto v redu, bo že šlo nekako naprej. :) Pa še drugo leto gre v gimnazijo v naš kraj, kar je še ena prednost in se bova lahko še videla.



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 05 Avgust 2012, 19:51:05
Za vse, ki znate angleško ste vabljeni, da si ogledate moj video, ki sem ga naredila prav za mojega fanta, s katerim sva skupaj 1 leto in dva meseca. (Morda kakšna ang napaka za katero se opravičujem). Ker mi preprosto pomeni vse:

http://www.youtube.com/watch?v=wdyw4Kl8nkw&feature=plcp