CACIB Maribor in CACIB Pohorje 2012

McKruster · 19390

McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
: 20 September 2011, 20:04:45
Mi smo nekoliko pohiteli in vam tukaj prezentiram prijavnico za oba CACIB-a leta 2012. V okviru le-teh bo kot običajno tudi specialna razstava Slovenskega kluba za terierje. Prijavnico najdete tukaj:

http://www.skt.si/Maribor2012.pdf

Za vsa vprašanja sem seveda na voljo. :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 20 September 2011, 21:13:00
 :o :o Več kot eno leto v naprej. Ste pa res ekspres 8)



nata

  • Gost
Odgovori #2 : 20 September 2011, 21:34:26
bravo plosk plosk plosk plosk

dragi organizatorji drugih razstav .... TAKO SE DELA, da imaš datum in sodnike tapravi cajt ...



mat xxl

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Pudlji so zakon !
Odgovori #3 : 22 September 2011, 20:07:18
Če bi namesto same zgodne prijave raje poskrbeli vsaj malo za razstavljalce in jim omogočili, da pripeljejo pse in blago do razstave, ne pa da se tam prebijajo čez blatno polje ob žični ograji po celi stranici razstavnega prostora, do silne zmede pri prijavah, neprijaznosti osebja .................

Skratka bil sem dvakrat v Mariboru na razstavah, oziroma smo razstavljali, pa me Maribor ne vidi več, dokler od ostalih ne slišim plazu pohval nad razstavo.

Gre sicer za moje mnenje, ki ni nujno, da odraža tudi splošno mnenje ostalih, samo tako je.   So razstave, kjer se ti zdi, da se organizatorji trudijo in da se bodo na pol prelomili v svoji skrbi in prijaznosti, kot npr. na Jesenicah, potem take kjer ni nič ne na + ne na - pač normalne in pa take, ki si jih za dolgo zapomniš po negativnostih, kot sem si sam 2 x razstavo v Mariboru.



ARTI

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 23 September 2011, 07:02:58
Dragi mat xxl, se vidi, da nisi še bil na razstavah v tujini. Naše razstave so  " Amerika ".


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 24 September 2011, 20:49:08
Če bi namesto same zgodne prijave raje poskrbeli vsaj malo za razstavljalce in jim omogočili, da pripeljejo pse in blago do razstave, ne pa da se tam prebijajo čez blatno polje ob žični ograji po celi stranici razstavnega prostora, do silne zmede pri prijavah, neprijaznosti osebja .................

Skratka bil sem dvakrat v Mariboru na razstavah, oziroma smo razstavljali, pa me Maribor ne vidi več, dokler od ostalih ne slišim plazu pohval nad razstavo.

Gre sicer za moje mnenje, ki ni nujno, da odraža tudi splošno mnenje ostalih, samo tako je.   So razstave, kjer se ti zdi, da se organizatorji trudijo in da se bodo na pol prelomili v svoji skrbi in prijaznosti, kot npr. na Jesenicah, potem take kjer ni nič ne na + ne na - pač normalne in pa take, ki si jih za dolgo zapomniš po negativnostih, kot sem si sam 2 x razstavo v Mariboru.

Situacija s parkirnimi mesti v Mariboru res ni zavidljiva, vendar smo veseli, da od lastnikov poslovnih stavb sploh lahko najamemo parkirne prostore in od sosedov travnik nasproti glavnega vhoda. Ta zgodnji tako lahko parkirajo čisto blizu, ostali pa pač ne, lahko se pa razložijo na začetku ulice. Čisto pred vhodom pa vsi razstavljavci res ne morejo parkirat, nikjer na tem svetu. Če pa se raje tlačite ob ograji po blatu, kot da bi šli okrog po cesti, zato da prišparate 50m poti, pa je to stvar vsakega posameznika. Jaz v tujini z vso mojo robo hodim precej precej dlje, kot pa se gre na mariborski razstavi, to pač spada zraven, se sčasoma naučiš vse nepotrebno puščat doma  :)



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #6 : 15 November 2011, 17:23:28
V Maribor gremo vsako leto, vsaj za en dan. In vedno, ce se le da, gremo ob ograji, pa cetudi po blatu ;)

Vse slovenske razstave so dokaj dobro, ce ne celo odlicno organizirane. Se mi je zgodilo v eni drzavi, da se ni nikomur niti sanjalo, kje tocno je razstava, potem smo nekako le izbrskali na jutro pred razstavo, da je na nekem parkiriscu (po mailu mi niso odgovorili, kje bi naj zadeva bila, razen da je v nekem parku - GPS koordinate so luksuz!), in kot smo vajeni, da se zacne razstava ob uri, so tam ob uri tj. 8:00 zaceli sele s postavljanjem ringov (pri nas je ze vse postavljeno, ko prides)... Potem je bilo v eni drzavi v krogu le sodnik, ki je moral sam delati vse (in zato nismo dobili opisov, temvec le ocene)... V eni drzavi je bilo vse tako natlaceno, da ni bilo zraka (poleti, ne na travi...). Potem je bila ena drzava, kjer je folk pustil svoje pse v vrocih avtomobilih, brez vode... je sla italijanska sodnica do organizatorjev, kjer so rekli, da to ni njihova stvar... Potem pa je se seveda nesnaga, ki jo za sabo pustijo razstavljalci in t.j. vse od dlak pa do pasjih iztrebkov, ki se ne poberejo... kar pa je cisto povsod.

