poškodba tačke

kamy · 2086

kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
: 24 Avgust 2011, 17:51:47
v imenu prijatelja iz Hrvaške imam eno vprašanje za te, ki ste mogoče že imeli podoben primer. Sam pravi, da je pri njih spraševal veterinarja ampak, da mu neve odgovoriti ???

Psička je skočila na klopco(tako iz desk), pa se ji je medtem, ko je imela namen skočiti na tla noga zataknila med dve deski.....šli so k vetu, tačko poslikali, vendar naj nebi bila zlomljena, je pa otekla. Od tega je zdaj že deset dni, oteklina je izginila, psička pa še vedno ne stopi na tačko(verjetno iz bojazni, da je nebi bolelo ali pa jo še boli???). Posledično je reva cela depresivna....., pa lastnik tudi...

aja poskusili so z plavanjem...plava normalno, lepo premika tačko ampak ko je potrebno iti, pa ne stopi na poškodovano tačko :(


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 24 Avgust 2011, 19:12:25
Kaj pa, če si je tačko zvila? Kadar si jaz močno zvijem gleženj, bolečina še kar precej časa vztraja, pa čeprav je oteklina že mimo... Ob tem se pač kite precej nategnejo in to zna še lep čas boleti. Ne vem pa kako je s tem pri psih, čisto možno, da sem 'mimo usekala'.



Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 24 Avgust 2011, 19:13:00
Aja, a so bili pri ortopedu?



kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 25 Avgust 2011, 19:08:29
za ortopeda nevem točno....je pa rekel, da so veti tam(Osijek) bolj šlampasti...sem pa dobila res obsežen odgovor glede izkušnje z podobno poškodbo na ZS in mu ga tudi posredovala.