Taste of the Wild - za mačke

Jazz · 9888

Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
: 23 Oktober 2011, 11:48:21
Malo sem brskala po internetu, pa sem na spletni strani od Zoohita zasledila tudi mačjo vezijo Taste of the Wild.
Mogoče kdo uporablja? In kako ste zadovoljni z njo? Sicer je pa v sloveniji na žalost ni. ;)



lp, Jazz

Dogs are best friends ever!


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 23 Oktober 2011, 16:10:35
Jaz in moji 2 prijateljici imamo, krasno se obnese tako pri odrasli kot pri mladičku. Sestava mi je zelo všečna. Naročamoa pa preko zooplus.de, medna je preko slovaške strani cenejše, ker je nižja postavka pri pošiljanju v tujino.

Na žalost so mačke v Sloveniji prikrajšane za marsikatero mačjo različice hrane, verjetno je ne prodajo toliko kot za pse, ki vseeno več pojedo. Lahko pa se mi pirdužiš, ko bom s prijateljicama naročala decembra preko zooplusa  :)



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #2 : 23 Oktober 2011, 19:17:00
Jaz in moji 2 prijateljici imamo, krasno se obnese tako pri odrasli kot pri mladičku. Sestava mi je zelo všečna. Naročamoa pa preko zooplus.de, medna je preko slovaške strani cenejše, ker je nižja postavka pri pošiljanju v tujino.

Na žalost so mačke v Sloveniji prikrajšane za marsikatero mačjo različice hrane, verjetno je ne prodajo toliko kot za pse, ki vseeno več pojedo. Lahko pa se mi pirdužiš, ko bom s prijateljicama naročala decembra preko zooplusa  :)


O, hvala za povabilo. Bi jo res rada sprobala. Me kar malo mika. Če se odločim, ti pišem preko ZS-ja (saj imam do decembra čas, a ne?).
Kakšna pa je poštnina?

Ja, meni se tudi zdi super hrana. Škoda, da je ni v Sloveniji.

Dogs are best friends ever!


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 26 Oktober 2011, 18:47:43
Če si iz LJ, se lahko kje srečava in ti dam dnevno merico za probat. Ko bomo naročale, te obvestim po ZS. Kupovale bomo tako, da bomo imele zastonj poštnino (torej nad 69 eur) pa koristile bomo moj 10% popust, se pravi da bomo naročile za vsaj 77 eur.

Tule več http://www.zooplus.de/shop/katzen

Ful je fajn, ker lahko kupiš več konzerv od Schessirja recimo, tudi do 24  :o




Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 25 November 2011, 08:07:14
@Jazz: trgovina Smrečk v Lj se dogovarja, da bi začeli uvažat taste of the wilde tudi za muce  :o Če bo, bom javila.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #5 : 25 November 2011, 15:33:34
@Jazz: trgovina Smrečk v Lj se dogovarja, da bi začeli uvažat taste of the wilde tudi za muce  :o Če bo, bom javila.
Oooo! Super! :o
Držim pesti. Upam, da pride v Slovenijo! :o

Dogs are best friends ever!


delfinčika

  • Gost
Odgovori #6 : 26 November 2011, 22:24:58
OO supr :D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #7 : 28 Junij 2012, 16:19:23
A bo potem Taste of the Wild na voljo v Smrčku?



masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 28 Junij 2012, 23:45:52
Uvoz ni odvisen od trgovine, to je stvar zastopnika (ki je Anima Pet, ne Smrček) ... Trenutno je v Smrčku nekaj vzorčkov mačje hrane TOTW, kako bo z dejanskim uvozom pa ne vem, predvsem bi bilo dobro, če bi odgovorni pri firmi najprej odgovorili na nekaj resnih vprašanj.
Lahko pa povem, da sta naša dva mačka pokazala zanimanje za prvo porcijo, potem ju je pa nekako minil entuziazem.

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 30 Marec 2015, 11:31:31
NOVO - suha hrana za mačke TASTE OF THE WILD

2 okusa, polna najkvalitetnejših sestavin ter brez žitaric, glutena, koruze in soje!

http://www.aro.si/hrana-za-pse-znamke/browse/609-taste-of-the-wild-hrana-za-make?sef=hc


Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si