Potem so pa razstave tipa Split, 4 nocne, kapo dol. (Saj so tudi nase razstave nekaj takega.)


V MB ni le zgodnja prijava, ce ste opazili, je edina CACIB razstava, ki je pod 40€.


MANDY

  • Gost
Odgovori #7 : 16 November 2011, 09:57:02
Moje mnenje, krasna razstava št. 1 v vsakem vremenu, super. Hoja ob ograji, pojdi naokrog pa bo. Nam, ki smo navajeni takšnih in drugačnih poti to ni problem  :-*.



McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 10 September 2012, 15:35:12
Samo še danes je zadnje-zadnji dan za prijave po elektronski pošti ali on-line sistemu!

Potrebujemo pa še nekaj osebja, zapisnikarji in vodje kroga za oba dni. Prosim javite se mi na mail [email protected]
Prednost imajo pripravniki in tisti, ki so geografsko bližje razstavi.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #9 : 10 September 2012, 15:52:20
Potrebujemo pa še nekaj osebja, zapisnikarji in vodje kroga za oba dni. Prosim javite se mi na mail [email protected]

Ce najdem prevoz se danes posljem mail. Sem pa iz Trbovelj (ce nisem predalec).

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 10 September 2012, 16:27:38
Pridem v soboto! :o :-[



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 15 September 2012, 17:07:38
Iščem prevoz do razstave v soboto. Ima kdo še kaj prostora v avtu zame in za manjšega psa (kavalir)? :)


srednjedravska

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 17 September 2012, 16:21:33
LISSA

Pozabila si napisat kraj od koder bi se peljala.



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 17 September 2012, 18:41:45
Kaj pa statistiko bo mozno kaj videti?

LP Ika


vellamo

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 17 September 2012, 19:29:38
Menda bo statistika od srede/četrtka naprej.



vellamo

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 18 September 2012, 14:23:16
So očitno pohiteli, je že objavljeno. :)



Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 18 September 2012, 17:33:07
So očitno pohiteli, je že objavljeno. :)


Kje se jo da videt?



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 18 September 2012, 17:34:41
Kinološka zveza Slovenije, pod razstavo Maribor.

Bulldogs... And nothing else...


Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 18 September 2012, 17:50:46
Iščem prevoz do razstave v soboto. Ima kdo še kaj prostora v avtu zame in za manjšega psa (kavalir)? :)
Ups, pozabila napisati... Iščem prevoz iz Ljubljane  :-[


McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #19 : 18 September 2012, 23:09:55
Evo še direkten link do statistike...čeprav sem jo zjutraj dokončala, prej nisem uspela nalepit še sem gor.

http://www.dogshow-maribor.org/

Prijavljenih je veliko psov, zato je bilo potrebno angažirati dodatnega sodnika in prišlo je do nekaj menjav pri pasmah. Upam, da ne bo prevelikega negodovanja. Napovedano je lepo vreme, tako da upam, da se vidimo v Mariboru.



momokika

  • Gost
Odgovori #20 : 19 September 2012, 18:43:32
Jaz in moja kavalirka Brixy verjetno prideva. :) Ampak je nebom raztavljala ampak samo malo za socializacijo pripeljala. ;)



momokika

  • Gost
Odgovori #21 : 20 September 2012, 17:44:14
airedale10 ti tudi prideš v soboto upam, da te bom kje srečala. ;)
Pride še kdo???



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #22 : 25 September 2012, 22:33:45
V soboto sem šla pogledat na CACIB Maribor in posledično je nastalo nekaj fotografij: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4042490014856.2163102.1060015878&type=3

Bi pa bila zelo vesela, če bi bil kdo, ki ima katalog, pripravljen prepisati lakeland in cairn terierje. Hvala!



Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 26 September 2012, 09:46:37
Lakeland:
Earl Grey Aluzija-slovaška
Romantic Real Story-rusija
Cairn terrier:
psi
Rocker at impuls
Sensei`s Wrangler
Victor vom Kiependraegerdorf
psice
Rough Wroughts magissa
Rasken`s riding lillie langtary
Olimpia dei grandi fiumi
Rough Wroughts Diaskedasi
Carrottail`s make belives
Illymo van padolstein
Estate di cavojasca
Divine berry solipse
Sophi at  impuls
Ko dobim nazaj računalnik, ti lahko scaniram strani in pošljem na ZS



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #24 : 26 September 2012, 11:51:19
Dada73, hvala! Bi te pa res prosila še za scane :)



Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 26 September 2012, 21:29:35
Jutri bi naj bil računalnik že nazaj tako da dobiš.